Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Borcea cumpãrã UTA!

  1. #22
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    ce destept esti tu...ne inveti pe noi cum e cu "fuziune".
    ati ajuns din C in A ca v-ati acuplat cu liberty dar n-ati facut mare kk, tot in B ati ajuns
    Prazare nu a vorbit nimeni cu tine. Te bagi si tu ca musca-n **** calului.
    Io ziceam doar ca nu e fuziune. Nimeni nu e mandru de "smecheria" de acum 2 ani.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  2. #23
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Bine mai,nu e fuziune...voi trebuia sa jucati in C si ati jucat in liga 1,asa e bine?!

  3. #24
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Asa mai merge. Sa nu crezi ca noua (suporterilor) ne-a convenit treaba asta.
    S-a vrut, initial, sa fie fuziune ca sa aibe si Vizer 50%. Noi am facut protest si astfel a ramas schimbare de locuri (asta si cu ajutorul lui Mitica) iar Vizer s-a ales cu locul nostru de C + 800.000 eur.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by micutzu View Post
    Asa mai merge. Sa nu crezi ca noua (suporterilor) ne-a convenit treaba asta.
    S-a vrut, initial, sa fie fuziune ca sa aibe si Vizer 50%. Noi am facut protest si astfel a ramas schimbare de locuri (asta si cu ajutorul lui Mitica) iar Vizer s-a ales cu locul nostru de C + 800.000 eur.
    V-a convenit,altfel nu mergeati la meciurile lui Uta via Salonta...suporteri cu atitudine,cu valori,care respecta traditia nu mergeau la meciurile lui "uta". Dar vb aia "ne facem frate cu ca sa trecem podul"

  5. #26
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    1. Am 25 de ani de cand ma duc la meciurile UTA-ei. Nu pot renunta asa usor, mai ales ca identitatea nu a fost afectata, doar modul rusinos in care am ajuns unde nu ne era locul. Sincer nu mi-a convenit, si inca mai am nodul in gat.
    2. Liberty Oradea. Asta e echipa cu care am schimbat locul. Primaria din Oradea nu i-a dat drepul, lui Vizer, ca echipa sa joace pe terenul celor de la FC Bihor. Si asa a ajuns sa joace pe stadionul celor de la Olimpia Salonta.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •