Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 202 of 202

Thread: Etapa 21: Universitatea - Rapid

  1. #190
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    ceea ce am zis eu!citeste mai sus
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  2. #191
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca Dan Petrescu a bulversat pur si simplu lotul rapidist ..a facut niste mutari haotice , are un orgoliu nemasurat in relatia cu jucatorii... am vazut declaratiile si reactiile lui dupa meciul de la Craiova... nu cred ca va ajunge vreodata un antrenor mare ( sau macar unul suficient de bun )..... Nu l-a dat nimeni afara , a plecat singur lasand acolo niste fotbalisti tineri pe care i-a adus si care nu se stie cat de agreati vor fi de viitorul antrenor!

  3. #192
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    "L-am nedreptăţit pe Viorel Hizo īn două rīnduri şi am decis acum să īi acord o şansă. Am deplină īncredere īn el, dar, dacă nu va reuşi, voi aduce un antrenor străin, iar primul pe listă este Del Bosque, cel care a condus pīnă nu demult Realul din Madrid"
    George Copos

    A uitat sa precizeze ca il ia shi pe Beckham, care are probleme cu fetele prin Spania.......
    ex-alpopa

  4. #193
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    "Demisia lui Dan Petrescu a īncurcat cīteva proiecte īn Giuleşti. Noul Mers al trenurilor a fost retras rapid de sub tipar, īntrucīt īntre expresul de Constanţa şi personalul de Ciulniţa erau programate cīteva urmăriri pe calea ferată īntre suporteri şi antrenor. Startul urma să se dea īn tunelul stadionului, prilej cu care s-ar fi filmat şi noul clip publicitar din seria "Ce-i īnnebuneşte pe rapidişti?". De asemenea, producţia de banderole de căpitan, ce urmau să fie distribuite tuturor componenţilor lotului pentru a-i responsabiliza, a fost oprită." E penal Georgescu asta de la GS!
    ex-alpopa

  5. #194
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    bravo rednic!

  6. #195
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    dar Gigi Becali (ciobanul) si MM Stoica (handicapatul preferat al baroanei Ema Nicholson) il vad pe Neaga la Chelsea...asta nu o sa joace niciodata la Chelsea pt ca il suspenda..pt DOPAJ!....acolo nu mai e Mitica Dragomir!..asa ca nu mai vb de Copos ca viseaza...

  7. #196
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Copos a intampinat dificultatzi financiare si de aia a acceptat compromisul cu Giovanni Becalli.nu shtiu catzi va amintitzi cum acest om l-a bulversat pe Bratu inaintea meciului cu Anderlecht!!!Tot ce il intereseaza pe Becalli e sa faca nishte biznitza cu jucatori.Mie nu imi pare bine ca pleaca Petrescu cum nu mi-a parut bine nici cand a venit...Se tot aude un nume in Grant...Lucescu(asta ca sa mai si radem)

  8. #197
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vadergrd
    Copos a intampinat dificultatzi financiare si de aia a acceptat compromisul cu Giovanni Becalli.nu shtiu catzi va amintitzi cum acest om l-a bulversat pe Bratu inaintea meciului cu Anderlecht!!!Tot ce il intereseaza pe Becalli e sa faca nishte biznitza cu jucatori.Mie nu imi pare bine ca pleaca Petrescu cum nu mi-a parut bine nici cand a venit...Se tot aude un nume in Grant...Lucescu(asta ca sa mai si radem)
    Ce dificultati !?
    Poate nu stii ca in Poiana Brasov si pe Litoral este cel mai tare in Industria Hoteliera Romana ...
    A, cit despre bani , vinzari de jucatori ... e cam lacom !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  9. #198
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Bravo Stiinta !
    Daca ii faceti si pe griveii rosii ... sunteti mari !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  10. #199
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Copos intampina dificultatzi financiare nu din pricina lipsei de bani ci datorita unui viciu : ESTE CALIC!
    ex-alpopa

  11. #200
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    calic - calic ...
    da' ...
    nemernic
    mojic
    mic
    de ce este ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  12. #201
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    K asha l-a facut mamica lui! Shi asha a invatzat el de la "cunoscatori". K sunt multzi ca el in tzarishoara asta. Shi la fel de sus ca "dumnealui".
    ex-alpopa

  13. #202
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    belgium
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    [QUOTE=vasile314tzurka]greseala lui a fost sa pupe steagul. nu se face la un profesionist. esti angajat pina la urma, iar nu pupi tot ce ti se intinde. sper sa-i fie de invatatura de minte.


    Urmatoarea echipa la care Bursucul va semna va avea poate ca traditzie sa l frece pe la spate.
    Intrebarea este:va sta ?pentru ca traditzia-i traditzie,nu?
    Shi cu cat mai multe echipe,atat de multe traditzi,

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •