View Poll Results: Pronosticc

Voters
40. You may not vote on this poll
  • 1

    24 60.00%
  • x

    6 15.00%
  • 2

    10 25.00%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 198

Thread: Etapa 21 : Steaua - Apulum

  1. #1
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    84
    Reputatie
    1

    Etapa 21 : Steaua - Apulum

    Miercuri 14 aprilie,Steaua București - Apulum Alba Iulia (ora 20,00).
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...daca Steaua nu bate la scor mare , ce ve-ti spune domnilor ???...n-a prins o zi buna , ...s-au relaxat ,... au jucat in 11 si adversarii , etc..??? Nu ! , de data asta nu mai jucati cu "Stelutza" ,asta-i cauza ! ...iar daca Apulum scoate un egal , nu cred sa mai emiteti pretentii de valoare , echipa , etc ... Bafta Unirea !

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    ?!?!?! DD-Viola cauta-ne pe dincolo. Aia cu oftica eratzi voi, in nici un caz noi.
    Sper sa bata Steaua. Orice scor, numai sa nu primim gol, k m-am saturat de tembelismele din aparare.........
    ex-alpopa

  4. #4
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Sper sa piarda steaua cu toate ca nu prea cred eu ca ia bataie da oricum sperantza moare ultima
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  5. #5
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    fata,tu chiar la toti le cobesti dar pina una alta cred ca alor tai le-ai cobit cel mai rau!..cum e cu capra vecinului?

  6. #6
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Sper sa faca unirea o surpriza si sa bata figurantii de la steaua.sa si vada steaua de oile lor.bafta MAIER.

  7. #7
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Nu Veti Scapa De Blestemele Celor 40000 .

  8. #8
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    cei 40000 sunt blestemati de propria echipa mai nou!

  9. #9
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Baieti si bieti timisoreni, momentul vostru de "glorie" s-a consumat.Mai lasati si alte echipe sa-si ia portia de atentie si goluri de la Steaua.
    Trecind la lucruri mai serioase merg cu un 3-0.
    Stelist deci ... invingator.

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    18
    Reputatie
    1
    Florentin,esti asa sigur ca o sa fie 3-0?Nu uita ca in orezaria din Ghencea ce stelistii o numesc gazon este f usor sa te aperi,si pina la urma Unirea este echipa deplasarilor.HAI UNIREA!!!!!!!!!!

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1

    ...care noi ?

    Quote Originally Posted by alpopa
    ?!?!?! DD-Viola cauta-ne pe dincolo. Aia cu oftica eratzi voi, in nici un caz noi.
    Sper sa bata Steaua. Orice scor, numai sa nu primim gol, k m-am saturat de tembelismele din aparare.........
    ...chestia cu "oftica" e tipic bucuresteana ....la Timisoara nu exista asa ceva , ...ca majoritatea suporterilor din aceasta zona nu agreaza echipe din Capitala , este adevarat , dar asta se datoreaza unei atmosfere generate tot de voi , ..oricum , nu acesta a fost subiectul la care am facut referire anterior . ...asa ca "pe dincolo" , cred ca erai tocmai tu . Daca poti , incearca sa intelegi cum e cand te reprezinta cineva , ...ai incredere , i-ti dai seama ca nu e o echipa de super clasa ( chiar departe de asta ) dar care vrea sa munceasca si de cele mai multe ori , rezultatele nu s-a lasat asteptate si pentru asta ( nu numai ) ii sustii cum nu s-a mai intalnit prin RO asa ceva , ...ca pe urma , ( ai zice ca e normal , ...eu am alta parere) cand intalneste o "fratie" , s-o " trateze " chiar si cu generozitatea 1-8 , ...si cu o nepasare maxima ( ca sa nu zic nerusinare ) fata de cei care o sustin . ...Pentru a intari cele spuse aici , am sa-ti amintesc ca in campionatul trecut Poli Aek a castigat la Steaua in tur , ca apoi in retur sa dea inapoi cele 3 pct ( aceleasi formatii , aceiasi antrenori , aceiasi patroni )...unde mai pui ca Poli Aek venea din B...ce vrei sa spui ca a fost mai buna decat Steaua atunci ??? , ...iar ce am spus la postarea trecuta , se referea la acest aspect , ... Nu sant pentru "contra" , insa vreau ca Apulum sa obtina un egal in acest meci ... de ce ?...e o alta echipa care munceste mult si serios ( si asta e de apreciat , dupa parerea mea ) si ar merita asta , ...nu in ultimul rand , pentru ca in acest fel poate a-ti fi din nou cu picioarele pe pamant , ...Petrolul a fost aproape de-a reusi X-ul .Bafta Unirea !

  12. #12
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Alin, as vrea sa fiu sigur.
    Stiu foarte bine ca Unirea este una dintre cele mai bune echipe in deplasare, si va urez sa o tineti tot asa ... dar dupa etapa 21.
    Stelist deci ... invingator.

  13. #13
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    O sa fie egal sau victorie chinuita a Stelei. NU se poate dupa 8-1 si Paste sa nu te relaxezi un pic....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  14. #14
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Sa batem, vorba lui alpopa, fara goluri primite.....Pronostic : 2-0

  15. #15
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    daca steaua nu va uita sa joace cum a facut la timisoara va invinge fara probleme. daca s-au culcat deja pe-o ureche...

    eu cred ca vor invinge stelistii.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    Cristos a inviat! ecourile meciului de la Timisoara nu s-au stins si se pare ca DD-Viola este tare suparat asa zis-a lui Steluta a jucat un fotbal ce nu se poate numi fotbal.cred ca ar trebui sa-l trageti la raspundere pe Batrinu, nu este cazul sa comentati ca ar fi fost blat nu am vazut nici un blat de 8-1!ceva mai multa responsabilitate nu i-ar fi stricat lui Batrinu, iar apararea a fost varza DD-Viola nu te supara degeaba. Apullum isi va lua si ea" portia de libertate " la fel ca Poli,sa fi-ti siguri,ati vazut cum joaca Steaua.

  17. #17
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    a exista si blat de 23-0 asa ca... nu ca meciul de la timisoara ar fi fost blat, dar nu acesta e argumentul.

    p.s. (fiti siguri...)
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1

    Adevarat A Inviat !

    Quote Originally Posted by suporterita
    Cristos a inviat! ecourile meciului de la Timisoara nu s-au stins si se pare ca DD-Viola este tare suparat asa zis-a lui Steluta a jucat un fotbal ce nu se poate numi fotbal.cred ca ar trebui sa-l trageti la raspundere pe Batrinu, nu este cazul sa comentati ca ar fi fost blat nu am vazut nici un blat de 8-1!ceva mai multa responsabilitate nu i-ar fi stricat lui Batrinu, iar apararea a fost varza DD-Viola nu te supara degeaba. Apullum isi va lua si ea" portia de libertate " la fel ca Poli,sa fi-ti siguri,ati vazut cum joaca Steaua.
    ...Pai , tocmai , asta ziceam si eu , ...Poli Aek NU A JUCAT...de ce ? , va las pe voi stelistii sa trageti concluzii dupa ce ve-ti juca cu echipe care vor sa obtina cu adevarat 3 pct in meciurile cu Steaua ...sa comparati atunci diferenta de joc , valoare , rezultat.
    ...La ce te refereai vis-a-vis de "portia de libertate" ?...

  19. #19
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    nu a jucat pentru ca s-a blocat intr-un proiect lipsit de elasticitate.

    p.s. veti juca...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  20. #20
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Regie!
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    1 nici nu incape indoiala
    Forza Steaua!Restul vine de la sine!

  21. #21
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DD-Viola
    ...Pai , tocmai , asta ziceam si eu , ...Poli Aek NU A JUCAT...de ce ? , va las pe voi stelistii sa trageti concluzii dupa ce ve-ti juca cu echipe care vor sa obtina cu adevarat 3 pct in meciurile cu Steaua ...sa comparati atunci diferenta de joc , valoare , rezultat.
    ...
    Vad ca incepem si aici .... atit ati putut fratilor.... asta e valoarea echipei (retineti vb de echipa nu de galerie ...sa nu aud vorbe mai tirziu )
    Oricum Apullum e ceva mai periculoasa in deplasari ...asa ca o sa fie un meci mai greu...dat tot le dam 3-0
    Free Sevilla!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •