Page 15 of 141 FirstFirst ... 513141516172565115 ... LastLast
Results 295 to 315 of 2946

Thread: Perlele forumistilor

  1. #295
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Unde a jignit bumbescu si nu a fost sanctionat ? ... desteptule
    Delaparis, azi a trebuit sa iasa cu circ mare pentru a primi si Bumbescu un avertisment....asa de ochii lumi. Mai mult si dupa ce l-a primit a continuat sa jigneasca si nu s-au mai luat masuri. Acum fara misto, tipului ii sare tandara din te miri ce si jigneste pe cine-i pica in cale. Uita-te la ce a iesit pe threadul - Becali:"Vand actiuni, vand tot! Adio Steaua! Ma calugaresc si plec la muntele Athos!" si vei vedea ca nu a fost tocmai corect
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  2. #296
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Unde a jignit bumbescu si nu a fost sanctionat ? ... desteptule

    Aici?

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Eu cred ca de fapt categorisirea asta face mai degraba face parte din ciclul" arat ca un porc, de fapt sunt un porc oltenesc, imi place cocina, balacareala si mi-e dor sa fiu din nou tavalit din nou in kkt".

  3. #297
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Altii pentru ce a facut Bumbescu s-au ales cu zile bune de... concediu. El sa ales cu 12 puncte . Nu incerc sa spun nimanui cum sa-si faca treaba dar ar fi frumos daca si-ar mai controla si el limbajul.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  4. #298
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Acum fara misto, tipului ii sare tandara din te miri ce si jigneste pe cine-i pica in cale.

    Sincer am urmarit pe sarite ce a fost azi din lipsa de timp dar din ce am constatat pot spune ca inteleg oarecum atitudinea lui Bumbescu in ultimul timp.
    Nu e thd pentru acest subiect dar raspund aici deoarece nu pot sa raspund peste tot ..
    Problema vine de la fotbal cu tricolorii la Euro ... Fenomenul antistelist pe forum nu e de ieri de azi ci de luni de zile iar in contraperformanta nationalei i-a gasit o rampa de lansare neasteptata. Am observat atent pe sectia Euro unde sunt implicat in prioritate ca multi au repetat in mod abuziv critici la adresa jucatorilor stelisti si a lui Piturca etc ... Unele poate ca isi aveau locul dar in niciun caz in modul obsesiv in care s-au inlantuit. Ca suporter aici pot intelege reactia lui Bumbescu iar ca moderator sunt atent la tot , inclusiv de unde a plecat problema.
    Si asta o spun nefiind suporter Steaua
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #299
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Fenomenul antistelist pe forum nu e de ieri de azi ci de luni de zile iar in contraperformanta nationalei i-a gasit o rampa de lansare neasteptata.
    adauga un nou punct in regulament ...sa fie sanctionati ant-istelistii care au incredibilu` tupeu sa afirme ca radoi a jucat ca un idiot! exprimarea e libera parca..

  6. #300
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pai si eu sufar pentru craiova ca nu poate sa aduca intariri din cauza interdictiei la transferuri, inseamna ca te pot lua la injuraturi ca esti dinamovist
    sau sa te injur ca stai in franta si romania cu stelistii nu au batut franta ca sa treaca de grupe
    ce scuze valabile
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #301
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Sunt constient ca multi stelisti s-au saturat de toate chestiile astea de pe forum - Becali in sus, becali in jos, steaua face, steaua drege etc etc. Cred ca orice alt suporter indiferent de echipa are o limita la radbare. Totusi ce face Bumbescu nu are nici o scuza; mai mult uneori e asa de stresat incat vede anti-steaua chiar si in lucruri care nu au nimic de a face cu steaua. De ce Yoyoy, Vladek si multi alti suporteri stelisti au un vocabular adecvat? De ce nu simt nevoia sa jigneasca in stanga si-n dreapta. Banuiesc ca si lor le-a cam ajuns toata valva asta iritanta la adresa Stelei.
    Dupa meciurile din grupe am luat apararea lui Radoi. Cu toate astea, din punctul de vedere a lui Bumbescu sunt un "imbecil care vrea sa isi ia doctoratul in anti-steaua" sau ceva similar. Asta prea a inceput sa gaseasca cuie si-n p***a
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  8. #302
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    Aici?
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    adauga un nou punct in regulament ...sa fie sanctionati ant-istelistii care au incredibilu` tupeu sa afirme ca radoi a jucat ca un idiot! exprimarea e libera parca..
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    pai si eu sufar pentru craiova ca nu poate sa aduca intariri din cauza interdictiei la transferuri, inseamna ca te pot lua la injuraturi ca esti dinamovist
    sau sa te injur ca stai in franta si romania cu stelistii nu au batut franta ca sa treaca de grupe
    ce scuze valabile
    alooo foaie verde etc ... m-a facut mama oltean

    am zis ca-l inteleg , nu ca-l scuz ... a fost santionat tot timpul cand a sarit calul iar cand toti jigneau si altii chiar mai grav , s-a trecut cu vederea sperand ca se va calma lumea singura ...

    @balaci:
    te rog eu nu insista ... iti vad posturile pm'urile mai clar decat iti vad poza
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #303
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    la postu` asta cum reactionezi? il scuzi , il intelegi...
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...9&postcount=65

  10. #304
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Oameni buni, Delaparis incerca sa-si faca datoria
    Hai sa incercam sa-l ajutam. Cum? Pai in primul rand sa dam dovada ca noi suntem mai inteligenti decat Bumbescu (Nu ar mai fi nevoie de asemenea dovezi dar...in fine) Un prim pas ar fi utilizarea butonulul "Ignore" care te face sa numai vezi NIMIC din ce scrie acest individ. In felul asta calmam lucrurile iar domnul "a murit Pruteanu eu sunt regele gramaticii romane" poate sa faca spume pana ii sta ceasul la mana.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  11. #305
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    @delaparis: Te rog si eu nu insista! Sunt unele persoane care isi permit o gramada de chestii si nu li se intampla nimic. Intamplator, sau nu, au cam aceeasi varsta cu tine si iti sunt prieteni, si, mai mult, pe Yoyoyoi o pupa in cur mai mereu.
    Ei hartuiesc, jignesc, murdaresc si nu patesc nimic. Cand le raspunzi cu aceeasi moneda, esti sanctionat. E corect asa ceva? Momentan, la faza cu pm-urile e cam greu sa dovedesti ca i-am si trimis asa ceva, decat daca intri in contul meu (sau al lui), ceea ce e oarecum ilegal. Asa, pe vorbe, pot sa iti spun ca si eu am tot fost jignit de diversi, da prefer sa nu plang ca un copilas...

  12. #306
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    robyyy ... postul ala a fost sanctionat acum 3 ore deja
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #307
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    daca mai continuati mult acest thread se va inchide......

    ori Hitler....ori Stalin va inchide threadul...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #308
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci;2092235 Momentan, la faza cu pm-urile e cam greu sa dovedesti ca i-am si trimis asa ceva, [B
    decat daca intri in contul meu [/b](sau al lui), ceea ce e oarecum ilegal. Asa, pe vorbe, pot sa iti spun ca si eu am tot fost jignit de diversi, da prefer sa nu plang ca un copilas...
    mai tu esti chiar ...

    Cum drac mai poti sa si insisti ? ... pic de rusine nu ai ... nu am mai vazut asa ceva de cand sunt pe forum

    Ok mai vorbim
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #309
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Oameni buni, dati "ignore" individului si haideti sa terminam circul.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  16. #310
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    daca mai continuati mult acest thread se va inchide......

    ori Hitler....ori Stalin va inchide threadul...
    cine e hitler si stalin?

  17. #311
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MagicTouch View Post
    Oameni buni, dati "ignore" individului si haideti sa terminam circul.
    se sinucide.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  18. #312
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    daca mai continuati mult acest thread se va inchide......

    ori Hitler....ori Stalin va inchide threadul...
    Nu ar fi o idee rea. Oricum numai titlul acestui thread si ce se face pe aici, instiga la certuri si discutii fara rost

    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    se sinucide.
    de unde morala..cu cat ii dam mai multi ignore cu atat scapam mai repede de el .
    Vorbind serios, nu doresc nimanui asa ceva. Atat timp cat nu-i mai vad aberatiile poate sa scrie ce vrea, despre cine vrea. Doar... cainele moare de alergatura si prostul de grija altuia.
    Last edited by MagicTouch; 23rd June 2008 at 22:09.
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  19. #313
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    cine e hitler si stalin?
    Hitler - Vadim

    Delaparis - Stalin

    si asa avem un forum comunist condus de oameni cu mentalitate veche si idei comuniste...cand lumea incearca sa isi apere punctul de vedere...... inchid threadurile....
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  20. #314
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Cineva sa-i explice umbrei in pijama alba pentru a suta oara ca thd se inchid doar cand discutiile sunt epuizate si se ajunge la jigniri in serie ... curaj !!! ... e un tip tenace umbrit din nastere
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #315
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    si marmota invelea ciocolata in staniol undeva prin Paris...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •