Page 14 of 141 FirstFirst ... 412131415162464114 ... LastLast
Results 274 to 294 of 2946

Thread: Perlele forumistilor

  1. #274
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    rar vezi accidente de astea stupide ..cel putin eu n`am mai vazut ceva atat de grav intre 2 colegi de echipa si la nivel de nationala.... daca deschidea ochii poate il vedea pe Rat

  2. #275
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Radoi a venit din lateral, Rat din spate, nu stiu cine tr sa deschida ochii, dar nu despre asta e vorba...ci despre cat de " prost si penibil" a parasit Radoi Euro, sau despre cum ura si mai ales prostia intuneca mintile.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #276
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Din ciclul: "forumul, patria mea"

    "in romania au fost 50 de ani in care ati aparut voi, vi s-au construit blocuri, ati muncit la canal si casa poporului si acum vi se pare ca aveti drepturi
    daca nu era cei 50 de ani voi nu apareati si acum aveam un forum curat"
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #277
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Din ciclul: "de ma voi scula pre multi am sa ii las fara negi"
    Te bagi aiurea in discutie, ma provoci, pe urma incepi sa "plangi".....
    Si toate astea uitand ca esti f vulnerabil, ca esti doar un taranus analfabet; daca in ultimul timp nu te-am bagat in seama nu inseamna ca nu o pot face pe viitor; asa ca mai bine vezi-ti de biliardul tau si de negii de pe fata si stai retras.

  5. #278
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    Din ciclul: "de ma voi scula pre multi am sa ii las fara negi"
    Eu cred ca de fapt categorisirea asta face mai degraba face parte din ciclul" arat ca un porc, de fapt sunt un porc oltenesc, imi place cocina, balacareala si mi-e dor sa fiu din nou tavalit din nou in kkt".
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  6. #279
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    Ulysses, impusca-te

    apropos mai da o privire aici
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=210916

    ... si nu mai scrie prostii pe thread'ul asta ca subscrie WS
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #280
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare legata de aceste mesaje: cum se dovedeste faradelegea?

  8. #281
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #282
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Mesajele scrise pe forum sau mesajele private care contravin acestei reguli pot fi semnalate de useri prin intermediul 'report post' sau prin mesaje private trimise moderatorilor, iar acestia vor lua masurile cuvenite.
    Vorbesc de dovezi PALPABILE. Daca forwardez, pot sa scriu orice in acel mesaj. Au supermoderatorii vreo putere de a verifica in casutele userilor? Daca nu, hotul neprins...

  10. #283
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    bravo, asta e topicul tau si locul tau e aici pentru ca iti poarta numele:
    Referitor la 'oi" si pt ca ai bagat mamele in discutie pot sa fac pariu cu tine, ca la cat esti de taran prost, fac pariu ca ****** are permanent din ala cret de oaie, asta ca sa mai aduci discutia de oi.
    vad ca voi stelistii ati facut scoala in turma si l-ati avut diriginte pe becali
    eu am o eroare de tastare tu o fraza foarte corecta
    numai fraza nu e, dar....
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  11. #284
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Nu greselile de genul asta se evidentiaza aici, dar probabil ca e prea greu pt tine; pana la urma tot nu ai raspuns la intrebarea cu permanentul
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  12. #285
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    nu sunt sigur ca vei intelege ca eu nu pot scrie pe limba ta
    si acum caut traducerea sau macar o logica in insiruirea aia de cuvinte pe care am citat-o mai sus
    cand oi reusi sa ma dumiresc vei afla, te asigur, de fapt iti promit
    stii ce e haios? vorbeam cu cineva de pe forum si ii spuneam ca tu esti cel care a deschis topicul asta pentru a avea un mod in care sa iti consumi energia
    si cand am verificat .... asa era
    probabil colegii de peluza au zis sa iti faca un loc al tau unde sa te manifesti in voie ca sa te scoata dintre oamenii normali, cati au mai ramas pe forum
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  13. #286
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Baieti va pierdeti timpul cu schizofrenicul asta,ignorati-l,e cel mai bine.

  14. #287
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    personal am luat decizia de a-l ignora de cateva luni, dar cand vad ce face, cum vorbeste si mai este si protejat atunci nu pot sa tac
    de fiecare data el ataca pe toata lumea si toti isi iau avertismente daca ii raspund cu aceiasi moneda
    sa schimbe numele forumului in siuporter steaua sau "probumbi dumbi" si atunci macar stiim cum stam
    ii lasam pe ei sa traiasca in lumea lor
    eu eram aici cu mult inainte sa descopere el internetul si pe vremea aia te certai cu oameni inteligenti si schimbai cu ei idei si era o placere chiar daca te mai injurai cu ei, dar asta e incapabil sa discute si probabil de asta nu mai sunt acei oameni pe aici
    nimeni nu poate avea o parere impotriva stelei ca sare el si jigneste si mai are si aere de superior, dar de fapt e un frustrat care nu poate purta o discutie contradictorie fara sa jigneasca
    pun pariu ca e membru png
    Last edited by nr.zece; 23rd June 2008 at 20:48.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  15. #288
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    eu eram aici cu mult inainte sa descopere el internetul si pe vremea aia te certai cu oameni inteligenti si schimbai cu ei idei si era o placere chiar daca te mai injurai cu ei, dar asta e incapabil sa discute si probabil de asta nu mai sunt acei oameni pe aici
    nimeni nu poate avea o parere impotriva stelei ca sare el si jigneste si mai are si aere de superior,
    vezi ca postul celui cu care discuti e jignitor ... apoi pe vremuri poate ca va injurati cu placere dar azi preferam doar ironie si sanctionam jignirile ... asa in lumea noastra
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #289
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    vezi ca postul celui cu care discuti e jignitor ... apoi pe vremuri poate ca va injurati cu placere dar azi preferam doar ironie si sanctionam jignirile ... asa in lumea noastra
    Desteptule repede ai vauzt jignirea,dar cand INFECTUL ala de bumbescu jigneste tot ce prinde(mai ales de familie) taci chitic,sa-ti fie rusine .

  17. #290
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Unde a jignit bumbescu si nu a fost sanctionat ? ... desteptule
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #291
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Unde a jignit bumbescu si nu a fost sanctionat ? ... desteptule
    mai corectule ce zici de acest post marca bumbescu:http://www.onlinesport.ro/forum/show...=9248&page=330

  19. #292
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    vezi ca postul celui cu care discuti e jignitor ... apoi pe vremuri poate ca va injurati cu placere dar azi preferam doar ironie si sanctionam jignirile ... asa in lumea noastra
    mda, daca pentru voi astia cu lumea voastra idiot este o ironie inseamna ca cerem prea mult noi astia care ne permitem sa spunem ca bumbi jigneste de foarte multe ori pe oricine ii pica in mana

    sunteti o secta?
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  20. #293
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Lloyd ... eu in locul tau nu postam asta deoarece acolo se vede clar ca ai jignit primul si grav un moderator iar bumbescu ti-a raspuns .... deci daca ne intoarcem nu cred ca iesi in avantaj ...
    Eu inchei aici discutia inainte sa-mi pierd rabdarea si va sfatuiesc sa nu mai poluati acest topic daca nu i-ati inteles rostul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #294
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lloyd ... eu in locul tau nu postam asta deoarece acolo se vede clar ca ai jignit primul si grav un moderator iar bumbescu ti-a raspuns .... deci daca ne intoarcem nu cred ca iesi in avantaj ...
    Eu inchei aici discutia inainte sa-mi pierd rabdarea si va sfatuiesc sa nu mai poluati acest topic daca nu i-ati inteles rostul
    cum poate polua cineva astfel de topic
    cum poate polua cineva un topic al lui bumbescu
    de fapt s-ar putea sa il poluam din moment ce am scris 1 pagina in care nimeni nu a fost injurat si jignit
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •