View Poll Results: Cine ia ultimul GS al anului?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Serena Williams

    12 46.15%
  • Simona Halep

    4 15.38%
  • Petra Kvitova

    1 3.85%
  • Aga Radwanska

    0 0%
  • Maria Sharapova

    1 3.85%
  • Angelique Kerber

    1 3.85%
  • Genie Bouchard

    2 7.69%
  • Jelena Jankovic

    0 0%
  • Ana Ivanovic

    1 3.85%
  • Caroline Wozniacki

    4 15.38%
  • altcineva

    0 0%
Page 40 of 47 FirstFirst ... 303839404142 ... LastLast
Results 820 to 840 of 973

Thread: WTA GS: US Open 2014

  1. #820
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ping Pong e in forma vietii ei si profita de traseul si eliminerea Agai si e si normal s-o faca doar ea e cea care a eliminat-o!
    da,intr-adevar...chinezoaica e in forma maxima poate o vedem in finala

  2. #821
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Chiar asta era de zis, Caro va trebui sa fie f atenta! Sa nu-i piarda banii Pistolarului chiar inainte sa dea Cash Out!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #822
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    ia bencic bataita la funduletul gol

  4. #823
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    N-a batut Peng asa de cand juca in calificari in primul tur, poate nici atunci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #824
    sport legend GreenApple's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sinaia, Romania
    Posts
    1,528
    Reputatie
    1
    Offf, ar fi culmea ca Serena sa aibe probleme de sanatate fix acum cand mai avea putin pana la titlu....
    Serena Williams - Tomas Berdych - Monica Niculescu - Milos Raonic

  6. #825
    sport legend GreenApple's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sinaia, Romania
    Posts
    1,528
    Reputatie
    1
    Shuai Peng a facut in 5 meciuri mai putine erori (55) decat au facut Keys, Stephens si Petra intr-un singur meci.
    Serena Williams - Tomas Berdych - Monica Niculescu - Milos Raonic

  7. #826
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roxella View Post
    ia bencic bataita la funduletul gol
    A indoit-o asta cu ochi oblici! Daca tot e anul surprizelor in WTA, macar sa castige un GS madama. Acum daca s-a accidentat Serena, lucrurile sunt chiar deschise. Vika sau Caro nu-s nici ele un monument de constanta.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  8. #827
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by GreenApple View Post
    Offf, ar fi culmea ca Serena sa aibe probleme de sanatate fix acum cand mai avea putin pana la titlu....
    Numa asa poate lua Caro primu titlu si Pistolaru prinde o cota de 75! De-o prinde, e mare!

    Deci n-o prinde!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #828
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    N-am ce cash-out sa dau, cota era la superbet, nu la bet365. Aici avea cota 26, de aia ziceam ca e value-bet cota aia de 75.

    E periculoasa Peng asta, va fi greu sa ajunga in finala dar nu imposibil. Am sperante ca Serena face un ''accident'' cu Makarova/Azarenka.

  10. #829
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Carolina saves the day Da-i sa zaca

  11. #830
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Wozniacki o sa o bata pe Ping Pong si o sa o astepte pe Serena la o finala de poveste.

  12. #831
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Greu i-a fost azi lu Caro........... sa piarda un game!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #832
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,368
    Reputatie
    0
    Dublu bagel merita pitica. Pacat ca si-a pierdut serva Caro.

    Hai cu trofeul zic!

  14. #833
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Greu i-a fost azi lu Caro........... sa piarda un game!

  15. #834
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Stie careva... Serena e chiar accidentata sau ieri la dublu a facut doar teatru scurt ?

  16. #835
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by roxella View Post
    Stii cum e, din mila i-a lasat si ei desi sunt convins ca pe undeva vroia sa-i dea s-o rupa, ce credeti voi, ca doar Serena poate!? Caro is here!
    Vechea lupta a naturii umane, compasiune sau mandrie, empatie sau narcisism, mila sau egocentrism!?... pana la urma a iesit o cacealma, cum iese de obicei in fiecare dintre noi, mai mult sau mai putin aproape de-o chinta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #836
    sport legend GreenApple's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sinaia, Romania
    Posts
    1,528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Stie careva... Serena e chiar accidentata sau ieri la dublu a facut doar teatru scurt ?
    Nu e cazul si nici nevoie sa joace teatru. A cerut un medical time out pentru ceva la piciorul drept, iar mai apoi a incercat tot timpul sa se protejeze, a servit mai incet, a alergat mai putin. Totusi nu cred ca-i ceva foarte grav, sper sa fie bine.
    Serena Williams - Tomas Berdych - Monica Niculescu - Milos Raonic

  18. #837
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    E sexoasa Serena asta, asa-i? Bruta pura, mie personal mereu mi-au placut si femeile-brontozaur, femeile protectoare, poate sunt si eu micutz si amarat si am nevoie de-o consoarta pe masura! Problema care se pune e la nivel sexual, deci acolo ma simt usor depasit, am impresia ca nici cu inca 2 ca mine langa ea n-am putea sa-i facem fata!
    Chiar mereu am vrut sa te-ntreb ce te face pe tine sa tii asa de mult cu femeia asta, ce-ti place la ea atat de tare?
    Mi-e imposibil sa cred ca modul absolut brutal in care loveste orice minge si-si distruge adversarele mai ales pe hard! Probabil o fi o sensibilitate ce doar putini o vad, dincolo de un fizic de tanc imbracat intr-o fusta de titan-carbon cu adidasi roz! Chiar sunt f curios!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. 3rd September 2014, 13:20
    Reason
    offtopic

  20. #838
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    E sexoasa Serena asta, asa-i?
    Chiar mereu am vrut sa te-ntreb ce te face pe tine sa tii asa de mult cu femeia asta, ce-ti place la ea atat de tare? Chiar sunt f curios!
    Pe cine intrebi tu acolo, fracele meu ?
    Pe GreenApple sau pe moi ?

  21. #839
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Pe cine intrebi tu acolo, fracele meu ?
    Pe GreenApple sau pe moi ?
    Green evident, el era peste postul meu deci i-am raspuns direct, dar motivul e daca esti atent ca el traieste ca o telenovela meciurile Serenei.
    Last edited by Eddy DoubleD; 3rd September 2014 at 15:24. Reason: offtopic
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #840
    sport legend GreenApple's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sinaia, Romania
    Posts
    1,528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    E sexoasa Serena asta, asa-i? Bruta pura, mie personal mereu mi-au placut si femeile-brontozaur, femeile protectoare, poate sunt si eu micutz si amarat si am nevoie de-o consoarta pe masura! Problema care se pune e la nivel sexual, deci acolo ma simt usor depasit, am impresia ca nici cu inca 2 ca mine langa ea n-am putea sa-i facem fata!
    Chiar mereu am vrut sa te-ntreb ce te face pe tine sa tii asa de mult cu femeia asta, ce-ti place la ea atat de tare?
    Mi-e imposibil sa cred ca modul absolut brutal in care loveste orice minge si-si distruge adversarele mai ales pe hard! Probabil o fi o sensibilitate ce doar putini o vad, dincolo de un fizic de tanc imbracat intr-o fusta de titan-carbon cu adidasi roz! Chiar sunt f curios!
    Intr-adevar, daca luam lucrurile aparent, toata lumea o vede "un barbat, un tanc care loveste mingea tare si isi zdrobeste adversara". Dar daca vei citi "On the line", "Queen of the court" si ceva documentare despre surori (unul dintre ele cred ca e si pe yt) sunt convins ca altfel stau lucrurile - vei gasi o jucatoare modesta, as zice chiar umila, care tot timpul a stiut/stie ce vrea, care intotdeauna si-a dorit mai mult (desi avea/are totul), care intotdeauna si-a gasit ambitia de a reveni din situatii foarte grele dpdv al sanatatii (desi poate ca nimeni nu mai credea in ea, in special in perioada 2009-2010) si a facut-o intr-o stil cum doar la ea mai vezi. In ceea ce priveste stilul ei sau modul cum arata, de obicei imi aleg favoritii pentru ceea ce fac pe teren si mai putin pentru calitatile fizice gen blonda, peste 1.80. La Serena e mult mai multa inteligenta si luciditate decat forta bruta (asa cum e la Kvitova) - tot timpul incearca sa scoata adversara in exteriorul terenului cu unghiurile pe care le gaseste, niciodata nu va servi de doua ori in acelasi loc (finala de la JO a fost o adevarata lectie de cum sa servesti variat), tot timpul are raspuns la orice, intotdeauna exista un alt plan de joc atunci cand lucrurile nu merg cum trebuie, nu renunta nicio clipa si niciun moment la lupta (cel putin 2 turnee de GS le-a castigat dupa ce a salvat mingi de meci in primele tururi).
    Last edited by GreenApple; 3rd September 2014 at 14:30.
    Serena Williams - Tomas Berdych - Monica Niculescu - Milos Raonic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •