Page 51 of 141 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 2946

Thread: Perlele forumistilor

  1. #1051
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Adica tine cu Progresul?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  2. #1052
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Hahaha, sa mor daca nu uitasem ca Progresul era echipa de suflet a frizerilor. Dar oricum, era a astora de la Bucuresti, nu a celor aflati acolo unde se agata harta-n cui.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #1053
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Asa ma gandeam si eu, oricum virgulele sunt facultative. Mai ales cand faci aceleasi greseli iarasi si iarasi. Ca oricum nu vorbim de ceva tipic. La fel in cazul dezacordurilor.

    Acu' vad ca ti-ai adus amicu' pe thd. Ce sa spun, va completati perfect.
    Asa ai crezut si despre scoala, ca-i facultativa?
    Ti-a demonstrat faza cu nulul
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  4. #1054
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Asa ai crezut si despre scoala, ca-i facultativa?
    Ti-a demonstrat faza cu nulul
    las' ca nici tu nu esti mai bun,cum spuneam,esti printre singurii useri care se cred destepti,care pun virgula intre subiect si predicat
    stai cuminte!

  5. #1055
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1


    impuscati-maaaaaaaaa, rhadoo si-a dat cu parerea despre gramatica limbii romaneeeeee
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #1056
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post


    impuscati-maaaaaaaaa, rhadoo si-a dat cu parerea despre gramatica limbii romaneeeeee
    nu,eu nu imi permit sa fac asta,tu insa iti permiti,cu toate ca nu ai acest drept
    nu ai nimic in plus fata de nici un user,doar ca ai "gura mai mare"
    cine te cunoaste,stie ce iti poate capul!
    cum stai cu medicii?tot nu mi-ai spus,unde te tratezi!

  7. #1057
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Asa ai crezut si despre scoala, ca-i facultativa?
    Pai, urmarindu-te in ultimele zile, e evident ca scoala e facultativa, chiar si in anii obligatorii. La fel cum sunt si testele psihologice.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  8. #1058
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Nu ma lua etalon, stiu ca ma admiri si ma invidiezi dar nu forta situatia...cand scrii cuvantul scoala, asociaza-l cu nul.Zic sa-ti fixezi standardul undeva la nivelul lui rhadoo. Chiar nu bagi de seama ca aveti mesaje atat de asemanatoare?

    Relax, nu-ti pierde speranta, poate la anul iti va fi mai bine









    pe dracu
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #1059
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Pai cine te ia drept etalon? Eu te-am dat exemplu. Negativ chiar.
    Din pacate, capacitatea ta de intelegere este la fel de impresionanta ca si cunoasterea regulilor elementare de gramatica. Nu stiu de ce, dar semeni cu un forumist pe care l-am invatat sa scrie corect pe RA... Silver parca se numea
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #1060
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Eu zic sa nu te mai lamentezi atat Nici patefonul bunicilor nu se impotmolea ca tine, schimba placa, pune mana serios pe o carte, care o fi ( desi la varsta ta nush daca se mai fac inscrieri la seral) si invata mai intai sa scrii romaneste. Pe urma vei putea discuta de la egal la egal cu rhadoo, partenerul tau de suferinta. Sa va dati reciproc teste cuprinzand cuvinte care se scriu cu cratima si fara. Acestea fiind zise, va doresc succes si pace sufleteasca( mai ales tie ca ai mare nevoie)








    PS Mai iesi p-afara, nu mai fi asa inciudat, ce daca te-ai facut in halul asta de rahat professore, obisnuieste-te cu ideea
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  11. #1061
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Si eu cand iti zic ca ai probleme serioase... bine, nu numai eu ti-am spus asta Daca tu ma vezi pe mine lamentandu-ma tind sa cred ca poti comunica si cu mayasii.

    Si nu stiu cum se face ca si in textul de mai sus ai facut un mic fault la limba romana. Dar binenteles ca vorbim despre o greseala de dactilografiere, nu de o eroare elementara pe care o faci de aproape fiecare data cand scremi un post. Daca si acatistele le scrii tot asa, mira-m-as ca blstemele sa nu ti se intoarca. Inzecit chiar,

    Sa nu uit de faza cu iesitul din casa, care e epica in conditiile in care numai cu masina am 38.000 de kilometri in 2012. Dar fiecare cu pasaricile lui.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  12. #1062
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Sari peste cratime, mananci litere si folosesti cuvinte ale caror inteles iti scapa, tradand lipsa unui vocabular acceptabil chiar si pentru un pustan de gimnaziu.
    Probleme serioase si pasarici ( stoluri + hustler) cauta-le la tine, asa cum ai insistat si pe ols, milogindu-te dupa asl-uri la orice id de femeie.
    Nu te mai justifica, nu intereseaza pe nimeni vrajeli masurate in kilometri...esti patetic







    PS Inca nimic? Perseverez!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  13. #1063
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    cuvinte ale caror inteles

    Probleme serioase si pasarici cauta-le la tine
    Nu ca as fi surprins de inca un fault

    De-acu' ai grija mare la ce si cum postezi. Ti-am implinit cateva zile din viata, te-am bagat in seama si te-ai convins ca inca existi, dar totul are o limita.
    Last edited by Marius; 21st December 2012 at 11:50.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  14. #1064
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    ce fascinati sunt unii cand descopera cuvinte noi...
    Rapid NU MOARE!!!

  15. #1065
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Adica tine cu Progresul?
    Vreti sa ma supar...rapid . Ty, fii atent sa nu te intepi in pioneze!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #1066
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Nu ca as fi surprins de inca un fault

    De-acu' ai grija mare la ce si cum postezi. Ti-am implinit cateva zile din viata, te-am bagat in seama si te-ai convins ca inca existi, dar totul are o limita.
    ooooooooooo
    Cat zbucium, cata abnegatie, impresionant!
    Fa si o reverenta, asa se cade la finalul oricarei reprezentatii
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  17. #1067
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Sari peste cratime, mananci litere si folosesti cuvinte ale caror inteles iti scapa

  18. #1068
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    folosesti cuvinte ale caror inteles iti scapa
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Cat zbucium, cata abnegatie
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  19. #1069
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Va citesc cu drag,sunt sigur ca am in fata doi profi de romana.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #1070
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Daca stau bine sa ma gandesc, in fata ai un monitor

  21. #1071
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Si eu ii citesc cu drag, insa o astept pe blonda de la Drept!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •