Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 119

Thread: Decebal Radulescu : Orice s-ar fi intamplat in meciurile de ieri, cfr era campioana !

  1. #22
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Derutanta gandirea asta, ca sa nu zic altfel.... JJ ii trimite pe aia cu spaga la Cluj, sunt prinsi de DNA si acuma e vina lui Paszkany si a CFR-ului Cine dracu l-a pus sa dea mita? Paszkany? CFR-ul???
    Termina o data cu topicurile astea idioate

  2. #23
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    l-a hipnotizat pe jiji ...

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    doamne ma minunez cand va ce porcarii postati.ba ce e rau daca stimulezi o echipa sa joace corect?ce este rau in chestia asta?nu vad nimic rau.daca au ajuns ungurii sa faca legea in tara am ajuns rau.noi toti suntem devina ca unu ca paskani isi bate joc de ROMANI.am si eu o intrebare:de ce ieri cand suporterii lu\' U Cluj au inceput sa scandeze ROMANIA,ROMANIA cfr-istii ii huiduiau?

  4. #25
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    de unde stii tu ce huiduiau aia? ai stat impreuna cu ei? poate huiduiau echipa adversa ...

  5. #26
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    de unde stii tu ce huiduiau aia? ai stat impreuna cu ei? poate huiduiau echipa adversa ...
    hai sa fim seriosi,am vazut meciul l-a tv.s-a auzit clar,in momentul cand s-a scandat ROMANIA,ROMANIA ungurii din galeria cfr-ului au inceput sa huiduie.

  6. #27
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    paskany e maestrul papusar in acest caz, daca U Cluj facea egal cu cfr tot cfr era campioana acum vedeti care e scenariul ???....... sa nu-mi ziceti ca ei nu i-au motivat financiar macar pe cei de la dinamo in acest sezon....de asta spun eu ca e ipocrizie....

    paskany + dna + basescu = love....
    n`au nici o vina cfristii. pur si simplu se respecta regulamentul...
    daca v`ati obisnuit cu hotiile cateva zeci de ani, mai ales in returu` acesta, nu inseamna ca asa e corect, intelegi ? nu poti sa furi la nesfarsit... te mai opreste cineva la un moment dat

  7. #28
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    dupa accent ti-ai dat seama?

  8. #29
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    ma voi nu intelegeti romaneste? ma doare undeva de titlul pierdut !!!!! ma *** in el de titlu ! vreau doar sa evidentiez de marsaviile sefiilor de la cfr ! au facut-o lata rau prin aceasta diversiune si e de 10 ori mai grava decat cazul "bricheta".
    Unii oameni sunt grav bolnavi... cu capul. Doveziile sunt de partea noastra, DNA e de partea noastra, toata tara in afara de Bucale e de partea noastra si acuma Stelei ii trege glontul pe la ureche.

    Cu asa suporteri meritati sa fiti in B si Gigi sa fie "purtator de cuvant" vreo 10 ani in puscarie. Doamne da!

  9. #30
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Casual Italy View Post
    am si eu o intrebare:de ce ieri cand suporterii lu\' U Cluj au inceput sa scandeze ROMANIA,ROMANIA cfr-istii ii huiduiau?
    Hai sa-ti spun cum a decurs:
    U-isti: Romania, Romania !!
    Raspuns CFR-isti: Romania, Romania !!
    U-isti: Afara, afara, cu ungurii din tara !!
    CFR-isti: Meszaros, Meszaros!!
    U-isti: ... ( tacere )...

  10. #31
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    ura fata de Steaua nu va lasa sa fiti obiectivi, e asa greu sa recunoasteti ca asta e scenariul pus la cale de paskany? de dovezi mai vreti ?

  11. #32
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    ura fata de Steaua nu va lasa sa fiti obiectivi, e asa greu sa recunoasteti ca asta e scenariul pus la cale de paskany? de dovezi mai vreti ?
    Ce dovezi ai tu? Noi pana acuma avem declaratiile coibanului sef, geanta cu bani, jucatori interogati, etc. Tu ce vorbesti? Ai vreo dovada? Nu stiu cum puteti sa-l suportati pe Becali! Voi nu vedeti ce face asta cu Steaua?!?

    In fine, asta e. Va merge si Steaua in B vreo 2 ani (ca am auzit ca e concurenta mare la promovare), isi va da jucatorii si va pierde dreptul sa mearga in CL. Stati linisti ca nu sunteti primii, nici cei mai importani din Europa care o busesc. Poate atunci va mai razganditi in privinta ciobanului.

  12. #33
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post

    In fine, asta e. Va merge si Steaua in B vreo 2 ani .....
    ar fi o varianta
    https://t.me/pump_upp

  13. #34
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    ura fata de Steaua nu va lasa sa fiti obiectivi, e asa greu sa recunoasteti ca asta e scenariul pus la cale de paskany? de dovezi mai vreti ?
    Dovezi dovezi, nu aberatii.
    Singurele elemente reale sunt faptul ca CFR a invins pe U Cluj si a luat titlul de campioana iar oficialii clubului steaua au fost prinsi in Cluj, la Aroma, cu 1.7 milioane de euro pe care urmau sa le dea celor de la U Cluj daca reuseau sa bata pe CFR... Exista inclusiv marturii ale jucatorilor Universitatii in aceasta privinta...

    Speculatiile facute de tine si de ala care scrie la OLS raman simple speculatii, care fara suportul unor dovezi raman la stadiul de speculatii

  14. #35
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    na dovezi :

    Inaintea meciului dintre UTA Arad si CFR Cluj, datorita unui apel 'anonim', Politia Financiara a descins in vestiarul aradenilor cu doar cateva minute inainte de startul meciului si a cautat o geanta de bani care ar fi venit din partea Stelei.

  15. #36
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Ce dovezi ai tu? Noi pana acuma avem declaratiile coibanului sef, geanta cu bani, jucatori interogati, etc. Tu ce vorbesti? Ai vreo dovada? Nu stiu cum puteti sa-l suportati pe Becali! Voi nu vedeti ce face asta cu Steaua?!?

    In fine, asta e. Va merge si Steaua in B vreo 2 ani (ca am auzit ca e concurenta mare la promovare), isi va da jucatorii si va pierde dreptul sa mearga in CL. Stati linisti ca nu sunteti primii, nici cei mai importani din Europa care o busesc. Poate atunci va mai razganditi in privinta ciobanului.
    cfr n-a motivat ba nebunule alte echipe sa joace corect? cfr n-a motivat dinamo sa bata Steaua?

    pt ca sa fie retrogradata Steaua esti tampit ?

  16. #37
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Asa scump e un Distonocalm?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  17. #38
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    U Cluj nu are cum sa fie depunctata deoarece nu a luat acesti bani si ciobanul se scoate cu bomboanele
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  18. #39
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    O mica dedicatie pentru stelistii care tot fac topicuri aiurea

    http://www.youtube.com/watch?v=TAB2dmfnAjY
    pe asta cred ca nu-l sti http://www.youtube.com/watch?v=wikFBjA1jH0

  19. #40
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    U Cluj nu are cum sa fie depunctata deoarece nu a luat acesti bani si ciobanul se scoate cu bomboanele
    oricum ii belea mare .......eu in locul vostru luam banii si pierdeam cu franarii...
    https://t.me/pump_upp

  20. #41
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    U Cluj nu are cum sa fie depunctata deoarece nu a luat acesti bani si ciobanul se scoate cu bomboanele
    din pacate se pare ca Goga s-ar fi autodenuntat.... si se pare ca Goga n-a vrut sa plece de la U la timisoara pt ca e "unul dintre oamenii cfr-ului care v-au retrogradat".....

    daca se adeveresc vorbele astea, si Steaua si U Cluj vor fi depunctate sau vor suferii alte sanctiuni mai are cineva vre-o indoiala ca ungurii sunt "behind the curtain" si au lovit 2 simboluri romanesti dintr-un foc iar scopurile pt care a fost creeata aceasta echipa cfr depasesc granitele sportului.....


    http://www.cancan.ro/2008-03-03/Cine...-CFR-Cluj.html
    Last edited by illazio; 8th May 2008 at 18:50.

  21. #42
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    na dovezi :

    Inaintea meciului dintre UTA Arad si CFR Cluj, datorita unui apel 'anonim', Politia Financiara a descins in vestiarul aradenilor cu doar cateva minute inainte de startul meciului si a cautat o geanta de bani care ar fi venit din partea Stelei.
    Vai de mine, dar meciul nostru cu UTA a fost declarat de suporterii stelisti blat.. Ce politie financiara in cazul unui blat? Hotaraste-te: ori blat ori Politie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •