Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 49 of 49

Thread: Lista rusinii

  1. #43
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    ulyses gata ai terminat pastilele? ai iesit din perfuzii?
    cand joci de atatea ori consecutiv in liga campionilor nu-ti trebuie perfuzii... eventuall sunt bune pentru cei care se pregatesc de ea de vreo 20 de ani!dar de fapt,in neputinta lor, sunt cand trambulina Stelei cand a cefereului!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  2. #44
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Eu zic ca asa-zisa lista a rusinii, este de fapt onoranta pentru cei care se regasesc acolo. Cand un bolnav psihic te considera nebun, asta e semnul ca esti sanatos.
    deci si tu crezi ca balaci e bolnav psihic, e bine ca ai recunoscut pana la urma.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #45
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    ironii ieftine..de invins... hai zi cum te-ai simtit cand aia ai tai ce au ajuns pe 1 doar prin mizerii iar pe final au luat tzeapa maxima? ..
    decat ca tine......invins de viata....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #46
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Ulysses, compania e deseori neimportanta si irelevanta, faptul ca esti roman te pune in compania lui Ramaru sau Ceausescu, dar si a lui Brancusi sau Eliade, faptul ca esti din orasul natal te duce in compania lui Dinescu, dar si in compania interlopilor. Esential in cazul de fata ramane ca cel care traseaza o linie de demarcatie dupa care eu figurez pe o anume lista, este din perspectiva mea un tip ciupit bine de molii. Faptul ca un astfel de individ ma pune pe o lista de indivizi pe care-i detesta, nu face decat sa ma onoreze.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #47
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    e clar....fanii milogilor inca sufera dupa ce au luat tzeapa maxima cu Dinamo :
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #48
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    in bucuresti nu sunt unguri.

    in cluj sunt majoritari..80% sunt unguri
    De aia UDMR obtine in Bucuresti mai multe voturi decit media pe tzara....

    Or fi asa multi tradatori?


  7. #49
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Faci o confuzie, asta nu e lista mea, e lista mizeriei OLS-iste, iat-o:

    1q2w3e, alin70, And, andreidaniel, AxinTe, BAK, Banatean, boromir, Catalanul, Cristi_Galati, edd, Fanatic 88, Gabri3l, hamsterutz, noir_desir, Politia, RebelXp, resita, riva, Simotty, Tyler Durden, Vadim, zebe, *Coco*, Arsenal4Life, Aurel.D, AxinTe, BAK, balaci, basescu112, bebesabie, BMW Power, bogdang, boromir, caine19, Catalanul, Celso, cimi, cinebelu, cirdois, Cra10veanu, crissis, Cristi_Galati, dannyreddog, danpuric78, delboca, edd, ensic, Eye_Kyu, forza_CFR, grande, Jardel, Jimmi, Jus7M3, kain, laurdog, LEGION, leodacin, Leviss, Lloyd Banks, LordulCapdeMort, Lover, m8k, MARCEL55, Mario Di Lazi, Nico21, Nightwish, noradatv, oaspetele, Onu, Patriots_4_ever, PIETREANU, polist_4ever, Politia, Ramirez, RebelXp, relansat, resita, Rossi, samar, Simotty, skiller_redog, Tafliu, tchibos, Telespan, terrence_jarod, ThePhenom, the_dogville, tim S, unikt, valitudor, vlad1607, Waferlee, Zauri, ZEROSASE
    Mi-s mandru ca am ajuns pe lista lui Gyury ! :ras-plans:
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •