Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 49

Thread: Lista rusinii

  1. #22
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Daca Gica a tot facut lista rusinii pentru anti-stelisti, o sa fac si eu una cu stelistii cei mai demni de mila forumistica. E doar o lista preliminara, daca mai aveti propuneri va rog sa imi spuneti:

    Ultraslayer, jjmihai, SAMM, Gica Chioru, Van Halen, Ulysses, Bumbescu, mariomax, Jerry20cm, Polar Bear (aka Casual Italy)

    Acesti mi se par mie cei mai cei, daca mai aveti si alte propuneri, va rog, nu ezitati sa le numiti aici. Trebuie sa aiba si stelistii o lista a rusinii, nu numai Gica
    + duba,hard,yo marius si altii care NU gandesc si sustin mizeriile facute de aia in retur....BALACI lista asta e ok dar nu are prea mult sens pt ca oricum nu o sa se intample nimic...CEL MAI IMPORTANT E CA S-A FACUT DREPTATE!!! CA MILOGII, LOVINII AU FOST STOPATI SI UNDE? ACOLO UNDE-I DOARE CEL MA MULT ,PE TERENUL DUSMANULUI ETERN !

    SEMPRE FORZA DINAMO!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  2. #23
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    + duba,hard,yo marius si altii care NU gandesc si sustin mizeriile facute de aia in retur....BALACI lista asta e ok dar nu are prea mult sens pt ca oricum nu o sa se intample nimic...CEL MAI IMPORTANT E CA S-A FACUT DREPTATE!!! CA MILOGII, LOVINII AU FOST STOPATI SI UNDE? ACOLO UNDE-I DOARE CEL MA MULT ,PE TERENUL DUSMANULUI ETERN !

    SEMPRE FORZA DINAMO!
    Ce interesant e sa vezi un acefal vorbind despre gandire.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #24
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    bumbescule...jignesti de parca ai fi frustrat ca v-am dat cu terenul in cap si am stopat mizeria voastra....aa....chiar asa s-a si intamplat :
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #25
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    stai linistit ca l-a intrebat pe vecinul de la 2 daca sa puna cratima la s-a facut
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  5. #26
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,639
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post

    Incredibil, cum sa te sterg eu, ma? Tu te-ai pus singur acolo, esti "o mizerie totala", nu-i asa?

    ps.JJ, in Cluj sunt sub 25% unguri.
    bre Chioru nu m-am pus pe lista rusinii , acolo am votat la un sondaj....
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #27
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    daa...multe porcarii debitati..glume de invinsi..nu ma intereseaza mizeriile voastre tot ce conteaza e ca v-am spart in meciul direct si titlul s-a dus la echipa lui Ando!

    gata e ok? s-a terminat distonocalmul?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  7. #28
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    aia e lista cu frustrati de fapt ...

    ca stelisti nu prea sunt
    cu siguranta e frustrant pt aia sa piarda titlul in penultima etapa si chiar in fata dusmanului etern
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #29
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    tot la spart ai ramas.....nu mai ai in semnatura "spargatorul de oi"? Nu de alta dar te caracteriza, ai in tine ceva de zoofil, de pastrator al vechilor traditii mioritice referitoare la "datul la oi"...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  9. #30
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    tot la spart ai ramas.....nu mai ai in semnatura "spargatorul de oi"? Nu de alta dar te caracteriza, ai in tine ceva de zoofil, de pastrator al vechilor traditii mioritice referitoare la "datul la oi"...
    ironii ieftine..de invins... hai zi cum te-ai simtit cand aia ai tai ce au ajuns pe 1 doar prin mizerii iar pe final au luat tzeapa maxima? ..
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    ironii ieftine..de invins... hai zi cum te-ai simtit cand aia ai tai ce au ajuns pe 1 doar prin mizerii iar pe final au luat tzeapa maxima? ..
    Nu mai au unghii sa-ti povesteasca

  11. #32
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Eu zic ca asa-zisa lista a rusinii, este de fapt onoranta pentru cei care se regasesc acolo. Cand un bolnav psihic te considera nebun, asta e semnul ca esti sanatos.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #33
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    deocamdata , liga campionilor -interzisa cainilor! caini care au stat capra cand la jiji cand la arpy.ce sa faca si ei daca au vreo 15 puncte in urma noastra? astia da mizerii!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  13. #34
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Eu zic ca asa-zisa lista a rusinii, este de fapt onoranta pentru cei care se regasesc acolo. Cand un bolnav psihic te considera nebun, asta e semnul ca esti sanatos.
    depinde in ce companie esti tylere
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  14. #35
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post

    ps.JJ, in Cluj sunt sub 25% unguri.
    nem igaz! suntem majoritari. si vrem autonomie!

    doamne jiji (sau gieigiei )...si tie ti-a dat D-zeu creierele cu zgarcenie...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  15. #36
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ulyses gata ai terminat pastilele? ai iesit din perfuzii?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #37
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,639
    Reputatie
    0
    dar Tyler de unde stim ca Gica_Chioru e bolnav psihic ? ca pana acum nu s-a dat nici Napoleon ,nici Al Capone,nici Al Pacino sau mai stiu eu cine...iar din postarile lui e destul de irelevant...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  17. #38
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    si eu vreau in lista
    tati, tatiiiiiiii...si eu vreau!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  18. #39
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    nu s-a dat nici Napoleon ,nici Al Capone,nici Al Pacino ...


    ce au unul cu altul ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    deocamdata , liga campionilor -interzisa cainilor! caini care au stat capra cand la jiji cand la arpy.ce sa faca si ei daca au vreo 15 puncte in urma noastra? astia da mizerii!

    Pe mine ma doare in paishpe si de caini... da aveam ambitia asta sa nu castige campionatul echipa oierului saf

  20. #41
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post


    ce au unul cu altul ?
    toti au purtat caciuli in diferite cutremure
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  21. #42
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Hai ma baieti,cum puteti sa va suparati pe instabilul psihic chiuro?probabil azi a ratat vizita la psihiatru

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •