View Poll Results: Cine e stelist adevarat?

Voters
14. You may not vote on this poll
  • Samm

    3 21.43%
  • Vladek

    3 21.43%
  • amandoi

    4 28.57%
  • altul (argumentati)

    4 28.57%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 47

Thread: Stelist sau stelist?

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    putin mai obiectiv ca Samm, ca sa-ti raspund la intrebare.

    iar la pirande. uite ca n-am avut parte de una pana acum, da' as incerca cu una

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Un studiu facut timp de doi ani de un institut medical din India a scos la iveala ca barbatii indieni sunt mai putin dotati de mama-natura. Astfel, indienii au probleme cu folosirea prezervativelor in timpul actului sexual din cauza ca acestea sunt prea mari pentru dimensiunile organelor lor genitale. In medie, penisurile indienilor sunt cu 3-5 centimetri mai mici decat dimensiunile standard ale prezervativelor. Studiul a fost facut pe un esantion de 1.200 de barbati, care au trecut prin mai multe teste de specialitate. Concluzia studiului a fost ca 60% dintre indieni au penisul mai mic decat prezervativele. "Cei mai multi dintre voluntarii care au participat la studiu ne-au marturisit ca se simt extrem de jenati atunci cand, in timpul actului sexual, sunt nevoiti sa-si puna prezervativ, fiindca acesta este mult mai larg decat penisul", a explicat doctorul indian Chander Puri.


    http://www.9am.ro/stiri-revista-pres...u-indieni.html
    balaci, n-o sa-ti mai raspund la provocari, fiindca n-as avea nimic de castigat dintr-o disputa cu tine.
    - daca as castiga-o, l-as invinge pe Balaci, "toapa" forumului ... cum ar bate Brazilia pe Insulele Feroe.
    - daca as pierde-o (foarte putin probabil), m-as face al dreq-ului de ras, sa fiu infrant de "toapa" forumului ... cum ar pierde Brazilia cu Insulele Feroe.

    asa ca, pentru mine, o disputa cu tine ar fi o pierdere de timp.

    numai de bine

    @benny***acum vad ca ai editat acolo. Nu vreau/n-am chef/timp sa intru in alte polemici cu tine, insa exagerezi al dreq-ului de mult numindu-l pe Ulysses "una din cele mai limitate persoane de pe forum". Ulysses e un tip foarte destepte, dar care, ca si Samm, nu accepta ca oricine sa-si dea cu parerea despre clubul sau favorit si de aici a lasat o impresie proasta pentru mai multi. Insa, cum spuneam: Ulysses e un tip foarte destept.
    Last edited by Jerry20cm; 8th May 2008 at 15:16.

  3. #24
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    referitor la variantele din poll eu raspund : YoYoyOi
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  4. #25
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Multumesc. Poti argumenta putin, te rog?

  5. #26
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    E o stelista infocata dar si echilibrata . E o stelista profunda
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  6. #27
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    @ Jerry: promit ca nici eu sa nu ma mai iau de tine, nu ar fi "politically correct" din partea mea

  7. #28
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    @benny***acum vad ca ai editat acolo.
    Scuze, ai fost mai rapid. In timp ce eu editam, tu deja ai dat raspunsul. Nu a fost cu intentie.

    @Gica: Pai asa ne-a fost vorba, mai Iudo?! Era vorba sa postezi pe acest topic intr-o ora! Cat a trecut de atunci?!
    Last edited by Benny; 8th May 2008 at 18:33.

  8. #29
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1

    M-am razgandit, ti-am spus, imi sunt simpatici amandoi si nu vreau sa generalizez in ceea ce-i priveste pe stelisti iar ailaltii nu ma intereseaza.
    Esti criminal, bey Benny...

    ps.acum sunt ocupat sa ma injur cu Elpfax pe privat...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    dupa parerea mea Samm e profilul stelistului adevarat ce si-ar sustine echipa chiar si in divizia C.

    pe de alta parte imi place ca suntem sub observatia altor genuri de suporteri. Noi, stelistii nu i-am fi analizat niciodata pe altii... pentru ca in Romania, Steaua ca si palmares si la fel ca si suporteri nu are cu cine se compara.

  10. 8th May 2008, 18:48

  11. #31
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    un stelist adevarat ar merge meci de meci la stadion pe Steaua cel putin si l-ar strange de gat pe domnul Bengescu ( Benny ) daca l-ar cunoaste.

  12. #32
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YodaRo View Post
    Noi, stelistii nu i-am fi analizat niciodata pe altii...
    Si minciuna e vorba, nu-i asa man_us? Ia numara tu posturile tale cu analize de pe topicurile dedicate Timisoarei sa ne lamurim.

    Quote Originally Posted by Gica Chioru View Post
    Esti criminal, bey Benny...
    Sa stii ca ma bate gandul sa dau report post la asta.

  13. #33
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    un stelist adevarat ar merge meci de meci la stadion pe Steaua cel putin
    Ca tine?

    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    un stelist adevarat ... l-ar strange de gat pe domnul Bengescu ( Benny ) daca l-ar cunoaste.
    Putini stelisti adevarati, foarte putini.

  14. #34
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    eu locuiesc in Bucuresti ,este clar ca imi e usor sa ma duc la meciuri. Samm la fel. Vladek din cate stiu ,locuia la un moment dat in galati,deci mai greu.
    eu te-as strange de gat.

  15. #35
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    eu locuiesc in Bucuresti ,este clar ca imi e usor sa ma duc la meciuri.
    Dar n-o faci fiindca nu-ti permite "timpul".

    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    eu te-as strange de gat.
    Desigur, daca ai fi stelist adevarat. Dar de ce vrei sa ma strangi de gat? Nu sti de gluma?

  16. #36
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    eu cred ca Samm e mai stelist decat Vladek. Asta pt ca Vladek deja a renuntat la statutul de "stelist"
    Pe de alta parte si samm a capitulat in lupta impotriva anti-stelistilor. Nu stiu ce sa mai cred.

  17. #37
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ca a renuntat la balacareala e una, asta nu inseamna ca a renuntat la statutul de suporter stelist

  18. #38
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Da, dar pentru el lupta asta era esentiala. Se zbatea foarte mult, pentru a dovedi ca Steaua e cea mai, cea mai ... in toate. Trebuie sa fi fost tare catranit de a renuntat.

  19. #39
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    adevarul este ca n-ai cu cine sa combati... intr-o vreme ma mai bagam si eu in "dueluri" dar am renuntat si eu, tocmai din acelasi motiv: n-ai cu cine.

  20. #40
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Wow, Benny, sunt onorat si de-a dreptul coplesit de cata atentie mi se acorda . Uite cum vine treaba, eu unul nu reprezint pe nimeni decat pe subsemnatul si nu am pretins vreodata ca as fi reprezentativ pentru restul suporterilor stelisti. Sunt multi, unii sunt niste baieti formidabili, altii sunt cam retardati (mai ales cei care-si lipesc tot soiul de etichete de ultras & shit). Ca la orice alta echipa de altfel.

    Ma deranjeaza insa orice fel de generalizare si jignirile la modul general (ok, poate la capitolul asta am dat uneori si eu cu bata in balta). Foarte putin stelisti sunt "fani Becali", desi milogi sa cerseasca bani de la el sunt multi. Si liderii galeriei lui Dinamo iau banuti de la Borcica, chestie stiuta de muult timp. Marea masa a suporterilor insa nu ia nici un ban de la nimeni si de altfel nici nu sta pe forumuri sa posteze toata ziulica. Ols NU e relevant ca sursa. Prea putini posteaza in mod constant pe ols si majoritatea sunt exclusiv fanatici care nu pot gandi altfel decat noi = BUN, ei = RAU. Ipocrizia asta e cea mai scarboasa din toate. Oho, e rau cand arbitrul greseste pentru Steaua, huo, hotie pe fata, dar e bine cand arbitrul greseste pentru altii, de fapt ar trebui sa greseasca mai des. E OK sa stai capra "ca sa incurcam Steaua", de fapt e chiar un motiv de mandrie .


    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    un stelist adevarat ar merge meci de meci la stadion pe Steaua cel putin si l-ar strange de gat pe domnul Bengescu ( Benny ) daca l-ar cunoaste.
    Sorry, nu sunt genul ala de "stelist adevarat". N-as fi in stare sa dau cuiva in cap doar pentru ca tine cu alta echipa sau o ataca pe a mea. Pentru astia a caror viata se rezuma doar la a injura la infinit "spurcatii", "javrele", "tiganii", "ciorile", "Prazarii", samd, n-am alt raspuns decat rasul si batjocura. Atat cat pot ei sa priceapa.

    Iar pe stadion am zis limpede ca nu mai pun piciorul pana cand nu scapam de BEcali. Zilele astea chiar am fost la Bucuresti si ma puteam duce la meciul cu Buzaul, dar am zis odata ca nu ma duc si asta din cauza lui Bekkali. Ciuma asta a reusit in cativa ani sa faca din echipa asta un club de bezmetici certati cu absolut toate celelalte echipe, a jignit suporterii, despre care a zis ca "ma doare in .. palarie de suporteri", a stricat echipa silind antrenorii sa bage tot soiul de petarde gen Nicolita, Lovin, Surdu, samd. Si dupa toate astea sa-i mai si dai bani ? No, thanks. Eu sunt nitel mai batran si-mi aduc aminte ca echipa asta exista SI inainte de oligofrenul din Pipera. Si o sa existe si dupa.

  21. #41
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Multumesc pentru post, Vladek.

  22. 9th May 2008, 15:09
    Reason
    nu-i treaba mea.

  23. #42
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Cred ca Vladek este un suporter stelist adevarat...in rest ceilalti sunt fecalisti si lovini...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •