Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 48 of 48

Thread: Planul B, Paskany face legea in Romania

  1. #43
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Nu e vorba ca threadul e de rahat, ci mai degraba cel care l-a deschis.
    Nu vb asa ca iei puncte,cum am luat eu,desi doar i-am raspuns acestui babuin care a deschis acest thread patetic...binenteles el n-a primit nimic desi el ma jignise si eu i-am spus ca e "bronzat".Oare de ce?

  2. #44
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Sunt unii care se simt solidari cu ceea ce afirma alde Mitica sau Becali, e clar ce fel de oameni sunt...
    Eye_Kyu, moderatorii mai gresesc, insa nu cred ca e vb de partinire neaparat, oricum UltraSlayer asta e genul de user care n-are ce cauta pe Ols.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #45
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Sunt unii care se simt solidari cu ceea ce afirma alde Mitica sau Becali, e clar ce fel de oameni sunt...
    Eye_Kyu, moderatorii mai gresesc, insa nu cred ca e vb de partinire neaparat, oricum UltraSlayer asta e genul de user care n-are ce cauta pe Ols.
    Eu nu cred ca exista oameni(nici printre stelisti) ce il apreciaza pe becali, cel putin nu aici pe forum.
    Consider insa ca cei care isi fac un scop in viata din a se scula dimineata, a intra pe forum si a incepe cu "steaua, becali, oierul, stana, sclavii, etc" sunt cei mai mari cretini posibili. Sunt f multi aici, care fara sa isi dea seama(este adevarat ca nici nu au cum) si-au rezumat intreaga existenta la acele cuvinte, asta e viata lor, asta fac, chiar daca fac si altceva de-abia asteapta sa termine si sa se intoarca la ocupatia de baza(steaua, oile, becali.....). E vorba de boala aici.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #46
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    This message has been deleted by UltraSlayer. Reason: imi bag **** in ****** de ciora spurcata si neagra mars in *****

    E permis totusi asa ceva?

  5. #47
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    ce plmea vrea unguru asta de la mine pana la urma ? stai in ****** ******** ontopic ba ********* !!!!!

  6. #48
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    thd inchis.

    Nu cred ca se poate discuta civilizat pe acest subiect.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •