Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 48

Thread: Planul B, Paskany face legea in Romania

  1. #22
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    horthy cred ca face tumbe in schimb....

  2. #23
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Becali e singurul vinovat, el a trimis geanta cu bani - si a avut noroc, daca ii prindeau in flagrant era mult mai nasol si pt. el si pt. echipa si tot CFR era campioana

  3. #24
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    Becali e singurul vinovat, el a trimis geanta cu bani - si a avut noroc, daca ii prindeau in flagrant era mult mai nasol si pt. el si pt. echipa si tot CFR era campioana
    THANK YOU ! si cine a pus tot scenariul la cale? cine avea interes direct in asta si cine are relatii peste tot inclusiv basescu?

  4. #25
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    ce scenariu ma ..daca jiji nu trimitea bani nu mai era acest scandal ...dar cand declara in presa ca trimite ingerasi la cluj penibil sper ca la anu sa fie un campionat mai frumos fara ingerasi
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  5. #26
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Pai vezi tu aia de la cfr au alergat cu banii ca disperatii tot campionatul si toata lumea vorbeste de fecali. Auzi tu mita! Pai aia se plimau cu valiza prin cluj. nu au nici flagrant, nu au nimic. n-au putut sa-i prinda cu atatea probe pe nastase, , patriciu- dar vor sa-l aresteze pe fecali ca se plimbau rudele lui prin cluj cu bani.

    nici nu stiu care sunt mai prosti: aia de la dna sau becali&co.

    oricum mi-e o sila teribila de cei care au pus la cale scenariu asta, e de 10 ori mai gretos decat cazul bricheta, macar ala s-a intamplat pe bune .......

    acum se dovedeste ca in spatele cfr-ului chiar sunt ceva forte oculte...

  6. #27
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    THANK YOU ! si cine a pus tot scenariul la cale? cine avea interes direct in asta si cine are relatii peste tot inclusiv basescu?
    chiar nu vreau sa te jignesc, dar ESTI BOLNAV? cine a trimis geanta cu bani? becali, paskany sau basescu?

    esti penibil

  7. #28
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    chiar nu vreau sa te jignesc, dar ESTI BOLNAV? cine a trimis geanta cu bani? becali, paskany sau basescu?

    esti penibil
    cfr n-a dat bani lu dinamo sa incurce Steaua? fii sincer acum, sa dai bani cuiva ca sa joace corect e mita?

  8. #29
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Bai, voi deja sunteti dusi. A da bani cuiva fara acte, fara sa platesti impozit etc. se numeste frauda fiscala. Si nu sunt sume mici, e vorba de 1,7 milioane euro!!!

    Ai dovada ca a dat CFR bani? A fost cineva investigat?

  9. #30
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    n-au fost prinsi in flagrant ba ungure mai lasa-ma dracu in pace vezi-ti de treaba ta ca esti paralel, de unde stii tu ca n-aveau de cand sa plateasca impozite la banii aia? PT CA NU I-AU PRINS IN FLAGRANT !!!!!

    pai normal ca aia de la cfr n-au fost prinsi si nu sunt probe, doar ei au pus la cale toata aceasta marsafie doar ei detin sforile....

  10. #31
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    parca ziceai ca te lasi de forum, mai diablo. Nu te lasa mania?

  11. #32
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Inchideti threadul, e de rahat
    Nu e vorba ca threadul e de rahat, ci mai degraba cel care l-a deschis.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #33
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Apropo, stiti care e diferenta dintre un "ultras" stelist si o galeata de rahat?
    Galeata

  13. #34
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    cred ca am fost destul de clar cand am specificat ca mancatorii de ***** antistelisti sunt rugati sa nu mai posteze pe acest topic, de ce insistati?

  14. #35
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Singurul mancator de rahat de prin zona esti chiar tu, de fapt rectific, sunteti 2 ca mai e si jjmihai.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #36
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Inchideti threadul pentru ca s-a ajuns la jigniri
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  16. #37
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    This message has been deleted by UltraSlayer. Reason: imi bag **** in ****** de ciora spurcata si neagra mars in *****
    Banati-l pe UltraSlayer, deja a luat-o razna

  17. #38
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    eu nu inteleg de ce acesti mancatori de ***** posteaza pe un thread daca nu le convine subiectu, singurul scop al lor e sa aduca topicul in derizoriu ca sa fie inchis......

  18. #39
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Din cauza jignirilor fara numar
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  19. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    cred ca am fost destul de clar cand am specificat ca mancatorii de ***** antistelisti sunt rugati sa nu mai posteze pe acest topic, de ce insistati?

    Du-te pe Luna si jigneste acolo mai agitator de doi lei ...

    Daca vehiculezi tampenii pe forum macar accepta sa-ti raspunda oamenii si fii mandru ca te baga in seama.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #41
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    UltraSlayer, dupa ce ca esti analfabet (vezi devi si vre-un), mai esti si mizerabil. Uite cine-mi tinea mie lectii de rromanism...
    Intre nationalismul delirant si mahala se pare ca exista o legatura indestructibila.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #42
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    io am jignit primul ?

    am citat ce a spus dragomir.... e un subiect despre ce a spus el , rezumati-va al a va da cu parerea despre ce a spus el nu despre cel care a deschis threadu ca sa aduceti subiectul in derizoriu pt ca nu va convine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •