Results 1 to 21 of 21

Thread: Fara blaturi

  1. #1
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1

    Fara blaturi

    "În minutul 39 al partidei din Ghencea, Guda de la Gloria Buzău a scăpat singur spre poarta columbianului
    Zapata, dar a șutat suspect de slab și mingea a ocolit spațiul porții. În acel moment, suporterii Stelei de la Peluza Sud au început să strige: „Fără blaturi", aceștia dorind să critice astfel prestația mai mult decât slabă a buzoienilor. Oaspeții au avut o evoluție apatică." (Adevarul)

    Cate CFR-Rapid, Dinamo-CFR, CFR-Gloria trebuie sa mai treaca pana sa auzim si CORECTII Romaniei scandand asa?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #2
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Felicitari pt scandari,dar tu ocolesti adevarata problema...PROBLEMA E CA STEAUA FACE BLATURI PE BANDA RULANTA nu ce strigi tu sau alti 100 de oameni...

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Vai corectii Romaniei au aparut, dupa razboi multi viteji (stelisti) se arata

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Propun sa facem greva si sa nu intram pe Intern pana la anul.

  5. #5
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    Felicitari pt scandari,dar tu ocolesti adevarata problema...PROBLEMA E CA STEAUA FACE BLATURI PE BANDA RULANTA nu ce strigi tu sau alti 100 de oameni...
    Asa. Problema si mai mare este ca NU DOAR Steaua face. Vrei sa vorbim de Ceahlaul-Timisoara? Vrei sa vorbim de "neprihanitii" lui Iancu? Sau de U Cluj care in ultimele 10 meciuri au jucat doar in ultimul pe teren? Sau de moldovenii lu' Porumboiu? De "granzii" care au stat capra cu CFR?

    Dormiti in continuare...
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  6. #6
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Fara blaturi, fara Steaua in prima liga

  7. #7
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    "În minutul 39 al partidei din Ghencea, Guda de la Gloria Buzău a scăpat singur spre poarta columbianului
    Zapata, dar a șutat suspect de slab și mingea a ocolit spațiul porții.
    si la cateva secunde dupa, a schitat un zambet, ca si cum ar fi zis: "n-am vrut, no!, n-am vrut!"
    sa le fie rusine!!!

  8. #8
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    fara Steaua in prima liga
    fara Steaua, CFR, Dinamo, Rapid, Timisoara, Vaslui, Buzau, Bistrita, Otopeni, Galati...
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  9. #9
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Propun sa facem greva si sa nu intram pe Intern pana la anul.
    sa nu uiti banderola alba pe brat, jobenul si manusile albe
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    Sau de U Cluj care in ultimele 10 meciuri au jucat doar in ultimul pe teren?
    Propun ca inainte de toate sa fie sanctionati cei de la U Cluj. Iar apoi dupa ce vor fi prinsi toti pestii mici sa-l prinda si pe Becali. De acord?

  11. #11
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    Felicitari pt scandari,dar tu ocolesti adevarata problema...PROBLEMA E CA STEAUA FACE BLATURI PE BANDA RULANTA nu ce strigi tu sau alti 100 de oameni...
    eu sper ca intr-un final sa ne oprim
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  12. #12
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    cu mioveni de ce nu ati strigat?
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  13. #13
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    din cauza ipocriziei ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Glasgow.UK
    Posts
    1,025
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    "În minutul 39 al partidei din Ghencea, Guda de la Gloria Buzău a scăpat singur spre poarta columbianului
    Zapata, dar a șutat suspect de slab și mingea a ocolit spațiul porții. În acel moment, suporterii Stelei de la Peluza Sud au început să strige: „Fără blaturi", aceștia dorind să critice astfel prestația mai mult decât slabă a buzoienilor. Oaspeții au avut o evoluție apatică." (Adevarul)

    normal ca a sutat pe langa,doar stia ce se intampla daca din intamplare intra mingea in poarta.nu de alta dar acum e curtat(sau era) de echipe bune,in schiimb daca suta si zapata nu reusea sa o apere si era gol atunci devenea coleg cu bunica in liga 3.au invata lectia.nu ai vazut ca dupa asta nu au mai trecut de mijloc ca sa nu se mai trezeasca ca ajung in situatii de gol si sa stea cu frica ca poate lovi mingea prea bine si uite asa te trezesti ca intra in atze.

  15. #15
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Am vazut si eu faza aia si nu mi-a venit sa cred.. A facut un imens efort sa rateze
    Last edited by kain; 8th May 2008 at 13:55.
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  16. #16
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Toata echipele fac blaturi, dar steaua a depasit limita de anormalitate in acest retur. Asta a vazut toata Romania. Chiar si stelistii.
    .

  17. #17
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Exista pe undeva faza aia ca vad ca toti vb de ea. Eu n-am vazut-o si sunt curios

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Toata echipele fac blaturi, dar steaua a depasit limita de anormalitate in acest retur. Asta a vazut toata Romania. Chiar si stelistii.

    Nu cred ca Steaua a facut cele mai multe ... Steaua a luptat la titlu de aceea toti au vazut blaturi la ei mai multe decat la ... Mioveni

    Astia cred ca nu au jucat niciun meci corect ... n-am dovezi deci ma insel
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu cred ca Steaua a facut cele mai multe ... Steaua a luptat la titlu de aceea toti au vazut blaturi la ei mai multe decat la ... Mioveni

    Astia cred ca nu au jucat niciun meci corect ... n-am dovezi deci ma insel
    Cu noi a facut Mioveniul ultimul blat 0-0! Ne plictisisem sa fim la egalitate cu steaua si i-am lasat sa ia avans ca sa aiba si jiji un paste fericit!

  20. #20
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    steaua = campioana blaturilor

    ce aiurea e sa vezi un stelist ca deschide asemenea thread , cand steaua lui a blatuit jumatate dintre meciurile sustinute in acest campionat
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1
    Un stelist se duce la fan-shopul de la stadion:
    - Buna ziua! As dori un tricou cu Steaua va rog...
    - De care doriti? De jucator, de portar sau de arbitru?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •