Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 34

Thread: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

  1. #1
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

    Miercuri, 14 aprilie, Universitatea intalneste Rapidul lui Geovanii Becali. Va fi un meci pe viata si pe moarte, trebuie sa castigam acest meci cu orice pret, sa le aratam lui Stancu si Rada ca au ales o echipa mai slaba decat Stiinta. Rednic cunoaste Rapidul foarte bine, Dan Petrescu este un antrenor neexperimentat, Puriul poate castiga acest meci tactic, cu mare atentie. Stiinta va avea si cel mai tare public din tara alaturi de ea, cu ocazia asta, speram sa razbunam infrangerea de anul trecut cand am luat bataie cu 3-1, iar Rapidul ne indepartat din lupta pt titlu...
    Eu pronostichez un 3-0 sec pt Stiinta, goluri Lutu, Randjelovic si NJock!

    CRAIOVA FORZA CRAIOVA!!!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #2
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    2-0, si poate un stadion plin -sa vada toata tara ca si la Craiova pot veni multi sustinatori -si din fericire pt noi,avem si echipa
    anti buCUResti

  3. #3
    Siempre Barēa! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    or veni multi sutinatori dar nor face atmosfera care A FOST ESTE SI VA FI la
    TIMISOARA
    [B]TOTS UNITS FEM FORĒA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  4. #4
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Atmosfera in Banie este superioara celei de la Timisoara!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #5
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Atmosfera in Banie este superioara celei de la Timisoara!
    si echipa doua clase peste poli
    anti buCUResti

  6. #6
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Exact, sper sa fim la fel si peste rapid!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #7
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    speram intr-o victorie care sa ii puna cu botul pe labe pe cei care se identifica cu clanul becali !
    succes Stiinta, succes Rednic!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #8
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    lupta poli-locul tau e in A
    anti buCUResti

  9. #9
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    cred ca victoria sta in mainile lui Rednic !!
    (sau ma rog, in creierul lui)

    Rapid mi se pare o echipa de batut, oricum mai lejera decat Brasovul acasa.

    Schumi? the only one!

  10. #10
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Va bate Rapid-ul dan Petrescu i-a chemat pe rapidisiti in cantonament de luni
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #11
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Am si eu o nelamurire:Rada si Stancu vor juca?...nu ca va conta prea mult, oricum vom invinge

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ravelly , nu are nici o importanta ! Eu chiar m-as bucura sa joace , dar nu cred ca Petrescu ii va introduce..se va gandi ca este posibil s anu reziste presiunii exercitate de public!

  13. #13
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Am spus despre cei 2 ptr ca atunci cand au fost cedati la rapid, Staicu (sper sa nu ma insele memoria) a sustinut ca cei 2 nu vor juca impotriva Stiintei. Sunt curios daca a fost o alta "inflorire" a lui staicu.

  14. #14
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Eu vreau sa joace, in felul asta le vom arata ca s-au dus la o echipa mai slaba decat Stiinta!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #15
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    Sa va dea Rapidul si voua macar 8, nu m-as supara chiar deloc, ca prea v-ati bucurat pentru Steaua .

    HAI POLI TIMISOARA

  16. #16
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Invidia moarte n-are
    Fii linistit ca atat publicul cat si echipa vor fi la cel mai inalt nivel!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #17
    GRUPPO MAXIMA Vietnam's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    909
    Reputatie
    1

    Talking Hai Rapidu' ca mai poti !

    Eu va pot spune ca Rapid poate mai mult.... Hai Rapidu' , hai ca mai poti sa pierzi un meci, ca ai de unde si dupa ziua de miercuri nu aveti decat sa renasteti ca pasarea Phoenix!
    Daca noi va putem ajuta sa scapati de Dan Petrescu este foarte bine. Oltenii nu sunt egoisti si va vor ajuta, vom bate miercuri. Si daca sunteti cuminti va dam poate si mai multe goluri ca sa plece sigur Dan. Asta asa ca multumire ca ne-ati dat un ANTRENOR. Dupa care sunt sigur ca o sa va enervati asa de tare si bateti tot ce prindeti, mai ales ce a mai ramas prin Bucuresti de batut. Si ca multumire pentru faptul ca ati pierdut la Craiova o sa-i bateti si pe aia care vor sa depaseasca Craiova.
    Apropo vorbiti si voi pe acolo pe la echipa si poate il lasati si pe McBreen sa dea niste goluri ca altfel baiatul asta va face crize de nervi. si ce dracu a venit baiatu' din Australia , zau ca nu este frumos sa nu-l lasati!
    Voi sunteti buni, cei mai buni, o sa jucati in Intertoto iar noi suntem mai slabaturi si o sa ne facem de ras in finala cupei UEFA sau cea a Campionilor ....Asta este, cand o sa pierdem finala o sa fiti razbunati! :p
    HAI STIIINTA!!!!!
    " Tinem cu echipa noastra / Si la bine si la rau
    O iubire alb-albastra / La [COLOR=DarkSlateBlue][B]Craiova[/B][/COLOR] e mereu !"

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Marcello , sincer sa fiu nu prea ne-am bucura6t, iar cei care au facut-o nu a fost pentru ca au tinut cu Steaua si pentru ca au avut niste clinciuri anterioare ( pe forum ) cu cativa dintre suporterii vostri....
    Ma bucur ca am ajuns in Craiova la timp pentru a merge la meci!
    Sper intr-o victorie la doua goluri diferenta , dar va fi un meci foarte greu!
    Astept insa sa curga sange visiniu!

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Din pacate vremea a devenit foarte urata! Ploua persistent , bate si vantul , este destul de frig... pacat , se anunta un meci foarte interesant , imi este teama ca terenul va ceda chiar din prima repriza...
    Poate ca totusi Lutu se va simti bine pe acest teren si il va face pe Rednic sa-i aduca taraful de lautari promis in cazul unei evolutii foarte bune!

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by marcello
    Sa va dea Rapidul si voua macar 8, nu m-as supara chiar deloc, ca prea v-ati bucurat pentru Steaua .

    HAI POLI TIMISOARA
    eu am fost cel care sa bucurat , asa ca daca ai ceva cu mine scrie-mi pe "pm" si lasa-i pe ceilalti suporteri ai Stiintei in pace cu "durerile " tale!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #21
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    LUTU, LUTU, LUTU, LUTU GOOOOOL, LUTU GOOOOOL, LUTU GOOOOOL!!!
    Cred ca Lutu va da 2 goluri iar NJock unul, scor final 3-0!

    FORZA STIINTA!!!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •