Results 1 to 9 of 9

Thread: Fc United Of Manchester

  1. #1
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1

    Fc United Of Manchester

    Am Promovat Din Nou... A Treia Oara Consecutiv .
    In Cativa Ani Poate Vom Avea Sansa Sa Jucam Cu Echipa Lui Glazer In Cupa Ligii .
    Dar Pana Atunci Felicitari Baietilor.
    Vedeta Echipei: Rory Paterson, Golgeterul Ligii.
    Sunt Binevenite Comentarii
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  2. #2
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    putina lume stie ca si Liverpool a luat nastere intr-un mod asemanator..o mana de suporteri decizand sa isi faca propia echipa astfel luand nastere Liverpool...si de unde si rivalitatea cu Everton
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #3
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Foarte frumos sa vedem suporteri ai lui Fc unired of manchester inteleg ca englezii sunt mai conservatori si ca tin la traditiile lor...dar mi se pare cam deplasata toata miscarea asta a suporterilor...mai ales ca glazer chiar nu se baga la echipa cum se intampla pe la celalte cluburi...ala nu aduce americani in echipa ca sunt compatrioti cu el s.a.m.d. si nici nu exista instabilitatea de la alte echipe cu patroni straini...vezi chelsea liverpool sau man city...da si eu cred in echipa fanilor si bunul comun, dar sunt chestii utopice care nu prea isi mai au locul in lumea de azi...dar trebuie sa te adaptezi la rigorile secolului 21 secol care e marcat de un accelerat proces de globalizare!!

    Tineti-o tot asha si va asteptam in Premier League

  4. #4
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aetius View Post
    Am Promovat Din Nou... A Treia Oara Consecutiv .
    In Cativa Ani Poate Vom Avea Sansa Sa Jucam Cu Echipa Lui Glazer In Cupa Ligii .
    Dar Pana Atunci Felicitari Baietilor.
    Vedeta Echipei: Rory Paterson, Golgeterul Ligii.
    Sunt Binevenite Comentarii
    Pai si acuma in ce liga au ajuns...si cate promovari mai au pana la premier league???

  5. #5
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=94013&part=sports

    Maine seara primul tur al F.A Cup...inca doua tururi si au sansa sa joace cu United

    http://eurosport.yahoo.com/04112010/...ig-fa-cup.html

    Si o scurta prezentare
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  6. #6
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    S-au calificat baietii in turul doi al F.A Cup dupa 3-2 cu Rochdale...daca ajung in turu trei sigur masluieste F.A tragere ca sa pice cu United
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  7. #7
    #65 Tazz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,574
    Reputatie
    1
    Ar fi interesant

  8. #8
    Sportcrazy michai's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    3,034
    Reputatie
    1
    Ar fi super tare
    [SIZE="4"][COLOR="RoyalBlue"]Rafa Nadal[/COLOR][/SIZE]

    [B]Intodeauna citesc intai pagina sportiva. Pagina sportiva arata realizarile oamenilor, in schimb prima pagina nu arata decat esecurile oamenilor.[/B] ~Earl Warren

  9. #9
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    a fost fault la unu dintre goluri!!!!!!

    Chiar ar fi de urmarit un meci de genu .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •