Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Tudor si Deaconu au fost promovati

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Chiorule, esti un sac de box atata e pufos incat nu vreau sa te ratez. Unde mai pui ca un sac de box pufos care sa mai fie si in forma de oaie, n-am mai avut pana acum.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #23
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    De fapt esti prost de bubui, chiar ma gandeam sa-ti demonstrez asta dar n-am rabdare acum, cine stie, o veni si ziua aia. Esti ridicol in staruinta ta si-mi place sa te mai fac fericit bagandu-te in seama uneori asa cum te joci cu un animalut de companie. Dar cum v-ati incuscrit, ciori cu caini, maine-poimaine te vad cum halesti rahatii de la colturi de strada si iar mi se face scarba de tine... si iar nu te mai bag in seama o luna doua.
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  3. #24
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    ... si io care credeam ca ciorile sunt niste animale inteligente...
    sa stii ca cioara chiar e un animal mult mai inteligent decat oaia...

  4. #25
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Chiorule, ma-ndoiesc ca esti tu in stare sa-ti dai seama daca eu sunt prost sau nu. Probabil ca in megalomania ta, crezi ca toti care nu te suporta sunt neaparat tampiti, eu as prefera mai degraba sa-i numesc oameni normali care sunt ingretosati atunci cand intra in contact cu un dement de peste 40 de ani, sectar si mitoman, ce incearca sa faca pe desteptul (desi e complet lipsit de vocatie). Pana la urma pe mine ma amuza nespus sa ma sterg la fund cu un batranel monoman care are mintea unui adolescent intarziat si care se cearta cu toti copiii pe forumuri.
    Last edited by Tyler Durden; 7th May 2008 at 17:00.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •