Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 30

Thread: Meszaros: "Acum 3 ani CFR avea 30 de suporteri"

  1. #1
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1

    Meszaros: "Acum 3 ani CFR avea 30 de suporteri"

    Antrenorul lui "U" Cluj, Alpar Meszaros, și-a avertizat jucătorii să se teamă de suporteri, pentru care rivalitatea cu CFR este uriașă. Tehnicianul i-a ironizat pe fanii CFR-ului, despre care spune că au apărut odată cu succesele echipei în prima ligă.

    "Jucătorii ar trebui să se teamă de suporteri și să joace pentru orgoliul lor. Eu mă tem doar că i-am putea face nefericiți pe suporteri. E normal să existe aceste conflicte între galerii, pentru că în urmă cu 3 ani CFR-ul avea 30 de suporteri, 10 erau taximetriști și 20 lucrau la CFR. Acum e normal ca ai noștri să fie frustrați pentru faptul că CFR este pe primul loc", a declarat Meszaros într-o conferință de presă.


    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...orteri-2615799


    comentati

  2. #2
    UNIVERSITATEA
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    !!! Cluj-Napoca !!!
    Posts
    639
    Reputatie
    1
    asta stie o tara intreaga

  3. #3
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Pai de unde atata rivalitate daca erau doar 30 de suporteri? Simpatizez echipa U Cluj. Sper sa ia CFR campionatul, dar nu sunt de acor cu acest idiot numit Meszaros care dupa ce s-a intamplat duminica nu face altceva decat sa atate focul. Un cretin imbecil.

  4. #4
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    nimic nou,

    acum are 300 de suporteri cfr si cateva sute de mii de anti-stelisti
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. #5
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Erau doar doi superteri la CFR de fapt, Meszaros si Dobos!

  6. #6
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    nimic nou,

    acum are 300 de suporteri cfr si cateva sute de mii de anti-stelisti
    Te contrazic, sunt aceiasi 30 de suporteri de acum 3 ani (asta daca n-o fi murit intre timp vreo unul), restul sunt anti-stelisti.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Au devenit foarte activi suporterii stelisti pe forum dupa ce echipa lor e pe cale sa piarda campionatul.

  8. #8
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Au devenit foarte activi suporterii stelisti pe forum dupa ce echipa lor e pe cale sa piarda campionatul.
    Doar isi apara blazonul de "Milogii Romaniei" !

  9. #9
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    SAMM, te rog ... accentuez ca inca te mai iau cu "te rog", sa nu mai umpli internul sau alte sectiuni ale Ols cu threaduri fara rost ... beware.

  10. #10
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Penibil stelistii astia. sa ajungi sa te milogesti la nimenea fotbalului - U cluj. Sa speri sa te scoata o echipa care a ajuns in prima liga doar ca sa aiba cine sa retrogradeze.


    Milogeala, si iar milogeala. Daca pe tren nu se poate - incearca prin alte metode, ca doar atat stie steaua.

    Chestia asta cu suporterii e penibila. ce conteaza cati suporteri are cfr. Ca tentativa aia de stadion unde a jucat U a fost mult mai goala decat a cfrului.

    Parca steluta are mai multi.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  11. #11
    CRANG SUPPORTER Forza-Dinamo's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Buzau, Romania
    Posts
    162
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Parca steluta are mai multi.
    "Steluta" avea in 'B' 20.000 meci de meci. Am dat exemplul cu B-ul ca daca ziceam de A se zicea ca-s stelisti, dar in B n-are ce sa se mai zica

  12. #12
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    UltraSlayer = CLONA

    alt Thread Penibil...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    Antrenorul lui "U" Cluj, Alpar Meszaros ...
    Ungurul naibii!

  14. #14
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Cam tot atat cat a avut acum 2 ani in divizia B u, si cat o sa aiba peste 2 ani! In urmatorul an o sa mai aibe 70 cu speranta de promovare!
    stelistul care a deschis threadul sa vada cati suporteri au avut anul trecut si cati au acum! Sau cati dusmani au avut acum un an si cati au acum!

    Iar romanul Alpar sa nu uite ca a jucat la u doar ca sa aibe si el facultate! cu japca bine-nteles!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  15. #15
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    CE CONTEAZA???....poate imi raspunde ala care o deschis threadu'...
    Am zis!

  16. #16
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by klemi View Post
    Te contrazic, sunt aceiasi 30 de suporteri de acum 3 ani (asta daca n-o fi murit intre timp vreo unul), restul sunt anti-stelisti.
    Ce sa-i faci nimeni nu-i perfect.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  17. #17
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Pai sunt cu atat mai de apreciat daca acum trei ani aveau 30 de suporteri, iar acum au atat de multi.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #18
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by klemi View Post
    Te contrazic, sunt aceiasi 30 de suporteri de acum 3 ani (asta daca n-o fi murit intre timp vreo unul), restul sunt anti-stelisti.
    Te inseli amarnic! In afara de steluta toti suporterii celorlalte echipe sunt anti-stelisti! Daca e cineva care nu e sa ridice mana!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  19. #19
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    pana acum cateva zile ... stelistii ii injurau cum era mai rau pe unguri ...
    acum , peste noapte , Meszaros e vazut ca erou in ghencea ... rusine stelistilor
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  20. #20
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Pai asa fac ei, injura tiganii (uitand ce au insemnat Ilie Dumitrescu, Lacatus, Marcel Puscas pentru Steaua), apoi ungurii (uitand de Boloni sau Emerich Ienei). Ba mai mult, sunt purtatorii de drapel ai romanismului, desi au aparut odata cu comunismul...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #21
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    Meszaros: "Acum 3 ani CFR avea 30 de suporteri"
    corect, restul tin cu CFR ptr k o urasc pe steaua...
    puteti sa-mi sariti in cap, dar sunt sigur k multi dintre fanii CFR-ului acum vreo 4-5 ani tineau cu o echipa mare din bucuresti...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •