Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 37 of 37

Thread: 4, 5 milioane euro dinspre CFR spre Dinamo?

  1. #22
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    așa mai merge
    cât au zis mai devreme, 1,5 mil euro era cam puțin

    ăsta e prețul cel bun
    adica 7,5 milioane euro
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  2. #23
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    sa-si ia toti masini puternice de banii astia si sa goneasca cu 250 la ora sa se faca dreptate

    caprele dreaq cu cfr-ul au fost regulati si acum vb de onoare
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  3. #24
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Chiar credeti careva ca e nebun Paszkany sa dea atatia bani prima? . Hai sa zicem un milion jumate, aia mai merge, e cam 15% din cat urmeaza sa faca... Dar sa nu creada cineva ca face CFR fifty fifty cu Dinamo la banii din CL...

  4. #25
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Tags
    budapesta, forinti multi, oitze frustrate, trianon





    ps. iar au intrat pe aici hackerii
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  5. #26
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    aha,yo cred.....
    https://t.me/pump_upp

  6. #27
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    sa-si ia toti masini puternice de banii astia si sa goneasca cu 250 la ora sa se faca dreptate

    caprele dreaq cu cfr-ul au fost regulati si acum vb de onoare
    pai asta trebuiau sa faca anul trecut cand becali le-a dat bani ca sa incurce cfrul.....sau de meciul ala care s-a jucat pe un milion de euro nu iti mai aduci aminte? cum poti fi asa de parsiv.....exact acelasi lucru l-ati facut si voi anul trecut.....atunci de ce nu te-ai aratat asa de indignat?
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  7. #28
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    asa si ? de parca becali nu alearga dupa autocare cu sacosa in mana mm de taran, face lucrul asta de ani buni si se trezeste sa`i acuze pe altii.

    Quote Originally Posted by BAK View Post
    pai asta trebuiau sa faca anul trecut cand becali le-a dat bani ca sa incurce cfrul.....sau de meciul ala care s-a jucat pe un milion de euro nu iti mai aduci aminte? cum poti fi asa de parsiv.....exact acelasi lucru l-ati facut si voi anul trecut.....atunci de ce nu te-ai aratat asa de indignat?
    pentru ca asa sunt ei, toti... marlani, milogi.

  8. #29
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    ceea ce fac se stelistii acum este cel mai bun exemplu de ipocrizie

  9. #30
    sport legend andreidaniel's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Salajan, Bucuresti
    Posts
    532
    Reputatie
    1
    Becali crede ca mai tine faza de anul trecut cu milionu' de euro/biscuiti(ca nici el nu mai stie ce erau ) dat lui Dinamo (pt. victoria in fata CFRului).Incearca(din nou) sa destabilizeze pe Dinamo si/sau CFR

  10. #31
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Cam mult 4.5 milioane sa stimulezi adversarii cand au meci cu o "gluma proasta" de echipa cum arata steaua la ora asta.
    Eu cred ca au facut-o din spirit civic si fara bani.
    Voi ce ziceti?
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  11. #32
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ferdininho View Post
    Cam mult 4.5 milioane sa stimulezi adversarii cand au meci cu o "gluma proasta" de echipa cum arata steaua la ora asta.
    Eu cred ca au facut-o din spirit civic si fara bani.
    Voi ce ziceti?
    ultima stire: arpad paskany va construi din temelii ion moina, daca e lasat sa castige: sursa: news inn care a citat site-ul suporterilor CFR-isti din Zimnicea, care la randul lor au citat din lucrarea de diploma al lui Neti Sandu:
    bani: astrele'ti surad;
    sanatate: astrele iti surad si mai mult
    dragoste: astrele se caca pe ele de ras
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  12. #33
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    prostii de-ale lui becali pentru cine le crede.

    cfr va da lui dinamo atatia bani cat i-a dat si steaua anul trecut - nimik.

    resul sunt baliverne.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

  13. #34
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    bai, mai da-o in muma-sa cu cfr-ul unguresc ! eu sunt fan dinamo, tin cu "u" pt ca am terminat facultatea la UBB+mergeam la meciuri+galerie cu adevarat ultra+"mama te iubesc dar nu ca pe u"+un unchi a jucat la "u", dar n-are asta treaba cu bozgorii ! credeti-ma ca le dau m..e (cel putin in gand) de fiecare data cand ma gandesc la ei, la mongolii ajunsi aici. dar oile nu au printre ei niste persani cam murdari ? si nu cumva au o emblema, care persan fiind, si-a lasat tatal sa se scape pe el intr-o cocioaba in brasov, si sa se prefaca in suedez? traiasca AU =aurolacii !
    beeeeeeeeeeeee, beeeeeeeeeee

  14. #35
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    danciulescu, niculescu, lucescu, ce sunt ba *****ule ????

  15. #36
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    sunt niste romi cinstiti care au pus piciorul , capul , pieptul, pt fotbal . la voi, pakistanezii, in afara sa rupa picioare, sa simuleze , sa beseasca , sa behaie, ce au facut? au ajuns sa fie confundati cu dosul ciobanului. iar voi , suporterii , sunteti tarfele ciobanului. cand e nevoie , anunta ca stadionul va purta echipa pe culmile gloriei ?! cand nu, sunteti huligani, si va bate cu bodyguarzii. ca o meritati sau nu , vom vedea.

  16. #37
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Aceste informatii au aparut dupa meci, si dinamovistii chiar ar merita acesti bani!
    Oricum e mult mai important datoria morala fata de Dinamo si alianta impotriva hotiei si prostiei!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •