View Poll Results: Cum apreciati prestatia lui Tudor la meciul Dinamo - Steaua ?

Voters
55. You may not vote on this poll
  • arbitraj corect

    32 58.18%
  • a favorizat Steaua

    6 10.91%
  • a favorizat Dinamo

    15 27.27%
  • nu ma pronunt

    2 3.64%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 90

Thread: Tudor - butonul decisiv

  1. #43
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    mai era o faza in prima repriza, in care radoi era ultimul aparator si i-a rupt genunchiu la pulhac parca...aia era faza de rosu
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  2. #44
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    i-a rupt nadragii cum sa-i rupa ma genunchiul cand Pulhac a mai jucat apoi?

  3. #45
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    acolo s-a vazut cat de mult a vrut tudor pe cfr campioana

    tudor al doilea corpodean
    eu ti-am zis ca esti idiot.. cum dracu sa-l acuzi pe prietenul vostru tudor ca v-a dezavantajat
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  4. #46
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...-neaga-2608794

    iata atacul lui ropotan, nu s-a dat nici galben



    tudor si-a recuperat increderea clujenilor
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. #47
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    travis, ai uitat ca esti la munca azi? crezi ca esti pe dinamoprostia?

  6. #48
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    yoyoi.. eu macar l-am facut doar idiot...dar de asta ce zici?

    SAMM privat: sunt un idiot care isi baga p--ula in mata
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  7. #49
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    zic ca a scris gresit, se scrie "******"

    esti moderator, ia masuri, asa cum si eu ar trebui sa iau in cazul tau

  8. #50
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    bah tu esti cam distrus pt secolul 21, traiesti ca la 1200 toamna
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #51
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Explicati lui Lovin in ce parte trebuie sa atacam si la ce echipa joaca, in primele minute a pasat excelent lui Danciulescu(noroc cu Radoi). Neaga pe tot parcursul meciului a reusit un sut anemic, in rest zero barat, in timp ce Dayro stergea banca. Iar cireasa de pe tort a fost Nicolita, la golul 2 el era inchizator si Bratu se plimba pe dreapta ca pe faleza. Iar Nesu a inchis in centru la Danciulescu la 30 de secunde dupa ce acesta inscrisese .
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  10. #52
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    bah tu esti cam distrus pt secolul 21, traiesti ca la 1200 toamna
    mhm...
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  11. #53
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Corect, Toraxa. Steaua a pierdut pe mana ei, adica pe tactica, ma rog, a lui Lacatus, nu pe arbitraj.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #54
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Si unii care credeau ca din cauza ierbii ude


    ps. asa a declarat Gigi Becali la sport.ro
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  13. #55
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Corect, Toraxa. Steaua a pierdut pe mana ei, adica pe tactica, ma rog, a lui Lacatus, nu pe arbitraj.
    steaua a pierdut din cauza lui becali, ca baietii au uitat sa se mai motiveze pentru un meci decisiv jucat pe bune
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  14. #56
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Sa nu-l disculpam prea mult pe Lacatus, Orbette. Cat despre Gigi, Cel De Sus i-a indeplinit dorinta.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  15. #57
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    steaua a pierdut din cauza lui becali, ca baietii au uitat sa se mai motiveze pentru un meci decisiv jucat pe bune
    am avut prima de 200 000 euro pentru fiecare jucator stelist
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  16. #58
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    direct lui Ropotan (atac la Neaga), direct lui Bratu ("incitare la violenta dupa gol" - I. Craciunescu), lui Bratu prin cumul de galbene (2 simulari penibile), lui Blay (atac la Pepe Moreno).

    Cred ca a favorizat Dinamo, dar mai mult cred ca a vrut sa nu faca nici o concesie Stelei.

    TOTUSI NU CRED CA STEAUA A PIERDUT MECIUL DIN CAUZA LUI TUDOR. Steaua a jucat prost. Punct.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  17. #59
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by toraxa View Post
    am avut prima de 200 000 euro pentru fiecare jucator stelist
    prima nu compenseaza lipsa de motivatie sportiva...becali a facut mult rau echipei si nu stiu cum va arata steaua in liga campionilor, daca va ajunge acolo. obiectivul lor si al clujenilor ar trebui sa fie minim locul 3, macar sa mai stranga niste puncte pentru coeficient in grupe, si poate si in primavara uefa, dar nu cred ca vor reusi nici unii performanta asta.
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  18. #60
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SAMM
    federatia a vrut titlul la Cluj, lovitura decisiva s-a dat in meciul care a decis campioana dinamo - Steaua
    bai frate, bai, cum naibii si-au permis astia sa-i fure stelii frumusete de titlu castigat pe la mese vrezi si prin blaturi de toata splendoarea? cum dreq si-a permis Dinamo sa-i bata pe astia jucand doar fotbal, invingandu-i pe teren?
    apoi Tudor asta, curva dreqului, s-a trezit de-o data sa fluiere corect. nesimtitu naibii! si-au batut joc de o groaza de evolutii de exceptie de-ale lui deaconu, coltescu, ninu, etc, privandu-i pe campionii hotiei de un titlu meritat.
    haideti mah, chiar nu se poate face nimic? inca un memoriu, ceva..sa le dea macar un punct inapoi. Bunica ala sigur a fost in stare de ebrietate cand a marcat impotriva stelii.. comisia de discipina ar trebui sa faca un ultim efort, pentru a inscrie golul decisiv in favoarea stelii
    Last edited by cinebelu; 5th May 2008 at 19:19.

  19. #61
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Thread-ul asta e edificator. La mai mare...
    toraxa...welcome to the other side

    p.s.: e adevarat ca la doua faze Tudor a arbitrat in compensatie. Ce minuni poate face aerul curat de gradina cand sapi cateva ore...

  20. #62
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Arbitraj vadit pro Steaua, dar deja ne-am obisnuit...bine ca nu a influentat rezultatul final.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  21. #63
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    476
    Reputatie
    0
    Am pierdut pe mana noastra,nu cu tudor si mai stiu eu ce.Dumnezeu ne-a dat o palma,dar mai este o etapa.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •