Results 1 to 4 of 4

Thread: este un antrenor strain o solutie pentru nationala ?

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    este un antrenor strain o solutie pentru nationala ?

    oare poate un antrenor strain sa schimbe imaginea si jocul echipei nationale ???
    momentan disponibili sunt louis van gaal, nevio scala, klaus topmoller ... si altii
    ar fi oare o greseala sa procedam ca englezii ?

  2. #2
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    73
    Reputatie
    1
    topmoller... zau daca nu mi-ar placea sa-l vad pe topmoller. macar pentru moaca aia de om disperat pe care o are, si tot mi-ar placea sa-l vad agitandu-se pe banca cel mai punk antrenor posibil
    dar serios vorbind, nu stiu daca se va intampla vreodata, dar as fi curios sa vad cum joaca nationala Romaniei cu un antrenor german, nordic sau englez. cu ceva mai multa rigoare adica.

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Poate unul tip Zenga, care sa vina sa isi faca ucenicia intr-o tara de lumea a treia. Hagi ar trebui sa ia exemplu de la Zenga, sa se duca nitel prin Japnia, Kuweit, Zimbabwe, sa isi faca mana si apoi sa vina si prin tara, la vreo echipa de Divizia A si apoi abia la "nationala".

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Ar fi bun un antrenor strain pentru ca in primul rand nu ar fi implicat in smecheriile si mizeriile din fotbalu romanesc.
    ar chema la nationala doar jucatorii in forma, fara sentimentalisme...(Felipe, Popescu...)
    Cel mai bun zic caz ar fi un italian...de ce nu Scala?
    hai Romania

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •