Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 28 of 28

Thread: Lupte

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Varza de Beijing romanul

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Daca tot a fost reales primar dupa dezastru din sectorul 6 sunt sanse sa fie reales si presedinte FRL dupa dezastrul de la Beijing, nu?

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    WOW!!!Mi se pare mie sau l-am vazut pe Karelin la finala lui Saytiev?

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Saytiev a castigat a treia lui medalie de aur la Olimpiada!!!L-a egalat pe Karelin la medalii de aur...
    Si da,urmarind ceremonia de premiere l-am vazut acolo pe "the experiment"!!!!!

  5. #26
    incepator
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    Daca tot a fost reales primar dupa dezastru din sectorul 6 sunt sanse sa fie reales si presedinte FRL dupa dezastrul de la Beijing, nu?
    eu nu inteleg de ce trebuie sa bagi comentarii politice aici. locuiesti cumva in sectorul 6? eu da si mi se pare ok cum arata si ce sa intampla aici. dar din moment ce tu faci aluzii si la basescu in cometarii....
    e cumva vreun subiect la care sa nu te pricepi? ca eu puteam sa te contrazic la multe. de exemplu la scrima unde ai zis ca stii mai multa decat un fost sportiv olimpic, dar m-am abtinut...

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by oanak View Post
    eu nu inteleg de ce trebuie sa bagi comentarii politice aici. locuiesti cumva in sectorul 6? eu da si mi se pare ok cum arata si ce sa intampla aici. dar din moment ce tu faci aluzii si la basescu in cometarii....
    e cumva vreun subiect la care sa nu te pricepi? ca eu puteam sa te contrazic la multe. de exemplu la scrima unde ai zis ca stii mai multa decat un fost sportiv olimpic, dar m-am abtinut...
    Da,uite ca eu stau in sectorul 6 si nu mi se pare ok!E dezastros,e infiorator!!!
    Hai ca am glumit,asa e rob,mai arogant de felul lui.....

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    1 Russia 6 3 2 11
    2 Japan 2 2 2 6
    3 Georgia 2 0 2 4
    4 China 1 2 0 3
    5 Uzbekistan 1 1 0 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •