Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 100

Thread: Blat la "U" - CFR?

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Chicago
    Posts
    401
    Reputatie
    0

    Blat la "U" - CFR?

    Potrivit site-ului suporterilor Universitatii Cluj, ucluj.ro, mai multi jucatori din vestiarul "sepcilor rosii" au fost contactati de rivala CFR, pentru a "tranti" meciul din 7 mai, de pe stadionul "Ion Moina".



    Antrenorul studentilor, Alpar Meszaros, nu a dorit sa comenteze un eventual aranjament. "Nu stiu nimic despre acest lucru, dar ma asteptam sa apara aceste zvonuri. Nu cred ca cei de la CFR vor recurge la asemenea fapte", a spus Meszaros, completat de directorul sportiv Sorin Vadana. "Jucatorii nu ne-au instiintat cu nimic pana acum. Se va juca doar pe teren", a declarat Vadana.



    Presedintele CFR Cluj, Iuliu Muresan, nu a putut fi contactat pentru a comenta aceste informatii.



    "De pierdeti cu CFR, va rupem picioarele", au scandat suporterii lui "U", in repetate randuri, in timpul infrangerii cu Farul Constanta, scor 1-2. La sfarsitul meciului, fanii clujeni l-au implorat pe capitanul Dorin Goga sa nu riste sa joace la Iasi si l-au sfatuit sa nu se transfere la CFR sau la Steaua. "Oriunde sa mergi, dar nu la CFR sau Steaua. Du-te in strainatate", l-au sfatuit suporterii pe Goga.

    http://citynews.ro/Blat-la-U-CFR-+8174

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu m-ar surprinde sa incerce CFR asa ceva, dar nu or sa reuseasca.
    Oricum nici macar nu depinde de ei. Poste Muresan sa stea in cap si sa jongleze cu portughezi, ca tot degeaba.
    Steaua e campioana
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  3. #3
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Eu sper ca meciul sa fie corect, cum sper ca si Bistrita sa joace "pe bune"
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  4. #4
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Evident ca nu va fi blat, doar noi nu suntem steaua sa cumparam tot inaintea meciului

  5. #5
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    SOS, aberatii la orizont. O sa fie greu meciul cu o retrogradata, d'ohhhh....

  6. #6
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Cu siguranta ca sursa acestui articol, site-ul lui U Cluj, nu ar avea nici un motiv sa posteze ceva impotriva ***. Ca doar ei n-au nici un fel de tenta.

  7. #7
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Alte Aberatii Steliste..alte Incercari De A Inflama..tipic Comuniste..nu O Sa Fie Nici Un Blat Da Probabil Cfr O Sa Castige...DINTR-UN SINGUR MOTIV SUNT MAI BUNI !

    RESPECT U !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #8
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    dar s...aia-gloria buzau!!!????
    https://t.me/pump_upp

  9. #9
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    dar s...aia-gloria buzau!!!????
    ala nu e blat ma hahaleroo...hahalera care esti tu hahalera..ala e meci in familie..noi avem Dinamo 2..voi CFR Timisoara parca...aia au gloria buzau drept satelit,echipa de tineret....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #10
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    am inteles,pac-pac.....
    https://t.me/pump_upp

  11. #11
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Iar s-a dezlantuit Zax!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #12
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    @zero6 : hahalera care esti tu hahalera sa nu se mai repete
    @tyler : ma nu crezi ca stelistii au prea multe Clone PErmise?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #13
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    roger that
    https://t.me/pump_upp

  14. #14
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Above_all View Post
    Potrivit site-ului suporterilor Universitatii Cluj, ucluj.ro, mai multi jucatori din vestiarul "sepcilor rosii" au fost contactati de rivala CFR, pentru a "tranti" meciul din 7 mai, de pe stadionul "Ion Moina".



    Antrenorul studentilor, Alpar Meszaros, nu a dorit sa comenteze un eventual aranjament. "Nu stiu nimic despre acest lucru, dar ma asteptam sa apara aceste zvonuri. Nu cred ca cei de la CFR vor recurge la asemenea fapte", a spus Meszaros, completat de directorul sportiv Sorin Vadana. "Jucatorii nu ne-au instiintat cu nimic pana acum. Se va juca doar pe teren", a declarat Vadana.



    Presedintele CFR Cluj, Iuliu Muresan, nu a putut fi contactat pentru a comenta aceste informatii.



    "De pierdeti cu CFR, va rupem picioarele", au scandat suporterii lui "U", in repetate randuri, in timpul infrangerii cu Farul Constanta, scor 1-2. La sfarsitul meciului, fanii clujeni l-au implorat pe capitanul Dorin Goga sa nu riste sa joace la Iasi si l-au sfatuit sa nu se transfere la CFR sau la Steaua. "Oriunde sa mergi, dar nu la CFR sau Steaua. Du-te in strainatate", l-au sfatuit suporterii pe Goga.

    http://citynews.ro/Blat-la-U-CFR-+8174
    Daca vor face acest lucru si daca nu isi vor da viata pe teren o sa aiba o "surpriza" dupa meci...
    Am vorbit cu unul din fotbalisti nostri care este format la "U" si i-am spus sa le transmita celorlalti un mesaj "...".
    Din cate il stiu eu pe Goga nu va pleca la franari si cred ca nici la "o/\i"
    Last edited by Razvan T.; 2nd May 2008 at 17:00.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  15. #15
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    As vrea ca *** sa piarda titlul pe MOINA
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  16. #16
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    As vrea ca *** sa piarda titlul pe MOINA
    L-am pierdut de mult, don't worry about it .

  17. #17
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    As vrea ca *** sa piarda titlul pe MOINA
    Nu ne dorim toti asta ?
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  18. #18
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Ce armonie e pe aici...
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  19. #19
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by klemi View Post
    Nu ne dorim toti asta ?
    Io mi-as fii dorit sa ia oricine campionatul in afara de *** si steaua. Da in situatia de fata orice ar fii numa sa nu ia *** campinatul.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  20. #20
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by klemi View Post
    Nu ne dorim toti asta ?
    NU!!! Unii vrem sa piarda titlul in Groapa

    Ce sa faci cu blatistii astia? Umbla ca disperatii sa aranjeze meciurile

    In meciul cu ei, Bistrita are cota 20 la victorie Blat clar!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  21. #21
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Am incredere in "U" ca nu pleaca CFR-ul cu 3 puncte de pe Moina
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •