Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 46 of 46

Thread: Goian, primul jucator suspendat pt declaratii (facute cu 2 meciuri in urma)

  1. #43
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Iti urez sa traiesti intr-o tara in care esti sanctionat pentru ca unii zic ca ai vrut sa faci lucru "X", asa macar un an si as fi curios daca ti-ai mentine afirmatia!

    Asta e o dovada de lipsa elementara de logica sa ceri sanctionarea cuiva pentru intentie fara sa comita nici o infractiune!
    Mersi de urare. Right back at you!

    Apoi, daca ar avea vreun rost (desi nu cred ca are...) as putea sa caut cel putin 5 "declaratii" ale lui trica si 100 ale balenei muresan care trebuiau sanctionate in virtutea "noului" regulament... si totusi, doar Goian a fost suspendat...
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #44
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    Mersi de urare. Right back at you!

    Apoi, daca ar avea vreun rost (desi nu cred ca are...) as putea sa caut cel putin 5 "declaratii" ale lui trica si 100 ale balenei muresan care trebuiau sanctionate in virtutea "noului" regulament... si totusi, doar Goian a fost suspendat...
    Nici mie nu imi place ce declaratii fac cateodata nici Trica nici Muresan dar eu vorbeam de un principiu juridic si nu de simpatii sau antipatii fata de jucatori!
    Nu e normal ca un jucator sa faca acuze cu caracter penal fara sa aiba acoperire in probe.

  3. #45
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Nu e normal ca un jucator sa faca acuze cu caracter penal fara sa aiba acoperire in probe.
    Nu aveau caracter penal, ci doar intrau in contradictie cu legile sportive. CFR-ul era acuzat ca a stimulat Galatiul pentru a juca corect, si nu pentru a pierde meciul.

    Daca acuzele erau ca banii au fost dati pentru a pierde un meci, abia atunci intrau sub incidenta penalului.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  4. #46
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Cand cu decizia de la afacererea bricheta de 3p a durat o groaza pana s-au pronuntat, n-amai pus nimeni intrebari de ce dureaza atat de mult. Acum, fiind vorba de Goian, vai de mine, cum de si-au permis? A fost si Pastele intre timp, cand nimanui nu-i mai arde de lucru...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •