Lista de start pentru slalomul urias feminin:
Sambata, ora 9:45
Locatie: Soelden (AUT)
STARTLIST
Bib FIS Code Name Year Nation Skis
1 537545 MANCUSO Julia 1984 USA Rossignol
2 55690 HOSP Nicole 1983 AUT Voelkl
3 55576 GOERGL Elisabeth 1981 AUT Head
4 295445 KARBON Denise 1980 ITA Fischer
5 296259 MOELGG Manuela 1983 ITA Rossignol
6 185140 POUTIAINEN Tanja 1980 FIN Voelkl
7 55838 ZETTEL Kathrin 1986 AUT Atomic
8 196928 WORLEY Tessa 1989 FRA Rossignol
9 505760 PIETILAE-HOLMNER Maria 1986 SWE Rossignol
10 505483 PAERSON Anja 1981 SWE Head
11 295435 GIUS Nicole 1980 ITA Fischer
12 205993 HOELZL Kathrin 1984 GER Fischer
13 195671 JACQUEMOD Ingrid 1978 FRA Salomon
14 537544 VONN Lindsey 1984 USA Rossignol
15 205218 REBENSBURG Viktoria 1989 GER Nordica
16 155415 ZAHROBSKA Sarka 1985 CZE Head
17 206001 RIESCH Maria 1984 GER Head
18 55898 BREM Eva-Maria 1988 AUT Atomic
19 55759 KIRCHGASSER Michaela 1985 AUT Atomic
20 565268 DREV Ana 1985 SLO Rossignol
21 505632 LINDELL-VIKARBY Jessica 1984 SWE Rossignol
22 565315 ROBNIK Mateja 1987 SLO Fischer
23 296476 ALFIERI Camilla 1985 ITA
24 196179 BERTRAND Marion 1984 FRA Rossignol
25 106056 SIMARD Genevieve 1980 CAN
26 55750 FISCHBACHER Andrea 1985 AUT Atomic
27 225206 ALCOTT Chemmy 1982 GBR Voelkl
28 206078 FERNSEBNER Carolin 1986 GER Voelkl
29 565243 MAZE Tina 1983 SLO Stoeckli
30 196725 BARIOZ Taina 1988 FRA Rossignol
31 705287 ZUZULOVA Veronika 1984 SVK Salomon
32 515766 SUTER Fabienne 1985 SUI Stoeckli
33 495065 RIENDA Maria Jose 1975 SPA Rossignol
34 55947 FENNINGER Anna 1989 AUT Head
35 536481 SCHLEPER Sarah 1979 USA Rossignol
36 55818 KOEHLE Stefanie 1986 AUT
37 516138 GUT Lara 1991 SUI Atomic
38 538284 MCJAMES Megan 1987 USA Dynastar
39 515849 DETTLING Andrea 1987 SUI Stoeckli
40 565320 FERK Marusa 1988 SLO
41 505610 BORSSEN Therese 1984 SWE Nordica
42 435210 GASIENICA DANIEL Agnieszka 1987 POL Rossignol
43 505908 SMED Veronica 1988 SWE Atomic
44 537230 KELLEY Jessica 1982 USA Rossignol
45 55539 BERGER Silvia 1980 AUT
46 55766 MADER Regina 1985 AUT Voelkl
47 196793 MARMOTTAN Anemone 1988 FRA Rossignol
48 296354 COSTAZZA Chiara 1984 ITA Rossignol
49 106410 DESFORGES Emilie 1983 CAN Head
50 106825 PREFONTAINE Marie-Pier 1988 CAN Rossignol
51 425629 LOESETH Lene 1986 NOR Voelkl
52 537582 COOK Stacey 1984 USA Rossignol
53 296379 GIANESINI Giulia 1984 ITA Head
54 505679 HANSDOTTER Frida 1985 SWE Rossignol
55 196851 BERTRAND Olivia 1989 FRA Dynastar
56 296729 FANCHINI Nadia 1986 ITA Dynastar
57 315149 LOLOVIC Jelena 1981 SRB Elan
58 206035 CHMELAR Fanny 1985 GER Head
59 425771 LOESETH Nina 1989 NOR Voelkl
60 495318 RUIZ CASTILLO Carolina 1981 SPA Salomon
61 185271 LEINONEN Sanni 1989 FIN
62 296509 CURTONI Irene 1985 ITA Rossignol
63 385032 JELUSIC Ana 1986 CRO Atomic
64 196460 MARCHAND-ARVIER Marie 1985 FRA Rossignol
65 485505 RAYANOVA Lyaysan 1989 RUS Fischer
66 155047 ZAKOURILOVA Petra 1978 CZE
67 435142 KARASINSKA Katarzyna 1982 POL Voelkl
68 495615 MORLANS Leyre 1987 SPA
69 695073 SKRYABINA Anastasiya 1985 UKR