View Poll Results: Cine castiga UEFA CL 2008 ?

Voters
65. You may not vote on this poll
  • Manchester

    33 50.77%
  • Chelsea

    32 49.23%
Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 397

Thread: FINALA 2008 : Manchester United - Chelsea Londra

  1. #43
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    Ce sa zici si tu...pe alte thread-uri nu mai ai ce sa vb de Liverpool care deja si-au rezervat locuri de petrecut vacanta...si te bagi in seama la alte echipe
    Fraza asta,mi-a dovedit,daca mai era nevoie,cat de penibil esti
    Eu iti raspund : ''Si ce-ti pasa tie?''

    Rooney este cel mai bun jucator pe care il are united Deci daca vreun jucator va face diferenta pentru united in Finala,acela este fara discutie Rooney

    Referitor la posturile tale anterioare,cum ca ati fi batut LIVERPOOL ''mai usor'' - DOAR atat pot spune :


    Pana in prezent in cupe NU ati miscat in fata noastra(LFC 2-0 utd Worthington Cup Final 2003,LFC 1-0 utd FA Cup 2006),asa ca Nu mai fa tu pe oracolu din Olanda
    Last edited by Bogdy LFC; 5th May 2008 at 17:21.

  2. #44
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    Fraza asta,mi-a dovedit,daca mai era nevoie,cat de penibil esti
    Eu iti raspund : ''Si ce-ti pasa tie?''

    Rooney este cel mai bun jucator pe care il are united Deci daca vreun jucator va face diferenta pentru united in Finala,acela este fara discutie Rooney

    Referitor la posturile tale anterioare,cum ca ati fi batut LIVERPOOL ''mai usor'' - DOAR atat pot spune :


    Pana in prezent in cupe NU ati miscat in fata noastra(LFC 2-0 utd Worthington Cup Final 2003,LFC 1-0 utd FA Cup 2006),asa ca Nu mai fa tu pe oracolu din Olanda

    ...in ultimii 20 de ani doar ca astea doua rezultate te poti lauda?????wothington cup pe asta unde ai cautat-o la juniori sub 5 ani...iar liverpool chiar daca are mai multe titluri ca noi si mai multe cupe europene in meciurile directe noi aveam vreo 11 victorii in plus fata de voi deci clar in intalnirile directe suntem superiori

    Liverpool nu mai are treaba cu vreun trofeu...nu inteleg care e greseala...sunt sigur ca gerrard si compania deja se gandesc unde fac vacanta!!

  3. #45
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    ...in ultimii 20 de ani doar ca astea doua rezultate te poti lauda?????wothington cup pe asta unde ai cautat-o la juniori sub 5 ani...iar liverpool chiar daca are mai multe titluri ca noi si mai multe cupe europene in meciurile directe noi aveam vreo 11 victorii in plus fata de voi deci clar in intalnirile directe suntem superiori
    Worthington (Carling Cup) - Cupa Ligii

    Referitor la ''fosta'' posibila finala de vis intre noi si voi,si eu as fi putut sa aduc in discutie aspectul cu cupele mentionate in posturile precedente si faptul ca DUMNEZEU NU doarme - p.s. am fi castigat noi

    Astea's simple povesti!

    OT: Stiu ca asta NU conteaza cum ai spus si tu,dar TOTUSI individual si NU numai,Chelsea este peste voi

  4. #46
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    Terry mai bun ca Ferdinand ???? s-o lasam moarta ca n-ai dreptate,poate in baruri mai bun ca Ferdinand ..ca in teren nu mi-se pare sincer..
    J*** ala de Ronaldo nu va sufla in fata lui Terry , asta iti garantez eu.
    Last edited by Bogdy LFC; 5th May 2008 at 21:29.

  5. #47
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    Worthington (Carling Cup) - Cupa Ligii

    Referitor la ''fosta'' posibila finala de vis intre noi si voi,si eu as fi putut sa aduc in discutie aspectul cu cupele mentionate in posturile precedente si faptul ca DUMNEZEU NU doarme - p.s. am fi castigat noi

    Astea's simple povesti!

    OT: Stiu ca asta NU conteaza cum ai spus si tu,dar TOTUSI individual si NU numai,Chelsea este peste voi
    Victoria aia din penalty...nu stiam ca se numeste worthington cup...stiam doar de carling cup sau cupa ligii...si sincer nu am mai avzut pana acuma numele asta pe nici un site englezesc(doar carling cup e peste tot)

  6. 5th May 2008, 21:25
    Reason
    Calm!

  7. 5th May 2008, 22:01
    Reason
    Trolling...

  8. #48
    manager skateboard's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    277
    Reputatie
    1
    pana una alta sa speram ca va fi un meci pe viata si pe moarte, un meci frumos, din care fotbalul englez sa castige !

  9. #49
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Da, mai mai sa pun pariu ca o sa castige o echipa englezeasca.... sunt sanse, dar nu ma risc...
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  10. #50
    junior
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    chelsea castiga anul asta uefa CL ,in afara de ronaldo nu vad un alt jucator bun la manchester

  11. #51
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Daca se lasa la un joc deschis e posibil orice daca nu si sper sa nu, Chelsea tot ce trebuie sa faca e sa stea bine in teren si dupa 120 de min. sa castige la penaltiuri. Chelsea ar putea totusi castiga si in 90 de minute.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  12. #52
    NeverWalkAlone! Brady_12's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Ploiesti,Romania
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    DOAMNE FERESTE sa se ajunga la penalty-uri Chelsea e un dezastru la capitolul asta



    Chelsea are fundasi ca Terry,care este cu cel putin 2 clase peste Ferdinand...ca sa NU mai vorbim de Alex,Carvalho.

    Vorbind de marcarea de goluri,Drogba este mai in forma ca Rooney in prezent



    United e CEA MAI NESUFERITA,te asigur

    ------------------------------------------------------------------

    Concluzia mea : AR FI O MARE NEDREPTATE FACUTA IN FOTBAL SA IA united SI LC
    In momentu asta Terry nu se poate compara cu Ferdinand...cat desre apararea lui Chelsea puteai poate sa-l scoti Carvalho, sau poate ai uitat cum a dat Rooney golul din campionat cu Chelsea!
    In atacul lui United nu joaca numai Rooney...sau poate lai uitat pe Tevez, care poate juca de la egal la egal cu Drogba, iar daca arbitrajul va fi corect si arbitrii nu vor mai da atatea lovituri libere la simularile lui Drogba, Chelsea nu o sa puna mari probleme lui Ferdinand si Vidic...
    Si nu stiu de ce ar fi o mare nedreptate daca United va castiga finala.

    Quote Originally Posted by gerard2008 View Post
    chelsea castiga anul asta uefa CL ,in afara de ronaldo nu vad un alt jucator bun la manchester
    Daca nu era un alt jucator bun la Manchester, atunci Barcelona era in finala...in tur Ronaldo a ingropat pe Manchester, si in retur nu a facut mare lucru!
    Sa cauti adevarul e mai presus decat sa-l posezi!!!

  13. #53
    manager skateboard's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    277
    Reputatie
    1
    Manchester nu sta in Ronaldo, s-a vazut in meciurile cu Barcelona, i-a eliminat fara contributia lui ronaldo

    echipa Manchester este prea puternica ca sa stea intr-un singur jucator !

  14. #54
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Brady_12 View Post
    In momentu asta Terry nu se poate compara cu Ferdinand...
    De langa cine a dat Ashton superbul gol din foarfeca duminica pe Old Trafford

  15. #55
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andrei_23 View Post
    De langa cine a dat Ashton superbul gol din foarfeca duminica pe Old Trafford
    Vezi cate goluri a primit Man Utd sezonu asta si cate a primit Chelsea...atat spun...ce atatea comentarii iei o faza si compari doi jucatori

  16. #56
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Tu stii cat a lipsit Terry sezonul asta ?

  17. #57
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andrei_23 View Post
    Tu stii cat a lipsit Terry sezonul asta ?
    Tu crezi ca ma intereseaza?? iti spun ca pana la urma rezultatele conteaza nu ca il vezi mai bun ca e din echipa ta...eu unu NU il vad pe ferdinand mai bun decat terry...sunt super fundasi amandoi de valori egale...iti spun doar ca nu poti sa iei o faza si sa spui ca X e mai bun...si sa nu imi spui ca terry nu a gresit tot sezonu???

    Oricum discutiile astea nu isi au rostu si nu au nici un sens...ca degeaba e unul mai bun ca altu daca castiga adversaru meciul...am mai spus si repet...eu as prefera sa fie terry cu 100 de clase peste ferdinand si sa castigam meciul cu wigan si CL...pur si simplu NU MA INTERESEAZA!!!!!

  18. #58
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Olandezule,Andrei - INCETATI sa mai fiti OFF-Topic!!!

    Manchester este favorita in aceasta Finala deoarece inca de l;a inceputul competitiei era favorita la casele de pariuri

  19. #59
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdy LFC View Post
    Olandezule,Andrei - INCETATI sa mai fiti OFF-Topic!!!

    Manchester este favorita in aceasta Finala deoarece inca de l;a inceputul competitiei era favorita la casele de pariuri
    Vb de loturile celor doua finaliste...mie mi se pare ca suntem foarte on topic...momentan altceva despre finala nu prea putem sa discutam altceva ca mai sunt vreo doua saptamani pana atuncea...deci discutam despre loturile celor doua

  20. #60
    NeverWalkAlone! Brady_12's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Ploiesti,Romania
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    Vezi cate goluri a primit Man Utd sezonu asta si cate a primit Chelsea...atat spun...ce atatea comentarii iei o faza si compari doi jucatori
    Probabil ca daca juca Terry, acu Chelsea era pe primul loc cu golaveraj superior...
    Sa cauti adevarul e mai presus decat sa-l posezi!!!

  21. #61
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Nu suport sa vad ca-si dau unii cu parerea care habar n-au despre ce vorbesc...
    Mai sunt exact 2 saptamani pana la finala , pana atunci multe se mai pot intampla , pot aparea si accidentari de ultim moment.
    Eu zic totusi ca e foarte important si cum se termina Premier League - daca castiga Chelsea campionatul (eu inca mai sper) Manchester va trage si mai tare pentru Champions League , si invers.

  22. #62
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Brady_12 View Post
    Probabil ca daca juca Terry, acu Chelsea era pe primul loc cu golaveraj superior...
    Da uiti un lucru si la capitolul ofensiv manchester sta mai bine decat chelsea...si cu terry in teren mi-e greu sa cred ca chelsea nu primea nici un gol

  23. #63
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    1. man utd e peste chelsea in acest moment
    2. man utd nu sta in c ronaldo, mai ales in UCL
    3. man utd are cea mai buna aparare, si sa nu uitam k au fost meciuri in care chelsea a luat si 4 goluri, cum ar fi cu aston villa sau tottenham, in schimb ce man utd nu cred k a luat mai mult de 2...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •