Results 1 to 4 of 4

Thread: Surorile Williams in Clasamentul ATP

  1. #1
    Guest

    Surorile Williams in Clasamentul ATP

    Surorile Williams nu au adversar in competitia feminina.
    Le-ati vazut jucand?
    Cred ca ar fi in top 10 si in clasamentul ATP.

  2. #2
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    73
    Reputatie
    1
    la femei nu au adversar intr-adevar, dar la barbati nu ar intra nici in primii 200 /nope/
    daca imi aduc bine aminte, acum cativa ani aveau ambitii din astea si faceau galagie ca ar vrea sa participe si la competitiile masculin, dupa care au facut un experiment care le-a ajuns. nu mai tine bine minte, dar mi se pare ca au chemat un obscur jucator neamt, unul care in viata lui nu ajunsese mai sus de locul 300, care a ras cateva beri de incalzire dupa care le-a rupt pe teren.
    oricat de bune ar fi, este pur si simplu prea mare diferenta de viteza, de forta si de calitati atletice intre un barbat si o femeie. mai ales la un sport ca tenis.

  3. #3
    sport legend sp00q's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    583
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Se pare că ăsta este cel mai nereușit post din istoria forumului de tenis. E pe ultimul loc de pe ultima pagină cel puțin. Așa că, pentru distracție, am decis să scriu o prostie aici ca să îl readuc în actualitate. : Știați că atât Nadal cât și Djokovic sunt în zodia gemeni? La fel și Justine Henin și Venus Williams. Există oare o conspirație a gemenilor în tenis?
    Practice is played with the racquet, matches are won by the mind.

  4. #4
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Eu nu am geaman asa ca nu stiu ...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •