View Poll Results: pronostic

Voters
44. You may not vote on this poll
  • 1

    12 27.27%
  • x

    8 18.18%
  • 2

    24 54.55%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 104 of 104

Thread: Etapa a 33-a: Farul Constanta - Otelul Galati

  1. #85
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Dino Eze La Farul A Semnat Acum 2 Zile!
    Libera La LAZIO !

  2. #86
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    @ cristi si toti cei care vb sa se afle in treaba(vezi unu de mai sus)

    Totul a inceput de la suporterii vostri,asa ca nu o mai dati atata in vrejeli de microbisti din fata tv-ului.Pe niste zmei de la voi ii manca rau pielea,si si-au dat si ei in petec,ca de ,au ajuns si ei la mare...zmei care cum s-a dus lumea de la tribuna spre sectorul lor nu mai stiau unde sunt scarile sa ajunga la iesire

    In rest,un meci care ar fi putut face parte din repertoriul oricarui circ.UN BLAT ORDINAR.

    Vedem ce faceti in Intertoto ca deja locul e adjudecat.Va urma inca un numar de circ si cu Iasiul.
    j3t , NICI MACAR NU MERITI UN RASPUNS , ORICUM N AI INTELEGE
    anti s.d.r.

  3. #87
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    U Cluj 1 - 2 Farul Constanta
    Farul Constanta 1 - 0 Gloria Bistrita
    Dacia Mioveni 2 - 3 Farul Constanta
    Farul Constanta 2 - 1 FC Vaslui
    UTA Arad 0 - 1 Farul Constanta

    Ceahlaul Piatra Neamt 3 - 0 U Cluj
    Gloria Bistrita 0 - 1 Ceahlaul Piatra Neamt
    Ceahlaul Piatra Neamt 1 - 1 Dacia Mioveni
    FC Vaslui 0 - 1 Ceahlaul Piatra Neamt
    Ceahlaul Piatra Neamt 1 - 1 UTA Arad

    Ultimele 5 partide disputate de farul si ceahlaul inaintea de a juca impotriva noastra.Cam seamana rezultatele,nu?Otelul s-a distrat cu ceahlaul etapa trecuta.Atunci de ce se mira unii faristi ca ne-am distrat si cu farul jucand pe bune mai ales ca farul avea obiectivul indeplinit si probabil s-au mai relaxat?
    Jula a fost pentru al treilea meci la rand omul meciului,nu doar pentru frumusetea de gol din minutul 25 ci pentru tot jocul.Fara niciun dubiu sunt cele mai bune 3 etape din cariera lui.Felicitari intregii echipe chiar daca mai au baietii pana sa isi spele greselile din acest sezon.
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  4. #88
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Felicitari inca o data, succes in Intertoto, restul comentariilor nu-si mai au rostul. Ne intalnim la anul (sezonul urmator).
    Cu stima!

  5. #89
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    ati invins dar nu aveti fata de Intertoto.. oricare 11 oameni din tribune faceau un meci la fel de bun ca Farul asa ca nu mai dati din codita ca nu aveti nici un merit
    Am si eu o intrebare? Ce ti-au facut galatenii de esti asa agresiv? Avem ceva de impartit cu voi si nu stim? Explica-mi ca m-ai facut curios.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  6. #90
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny del corco View Post
    Felicitari inca o data, succes in Intertoto, restul comentariilor nu-si mai au rostul. Ne intalnim la anul (sezonul urmator).
    Cu stima!
    respect !
    pt al doilea an consecutiv suntem in Cupa UEFA Intertoto (sau ma rog...avem sanse foarte mari ) FORZA OTELUL !!!
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  7. #91
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Am si eu o intrebare? Ce ti-au facut galatenii de esti asa agresiv? Avem ceva de impartit cu voi si nu stim? Explica-mi ca m-ai facut curios.
    Ce au facut galateni !? pai norocu lor a fost Gardu care despartea suporteri.. imputiti dracu.., se duceau ei pana la gard sa injure ... si cand a dat totlo un picior in gard ati fugit vca niste prostituate care vad patrula pe bulevard .. ai dracu ordinari .. fimiar scarba de voi ..
    Libera La LAZIO !

  8. #92
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    @ cristi si toti cei care vb sa se afle in treaba(vezi unu de mai sus)

    Totul a inceput de la suporterii vostri,asa ca nu o mai dati atata in vrejeli de microbisti din fata tv-ului.Pe niste zmei de la voi ii manca rau pielea,si si-au dat si ei in petec,ca de ,au ajuns si ei la mare...zmei care cum s-a dus lumea de la tribuna spre sectorul lor nu mai stiau unde sunt scarile sa ajunga la iesire

    In rest,un meci care ar fi putut face parte din repertoriul oricarui circ.UN BLAT ORDINAR.

    Vedem ce faceti in Intertoto ca deja locul e adjudecat.Va urma inca un numar de circ si cu Iasiul.
    Bai pinguin obez tu la ce meci ai fost ma smardoiule? eu abia m-am intors de la Constanta si ce sa vezi eram printre cei care veneau spre voi si din cate imi aduc eu bine aminte toata disputa a fost stinsa de interventia jandarmilor =))) , sau ai visat ca ne-ati batut =))) (poate inca esti confuz de la ****nul in cap primit de la jandarm ca am vazut ca va cam incingeau dupa meci) ba da rau mai esti pe forumuri...sau chiar crezi ca toata lumea de aici sta si vede meciurile la tv....bat pariu ca tu erai unu din aia care mancau seminte si priveau altercatia de la distanta....mars ca imi provoci scarba panarama mincinoasa .

    P.S. mai lasa dracu filmele cu jet lee si iesi afara din casa

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  9. #93
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Ce au facut galateni !? pai norocu lor a fost Gardu care despartea suporteri.. imputiti dracu.., se duceau ei pana la gard sa injure ... si cand a dat totlo un picior in gard ati fugit vca niste prostituate care vad patrula pe bulevard .. ai dracu ordinari .. fimiar scarba de voi ..
    Alt smardoi ba railor mergeti la K1 ca vad ca nu mai puteti de atata vitejie...chiar asa nu ai putina jena in a manca kkt aici ca la prosti?Ce dracu ma nici voi nu va credeti cand scrieti =))) alt samantar viteaz =))

    A da ...si mai esti si analfabet =))) nu ma mira .....

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  10. #94
    manager Andutzu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    P.N. Galati
    Posts
    310
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Ce au facut galateni !? pai norocu lor a fost Gardu care despartea suporteri.. imputiti dracu.., se duceau ei pana la gard sa injure ... si cand a dat totlo un picior in gard ati fugit vca niste prostituate care vad patrula pe bulevard .. ai dracu ordinari .. fimiar scarba de voi ..
    hai ca poti mai mult...
    Forza Otelul!!!
    Anti-S.D.R si Sclavi!

  11. #95
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Ce au facut galateni !? pai norocu lor a fost Gardu care despartea suporteri.. imputiti dracu.., se duceau ei pana la gard sa injure ... si cand a dat totlo un picior in gard ati fugit vca niste prostituate care vad patrula pe bulevard .. ai dracu ordinari .. fimiar scarba de voi ..
    Ce ghirtzoi ostenit......
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  12. #96
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    j3t , NICI MACAR NU MERITI UN RASPUNS , ORICUM N AI INTELEGE
    Nici nu trebuie ,nu te forta,sa nu patesti ceva.

    @steelboy
    un pinguin obez aveati voi la inaintare,Erai tu ala?

  13. #97
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Atitudinea suporterilor din Cta cei de la tribuna nu ma mira ca de cand am intrat pe stadion sau trezit vreo 5 insi cu strigaturi ( musitilor, sugeti, moldoveni, ...etc.) am fost incitati...cel mai mult se agita un mustacios pe acolo gesticula el cu mana si tot ne injura... si au zuburat si de la noi cateva strigaturi ...iar la pauza ia sa facut semne lu ala cu gura mare sa vina la gard sa discute...si ala de smeker ce era si cu gura mare a chemat toat tribuna a 2...in frunte cu sclavul ala de mihailescu...ce picior a dat ala ma in gard de care zici tu cu cat erati de multi cu atat stateti la disanta si ne injurati si gesticulati ca ne bateti ca nush ce...si o parte din baieti de la noi erau lipiti de garduri ... cand au intrat jandarmi in stadion ce ati fugit asa ? si dupa acest incident sa facut o mica galerie la tribuna si ne injurau pe noi si cantu numai 2 cantece...
    Pe mine ce ma mirat a fost baieti aia care stateau la peluza si care cred ca acolo se aflau brigazile(arria,haos,legio...etc care nu aveua treaba cu mihailescu si erau de treaba mereu sau schimbat vb intre noi si la bere alte chesti...au inceput si ei cu **** moldoveni dar asa aiurea fara motiv...noi nici macar nu am strigat nimik impotriva lor nici aia de la tribuna...ce ia-am apaludat ironic...asa ca nu imi explic gestul celor de la peluza...daca poate sa ma lamureasca un constantean cu bun simt ar fi bine
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  14. #98
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Ce au facut galateni !? pai norocu lor a fost Gardu care despartea suporteri.. imputiti dracu.., se duceau ei pana la gard sa injure ... si cand a dat totlo un picior in gard ati fugit vca niste prostituate care vad patrula pe bulevard .. ai dracu ordinari .. fimiar scarba de voi ..
    Bine...Te-ai facut de rusine singur cu astfel de postare.Vad ca ai probleme cu al doilea I.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  15. 5th May 2008, 07:28

  16. #99
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    http://youtube.com/watch?v=dtNKGgShVP8

    cum sa bagi melodia asta la difuzoare in pauza ma???si pe un stadion de fotbal....
    Frontul de Est-Galati

  17. #100
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    mda, nu stiu de ce a trebuit sa inceapa injuraturile...mi-e cam sila de galeria noastra care in loc sa-i incurajeze pe noi strigau balarii cu mitica, moldoveni etc.

    in fine, mi-a placut micutza galerie a otelului, chiar cantau frumos.

    felicitari Otelul ! si bafta in intertoto

    @steelman : faza cu melodia aia a fost penala
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  18. #101
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Inca odata Farul nu a jucat nimic si totusi iata ca s-au salvat.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  19. #102
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    ulciorul nu merge de multe ori la apa
    anti s.d.r.

  20. #103
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    Nici nu trebuie ,nu te forta,sa nu patesti ceva.

    @steelboy
    un pinguin obez aveati voi la inaintare,Erai tu ala?
    Hai ca aici te-ai spart....esti la fel de penibil ca si turma aia de tarani prosti incitati la maxim probabil de votca ieftina din bodegile de langa stadion , bauta inainte de a intra . Ieri parca am facut deplasare intr-un sat nu intr-un oras precum Constanta....frumos oras...pacat ca e locuit de specimene ca voi :"viteji de net" si alcoolici frustrati

    On topic: ma bucur ca am reusit sa castigam si avem 80% sanse sa participam in intertoto

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  21. #104
    sport legend acmilan_nutu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    1
    @LazioRoma....irriducibilule... get a life!!! Esti penibil!!!!
    [COLOR="Red"] [SIZE="6"][SIZE="5"][FONT="Fixedsys"]Siamo forti , siamo fieri , siamo tutti rossoneri !!![/FONT][/SIZE] [/SIZE] [/COLOR][COLOR="Red"][/COLOR]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •