View Poll Results: pronostic

Voters
44. You may not vote on this poll
  • 1

    12 27.27%
  • x

    8 18.18%
  • 2

    24 54.55%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 104

Thread: Etapa a 33-a: Farul Constanta - Otelul Galati

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL na sclavii din Cta...

  2. #65
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    mda...e 0-2...era de asteptat...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #66
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL na sclavii din Cta...
    Fii sportiv !!! "sclavii" astia au ratat o participare in UEFA ca sa va tina pe voi in A.
    In alta ordine de idei: felicitari OTELUL !!! A-ti fost mai buni! Jos palaria GRIG !
    ( este min. 80)

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny del corco View Post
    Fii sportiv !!! "sclavii" astia au ratat o participare in UEFA ca sa va tina pe voi in A.
    In alta ordine de idei: felicitari OTELUL !!! A-ti fost mai buni! Jos palaria GRIG !
    ( este min. 80)
    Nu pot fi sportiv, ati strigat: "Moldoveni m*** moldoveni" si "m*** Otelul" cat de sportiv mai pot fi ?? Nu ma bate tu la cap ca ne-ati salvat si alte alea ca si noi v-am ajutat cand a fost nevoie...

  5. #68
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL na sclavii din Cta...
    Respect constantenilor ce nu si-au tradat orasul si au sustinut echipa Farul.Probabil ca aia care strigau mwie la fiecare Forza Otelul erau stelisti si nu faristi,asa ca hai sa nu mai rasucim cutitul in rana pentru ca noi nu suntem asa.Mi-a placut brazilianul Farului , care chiar daca e cam rau de gura , e talentat.
    @danny del corco ai respectul meu .
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    @megastar normal ca la sclavii aia care strigau mwie moldoveni ma refeream....

  7. #70
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Respect constantenilor ce nu si-au tradat orasul si au sustinut echipa Farul.Probabil ca aia care strigau mwie la fiecare Forza Otelul erau stelisti si nu faristi,asa ca hai sa nu mai rasucim cutitul in rana pentru ca noi nu suntem asa.Mi-a placut brazilianul Farului , care chiar daca e cam rau de gura , e talentat.
    @danny del corco ai respectul meu .
    Bafta in Intertoto !

  8. #71
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Otelul reloaded! Avem echipa, avem valoare! Daca ne trezeam mai repede UEFA Cup era un obiectiv usor de indeplinit din prapaditul campionat al Romaniei....nicio problema o vom face din Intertoto ca nu ar fi prima oara! O palma uriasa data de Jula tuturor taranilor din Galati care il injurau pe stadion incapabili sa sesizeze un jucator de caracter care pune suflet chiar si atunci cand nereusitele depasesc realizarile....avem o coloana vertebrala a echipei extraordinara prin jucatorii: Kolev, Jelev, Paraschiv si Jula. Multumim Otelule!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #72
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Eu cred ca sunt singurul galatean care nu vrea in Intertoto,dar multumim.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  10. #73
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    ati invins dar nu aveti fata de Intertoto.. oricare 11 oameni din tribune faceau un meci la fel de bun ca Farul asa ca nu mai dati din codita ca nu aveti nici un merit
    Last edited by tchibos; 4th May 2008 at 19:45.

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    ati invins dar nu aveti fata de Intertoto.. oricare 11 pameni din tribune faceau un meci la fel de bun ca Farul asa ca nu mai dati din codita ca nu aveti nici un merit
    Si cine ar fi meritat in Intertoto ? Vaslui ??? Sau Farul ?

  12. #75
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL na sclavii din Cta...
    ce importanti va credeti,voi otelarii ...dar de ce sa va injure suporterii echipelor din Bucuresti la meciul asta ? sunteti cumva in confruntare directa cu vreo echipa din Bucuresti ? Nu . Poate ca v-au injurat vasluienii ,mama lor ... terminati cu aberatiile. Ati fost fluierati de catre suporterii Farului ,pentru ca ati fost oaspeti. Nu inteleg de ce va mira acest eveniment,cand voi ati fost fluierati si pe propriul stadion

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    ce importanti va credeti,voi otelarii ...dar de ce sa va injure suporterii echipelor din Bucuresti la meciul asta ? sunteti cumva in confruntare directa cu vreo echipa din Bucuresti ? Nu . Poate ca v-au injurat vasluienii ,mama lor ... terminati cu aberatiile. Ati fost fluierati de catre suporterii Farului ,pentru ca ati fost oaspeti. Nu inteleg de ce va mira acest eveniment,cand voi ati fost fluierati si pe propriul stadion
    Explicatie stupida marca hard liniar... Strigau Vasluienii moldoveni **** moldoveni ? Treaba e ca aia de la Tribuna B sau ce tribuna o fi sunt niste tarani.... Si nu mai veni cu explicatii de astea penibile ca devii din ce in ce mai mult ca explicatiile.

  14. #77
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    niste tarani...
    au venit francezii in vizita si le-am dat mamaliga cu ceapa ca sa vada si ei care e "la realite roumaine du pays" sau cum s-o scrie

    ce s-a intamplat la peluza galateana?... de ce a iesit cu scandal?

  15. #78
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    @tchibos schimbati culorile echipei din alb-albastru precum are Craiova in Ros-albastru cum are... Gloria Buzau ca nu mai tine

  16. #79
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    tu ai o placa, ca si vlad1607... deja e mult prea uzata ca sa se mai inteleaga ce ar trebui... o polemica pe tema asta nu numai ca mi se pare stupida dar e si mare consumatoare de timp... asa ca nu are rost..

    oricum e tare tobosarul ala din galeria voastra ... a si era sa uit.. aveti antrenor bun

  17. 4th May 2008, 19:49

  18. #80
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by serv_ag View Post
    Otelul o sa bage cel putin 2 goluri... Farul nu e in stare....
    Care datzi berea?

  19. #81
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    nu stiu cu ce te afecteaza daca te blameaza nijte tartani net inferiori.au vrut sa arate ca sunt superiori si ostili,dar atat pot.bravo lor
    Nu mi-a placut pentru singurul fapt ca noi nu i-am primit asa niciodata...

  20. 4th May 2008, 20:08

  21. #82
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    eu nu tin minte ca vreodata farul sa fi fost injurata la galati , in fine nu ma mira cu nimic atitudinea lor , la meciul nostru cu partizan din uefa ei scandau parizan , pacat pt ca la meciul romania-bulgaria am baut cu baietii din aria ultra si n eam despartit tovarasi , probabil cei ce n eau injurat sunt niste copii frustrati, si la meciul cu steaua din cupa romaniei de la constanta am fost injurati de un stadion intreg , sper sa dispara si putinii 'suporteri' al lui farul care au mai ramas
    anti s.d.r.

  22. #83
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    @ cristi si toti cei care vb sa se afle in treaba(vezi unu de mai sus)

    Totul a inceput de la suporterii vostri,asa ca nu o mai dati atata in vrejeli de microbisti din fata tv-ului.Pe niste zmei de la voi ii manca rau pielea,si si-au dat si ei in petec,ca de ,au ajuns si ei la mare...zmei care cum s-a dus lumea de la tribuna spre sectorul lor nu mai stiau unde sunt scarile sa ajunga la iesire

    In rest,un meci care ar fi putut face parte din repertoriul oricarui circ.UN BLAT ORDINAR.

    Vedem ce faceti in Intertoto ca deja locul e adjudecat.Va urma inca un numar de circ si cu Iasiul.

  23. #84
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by serv_ag View Post
    Care datzi berea?
    asa asa ... si eu vreau desi nu am zis nimic aici


    felicitari pentru pronostic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •