View Poll Results: pronostic

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1

    37 72.55%
  • x

    9 17.65%
  • 2

    5 9.80%
Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 282

Thread: Etapa a 33-a: CFR Cluj - Gloria Bistrita

  1. #85
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_dogville View Post
    Hai ca n-ai fost asa departe de adevar Penalty inventat pentru CFR in tur cu Ceahlaul plus gol din offside,nu ? In fine,amanunte......
    Daca noi am dat gol din offside in meciul cu Ceahlaul... Ar fi cazul sa nu mai serviti toate kkturile din presa. Revenind la subiect... sincer nu ma mai astept la nimic, echipa nu mai are aceeasi siguranta in defensiva si nici nu joaca la fel de inventiv in atac cum o facea in tur. Bistrita ne-a incurcat si in anii trecuti, asa ca n-ar fi nici o surpriza daca s-ar intampla si acum.

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Poate CFR-ul sa cistige astazi?Bistrita joaca pe 30k de caciula ,atita au ei pe sezon shi vor sa bata in Gruia.
    As dori k cfr-ul sa i-a campionatul....
    Last edited by Telespan; 3rd May 2008 at 06:50.

  3. #87
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Da... poate! Cum la fel de bine poate sa piarda. Depinde si de 'psihologul' Ando cum face echipa. Din pacate are cativa indisponibili, insa a mai facut el echipa stramb si cand avea tot lotul la dispozitie... Ce dreq, mai luam titlul doar printr-o minune. Vorba aia... 'doar daca Dumnezeu vrea'

  4. #88
    senior gi0nel's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    231
    Reputatie
    1
    foarte ciudat meciul asta pt. mine, la fel ca cel din tur... cred ca oricine poate castiga, si nu ma supar orice rezultat ar fi... tin eu cu gloria dar nu pot tine cu ciobanii sau ce-or mai mai fi ei... Evident doresc sa castige Bistrita, si asa va fi... sper ca cfr sa ia titlul in ultima etapa... sa bata buzaul pe steaua... chiar nu stiu... poate e mai bine sa nu luati anul asta cfristilor, si la anul sa luati cu 15 puncte avans, sa le faceti in ciuda la toata lumea.
    Legat de bani din toate partile... orice rezultat ar fi se vor zice urmatoarele:
    pt. egal sau victorie Gloria Bistrita= Steaua a dat bani ca sa incurce pe cfr si nu mai stiu ce tampenii;
    pt. infrangere Gloria Bistrita = CFR a dat bani sa se dea la o parte sa nu incurce pe nimeni... ziceti voi ca nu-i asa!!!
    Noi mai avem nevoie de un punct si prefer sa-l luam acuma decat la meciul cu pandurii care nu e sigur deloc.
    Haide Gloria... Hai cfr ce sa zic...
    FORZA!!![COLOR="Blue"]vampirii albastri!!![/COLOR]

  5. #89
    senior gi0nel's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    231
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mArIuSeL View Post
    Jucati Corect .
    Horoba Esti O Mizerie!!
    slabe sanse prietene... "corect" nu se va juca iti spun eu... oricat as vrea m-am prins ca tot acolo ajungem... numai Sabau ne ma poate salva!!!
    Pt. toti cei care au ceva cu Sabau, sa nu ajungeti la el... atata va spun... lasilor!!!

    Afara cu Hororba!!!
    FORZA!!![COLOR="Blue"]vampirii albastri!!![/COLOR]

  6. #90
    senior gi0nel's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    231
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    nu huiduia mai nimeni , toata lumea aplauda viitoarea campioana!

    @ thedogville este obiectiv.uneori
    frate toti ungurii tineau cu echipa de ovine... cum sa nu huiduie ?? poate n-ai fost la meci, sa stai tu intre ciobani si sa fi singurul care flutura fular cu gloria si se bucura la golul lui Toma... mai lasa-ma ... ciobani ati fost, ciobani veti ramane... o echipa de oieri...
    FORZA!!![COLOR="Blue"]vampirii albastri!!![/COLOR]

  7. #91
    sport legend clausisme's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    451
    Reputatie
    1
    CFR e o echipa foarte impiedicata in partea asta de sezon ... cred ca au pierdut campionatul cu mioveni si cu Bistrita se pune bomboana de pe coliva ...un egal ...si unghia in gat ...steaua pierde cu dinamo dar degeaba

  8. #92
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    O sa fie la fel ca-n tur, acelasi rezultat X, dar mai putine goluri
    Sincer, nu m-ar surprinde daca ar castiga Gloria la cat de slab joaca CFR.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  9. #93
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    3-0
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  10. #94
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Aveam mai multa stima pentru Sabau, dar cand am vazut ce echipa a trimis in teren...

    G. Bistrita: Albuț - Frăsinescu, Curtuiuș, Achim, Ganea - Arhire, A. Mureșan, Hadzibulic, Moldovan, Trtovac - Tilincă

    Jenant si nimic mai mult.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  11. #95
    parerea mea tu26dor's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    iasi/piatra neamt
    Posts
    4,278
    Reputatie
    1
    in ultimul timp... mai precis in acest an cfr a fost o echipa de pluton cu nimic mai presus ca ceahlaul, iasul sau pandurii... insa in cele doua meciuri ramase trebuie sa dovedeasca ca merita sa fie campoiana indiferent de celelalte rezultate. am spus de la inceputul anului ca imi doresc o echipa din provincie campioana, insa nu e asa usor sa fii campion in romania, intr-o liga in care rezultatele se hotarasc inaintea jocului

  12. #96
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    deageaba da becali prime de 40.000 daca Sabau baga rezervele. acuma sa-i mai aud pe cefraieristi cum vorbesc de rezervele mioveniului...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  13. #97
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    Multa neatza lui Sabau = antrenor blatist. Fara ajutorul lui nu castiga gloabele lui Arpi

  14. #98
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Incubus View Post
    Multa neatza lui Sabau = antrenor blatist. Fara ajutorul lui nu castiga gloabele lui Arpi
    si asa se chinuie de mor...
    totusi, s-ar putea sa fie si o strategie de-a lui Sabau la fel ca a lui Uhrin...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  15. #99
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    cred ca isi menajeaza titularii pt meciul decisiv cu Pandurii din ultima etapa

  16. #100
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    e circ. a dat bistriteanul ala de la 16 m direct in tribune. i-a fost frica sa nu dea vreunul din greseala daca o centreaza in careu
    romblatiatoare bistrita nu se dezminte
    cfr??? penibila echipa.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  17. 3rd May 2008, 21:14

  18. #101
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    ati vazut ce tare se agita saboul pocait?....cred ca o sa faca atac de cord....eu zic sa'l opreasca cineva ca e pacat pentru comunitatea blatistilor ordinari din romania.

  19. #102
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by klemi View Post
    Aveam mai multa stima pentru Sabau, dar cand am vazut ce echipa a trimis in teren...

    G. Bistrita: Albuț - Frăsinescu, Curtuiuș, Achim, Ganea - Arhire, A. Mureșan, Hadzibulic, Moldovan, Trtovac - Tilincă

    Jenant si nimic mai mult.

    Oamenii pregatesc viitorul. Care i problema?

    PS Asa a procedat si mioveni cu noi deci nu trebuie sa fim prea revoltati
    VINDE PLEACA MORI!

  20. #103
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    astia de la bistritza nu mai stiu ce sa faca pentru a primii gol...vad ca acum sa apucat de spalat tricouri la marginea terenului

  21. #104
    sport legend clausisme's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    451
    Reputatie
    1
    cine face comentariul live la meciul pe aici pe OLS te rog frumos da-ti o palma...comentarii de genul :

    "Hadzibulic primeste galben pentru faptul ca nu si-a tinut tricoul in pantaloni. Permiteti-mi sa ma exprim: HA HA HA !!"

    merg poate aici pe forum nu acolo

  22. #105
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laziobz View Post
    astia de la bistritza nu mai stiu ce sa faca pentru a primii gol...vad ca acum sa apucat de spalat tricouri la marginea terenului
    Dubarbier suteaza senzational, putin pe langa bara din stanga portii lui Albut! Albut oricum era pe minge, in sensu ca era lipit de bara dreapta (plonjon senzational tip mersul piticului).
    PS: CE VARZA IS CFR MA JUR! Nu pot da gol nici cand ii blat

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •