View Poll Results: pronostic

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1

    37 72.55%
  • x

    9 17.65%
  • 2

    5 9.80%
Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 282

Thread: Etapa a 33-a: CFR Cluj - Gloria Bistrita

  1. #64
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Van Halen View Post
    ti-a trebuit mult pana ai debitat asa ceva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    cfr e o echipa de trei lei, FAMAGUSTA stie de ce!!!!!!!!!!!!!!!
    nu intru in discutii cu tine
    iti zic doar ca esti un complexat daca vorbesti de famagusta in continuare
    si la fel sunt si mini-suporterii aceia bistriteni pe jumatate stelisti
    o sa va aratam noi sambata
    de cand aveti si voi cu 100 de suporteri mai mult pe stadion vi s-a umflat orezul in voi

  2. #65
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Adevarul este ca returul asta si-au arata coltii in fata voastra toate echipele de Divizia B posibile si imposibile:Iasi,Ceahlaul,Pandurii,Mioveni......Aia erau motivati la greu de cioban,se stie asta,dar nu mai mult ca ceferistii vostri de Arpi-baci.Si-atunci intervine si valoarea.....o ai,bati...n-o ai....stai cu ''saru'mana'' la Dinamo (de doua ori bag seama,nu? )si Rapid.....
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  3. #66
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maxximus View Post
    Bistrita dupa ce a stat capra la Reghin (nu degeaba tot "stadionul" huiduia) acum vrea sa-si arate coltii. Dupa parerea mea ii va arata. Va fi un meci foarte greu. A zis cineva pe aici ca tata Jean sta pe langa Bucuresteni. Bine zis. Cat timp exista tata Jean la Gloria, Bistrita nu va retrograda niciodata. Pt ca tata Jean stie ce, cand si cui trebuie facut. Sta capra cand trebuie si primeste faramituri de la Bucuresti la limita supravietuirii.

    On topic: Trebuie sa aratam si ceva stofa de campoiana in acest retur si sa batem in ultimele 2 meciuri ambele foarte grele zic eu. Daca nu....nu meritam campionatul si daca pierde ciobanu la Dinamo si la steluta.
    nu huiduia mai nimeni , toata lumea aplauda viitoarea campioana!

    @ thedogville este obiectiv.uneori
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  4. #67
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post

    @ thedogville este obiectiv.uneori
    Imi cer scuze Nu se va mai intampla....
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  5. #68
    sport legend clausisme's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    451
    Reputatie
    1
    Cota 20 pt Gloria Bistirita(mi-am dat 2 palme cand am vazut asta la Stanley)doar no fi blat meciu asta.... asa ca sa castige ei sau macar un egal ca la cota asta cineva a considerat ca Cfr joaca cu o echipa de divizia 3
    Last edited by clausisme; 2nd May 2008 at 17:19.

  6. #69
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    CFR campioana RO-gloria bistrita 4-1
    https://t.me/pump_upp

  7. #70
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    @dogville...de acord ca am fost prastie in partidele respective...
    Totusi sa ne amintim de un penalty refuzat la Mioveni si unul inventat la Ceahlaul...

  8. #71
    senior klemi's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Sper la un egal al Bistritei, dar cred ca va castiga Cfr. Nu vad motivatia celor de la Gloria in acest meci.

    La pariuri as merge pe 1 solist.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]S[/COLOR][COLOR="Blue"]T[/COLOR][COLOR="Red"]E[/COLOR][COLOR="Blue"]L[/COLOR][COLOR="Red"]I[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]T[/COLOR][/FONT]

  9. #72
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    GG, este o buna motivatie, sau motivator ? Poate mai vorbim si dupa meci, cand ai sa constati cum le-au curs mucii pe piept, doar doar or mai incurca ce mai este de incurcat. Parerea mea .

  10. #73
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spartacus View Post
    @dogville...de acord ca am fost prastie in partidele respective...
    Totusi sa ne amintim de un penalty refuzat la Mioveni si unul inventat la Ceahlaul...
    Penatly-ul invetat a fost la Iasi. La Ceahlaul dupa 2 henturi in care au "omis" sa dea penalty. Dar se mai intampla.

    In fine, meci greu. Ca de obicei echipele care joaca cu CFR pe prime cat 2 apartamente in Bistrita isi vor juca sufletul pe teren. Nu face nimeni blat la meciul asta cat ii hau, nu de alta dar Tata Jean s-a cam enervat pe Paskany. N-a vrut asta sa-i dea jucatori pe de gratis, din nou.

  11. #74
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,169
    Reputatie
    1
    Tre batuti ... bine gloria
    Libera La LAZIO !

  12. #75
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    ...prea multe nu mai sunt de zis... batem si stam la mana lui Dinamo... s'apoi a veni si meciul cu concitatdina... mare meci mare.. sau nu??!!!
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  13. #76
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Penatly-ul invetat a fost la Iasi. La Ceahlaul dupa 2 henturi in care au "omis" sa dea penalty. Dar se mai intampla.

    In fine, meci greu. Ca de obicei echipele care joaca cu CFR pe prime cat 2 apartamente in Bistrita isi vor juca sufletul pe teren. Nu face nimeni blat la meciul asta cat ii hau, nu de alta dar Tata Jean s-a cam enervat pe Paskany. N-a vrut asta sa-i dea jucatori pe de gratis, din nou.
    Mea culpa colega...ai dreptate...
    Va fi un meci greu pe care din pacate il incepem fara Muresan si Cadu. Totusi avem avantajul de a juca inaintea Stelei. O tara intreaga e cu ochii pe echipa cosmopolita a CFR-lui. Sper sa abordam meciul cu atitudinea si mai ales asezarea in teren corespunzatoare....

  14. #77
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    CFR campioana RO-gloria bistrita 4-1
    CFR 'umbla' la jucatorii lui U Cluj

    Oficialii clubului CFR Cluj au contactat mai multi jucatori de la rivala Universitatea Cluj pentru a nu-si apara corect sansele in meciul din ultima etapa, informeaza City News, care citeaza site-ul suporterilor Universitatii Cluj.

    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  15. #78
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    ala ce o scris mai sus
    cica prima de 2 apartamente?
    auzi!!!!!!!
    Originally Posted by grasu2 View Post
    Penatly-ul invetat a fost la Iasi. La Ceahlaul dupa 2 henturi in care au "omis" sa dea penalty. Dar se mai intampla.

    In fine, meci greu. Ca de obicei echipele care joaca cu CFR pe prime cat 2 apartamente in Bistrita isi vor juca sufletul pe teren. Nu face nimeni blat la meciul asta cat ii hau, nu de alta dar Tata Jean s-a cam enervat pe Paskany. N-a vrut asta sa-i dea jucatori pe de gratis, din nou.



    bai u sti ce vb?
    pret de 2 apartamente la Bistrita?
    habar nu ai!
    aici costa o garsoniera peste 25.500 euro!
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  16. #79
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Van Halen View Post
    ala ce o scris mai sus
    cica prima de 2 apartamente?
    auzi!!!!!!!



    pret de 2 apartamente la Bistrita?
    habar nu ai!
    aici costa o garsoniera peste 25.500 euro!
    Iau si eu doua !!! Pe la NAVODARI, sau Harsova, o boxa la subsol se idica la pretul ala!

  17. #80
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Van Halen View Post
    CFR 'umbla' la jucatorii lui U Cluj

    Oficialii clubului CFR Cluj au contactat mai multi jucatori de la rivala Universitatea Cluj pentru a nu-si apara corect sansele in meciul din ultima etapa, informeaza City News, care citeaza site-ul suporterilor Universitatii Cluj.

    apoi yo nu cred asa ceva si iti spun de ce ...pt ca la cum joaca U teoretic si practic franarii nu au cum sa se incurce,parerea mea
    https://t.me/pump_upp

  18. #81
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Van Halen View Post
    CFR 'umbla' la jucatorii lui U Cluj

    Oficialii clubului CFR Cluj au contactat mai multi jucatori de la rivala Universitatea Cluj pentru a nu-si apara corect sansele in meciul din ultima etapa, informeaza City News, care citeaza site-ul suporterilor Universitatii Cluj.

    Ba tata, te vad de la malul marii ca divaghezi, si tu si bitzzy neus aia, care iti sta la coada. Tu chiar crezi ca pana atunci nu se vor rezolva treburile ?
    Haida de, ce dracu, deschide ochii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  19. #82
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Pai da acum CFR tre sa umble si la jucatorii Minerului din Tior-Tiur sa se "asigure"....Apoi va contacta pe eschimosii din Tikyakta.
    Sa se asigure de ce? Inca nici nu s-a disputat jocul Dinamo - Ssteaua si jucatorii CFR "au contactat" ? Asta nu poate fi mai mult decit exprimarea frustrarii unora ca se duc in Beeee.
    CFR le da 3-0 fara nici o problema. Aia care acuza de asta nu au cistigat un meci de pe vremea lui Pazvante Chioru' si ei spun asta? Nu au reusit sa se mobilizeze pentru ei si or sa o faca pentru altii? Las-o balta bade.
    apoi sa nu mai vorbim ca s-a scris pe siteul ucluj.ro. sau kkt.ro acelasi lucru.
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

  20. #83
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spartacus View Post
    Totusi sa ne amintim de un penalty refuzat la Mioveni si unul inventat la Ceahlaul...
    Hai ca n-ai fost asa departe de adevar Penalty inventat pentru CFR in tur cu Ceahlaul plus gol din offside,nu ? In fine,amanunte......
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  21. #84
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    @dogville..am remarcat si eu greseala. Multumesc, dar nu esti primul care mi-a atras atentia...

    on-topic:
    Nu cred ca avem nevoie de un titlu obtinut in climatul asta. NU vreau sa copiem metodele brevetate de altii. Nu vreau sa il aud pe Muresan interpretand aceeasi placa ca si dementul de Becali. Vreau bratele lui Cadu departe de cioburi de sticla si mintea lui indiferenta fata de pompierismul declarativ marca Ra2. Tony liber de posibile ganduri tribale de multumire la adresa patronului. Nu vreau suporteri superiori si xenofobi ci suporteri care inteleg fiecare partida ca pe o sarbatoare...

    Eu zic ca daca avem ceva de zis in campionatul asta si in afara sa o zicem in felul nostru. Nu ma intereseaza rezultatul de la Dinamo-Steaua...sa castige cine e mai bun. In ultimele doua partide as vrea sa vad un alt CFR...
    Last edited by spartacus; 3rd May 2008 at 01:22.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •