View Poll Results: pronostic

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1

    37 72.55%
  • x

    9 17.65%
  • 2

    5 9.80%
Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 282

Thread: Etapa a 33-a: CFR Cluj - Gloria Bistrita

  1. #22
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    CFR-ul trebuie sa joace pina la capat ... trebuie sa bata
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  2. #23
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Mizez cu siguranta pe un egal. Visinele is cu moralul la pamant, Gloria vine sa joace asa cum o stie face doar cand vrea sa incurce pe o echipa clujeana. In plus, joaca pe bani multi si au nevoie disperata de puncte. Asa ca, meci mai clar ca asta nu vad : EGAL

  3. #24
    alb-negru corello's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,784
    Reputatie
    1
    Presimt un meci cu muuuulte cartonase rosii. Ca de obicei subalternii contelui blatula trag tare sa incurce tot ce prind prin ardeal. Cum zicea cineva mai sus, sa vedeti acum ambitie pe Sabin, sau cum l-o chema pe antrenorul lor

  4. #25
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Indiferent de rezultat, sper sa fie un meci pe bune si ai nostri sa dea totul pe teren.
    E foarte bine ca prietenia cu tata Jean nu e ca pe vremuri. Andone va ramine, daca va castiga in ultimele doua etape. Altfel,sper sa isi depuna demisie de onoare. Ando e super simpatic dar pentru a creste avem nevoie de altcineva. Sunt sigur ca si Arpi stie asta...

  5. #26
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Ce prietenie ca pe vremuri? O fi fost prietenie doar cand eram in diviziile inferioare, cand am tot luat jucatori de la ei. De la promovare Bistrita ne-a incurcat aproape de fiecare data.
    Last edited by PerVersion; 28th April 2008 at 20:08.

  6. #27
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Exact la acele vremuri ma refeream. Pe de alta parte, acum miza e destul de mare...
    De la promovare, cu bistrita am avut intodeauna meciuri grele. Sper ca si urmatorul sa fie la fel. Ultimul lucru de care avem nevoie este impresia ca putem aborda un sezon european doar cu psihologia lui Ando .

  7. #28
    clujean\roman forza_CFR's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    sper sa fie un meci corect!
    desi nu cred c-o sa fie!

  8. #29
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    anul asta nu am avut nici un jucator imprumutata de la CFR, deci e clar, o ruptura intre cfr si gloria! dupa meciul gloria-rapid 1-2 muresan zicea ca gloria trage cu bucurestiul si cred ca avea dreptate! stie nea` Jean sa ramana langa bucuresteni ca aia au fost mereu si vor fi mereu acolo sus! cu CFR va fi sigur ceva trecator, pana isi va da seama Paskany ce fraier e ca baga bani in fotbal. stie nea` Jean langa cine sa stea! Traiasca nea` Jean, forza Gloria!
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Nici eu, sa vezi ce indarjita o sa lupte echipa lui Sabau comparativ cu teatrul de la Reghin cu steaua.
    Nu mai au pentru ce sa lupte ,poate pentru milionul lui becalu....

  10. #31
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by riva View Post
    anul asta nu am avut nici un jucator imprumutata de la CFR, deci e clar, o ruptura intre cfr si gloria! dupa meciul gloria-rapid 1-2 muresan zicea ca gloria trage cu bucurestiul si cred ca avea dreptate! stie nea` Jean sa ramana langa bucuresteni ca aia au fost mereu si vor fi mereu acolo sus! cu CFR va fi sigur ceva trecator, pana isi va da seama Paskany ce fraier e ca baga bani in fotbal. stie nea` Jean langa cine sa stea! Traiasca nea` Jean, forza Gloria!
    Bravo mah! Si tu ai fost la orele de morala cu ra2!

    Las' ca va'nvata Ando de nu va vedeti si apoi va scoate la/pe tabla sa va asculte.... cu urechea!

  11. #32
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    lasa-ma cu Ando ca nu se stie daca prinde meciul cu noi, a pierdut vestiarul, a distrus tot ce era bun pe-acol` pe-acol` ti-ai gasit si tu cu cine sa ne ameninti, cu Ando! daca ziceai Semedo sau Gabi Muresan ne era si noua frica da cu Ando...
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  12. #33
    sport legend mArIuSeL's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    740
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by riva View Post
    sunt din bistrita, dar la acest meci nu stiu cu cine sa tin, pacat ca e programat inaintea meciului dinamo-steaua! daca era programat dupa si batea sau facea egal steaua as fi vrut sa bata gloria, dar asa nu stiu ce sa zic
    Daca esti din Bistrita tine cu Gloria.
    HOROBA ESTI O MIZERIE , PLEACA .
    [COLOR="Blue"][B][/B][/COLOR]

    FoRzA GloriA
    [COLOR="Cyan"][/COLOR]Vreau doua vietii ca sa pot sa fac tot ce mi-am propus...caci numai daca visezi inveti sa zborii.

  13. #34
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    CFR castiga lejer.Oricum, campionatul e jucat de mult,steaua a furat din toate pozitiile dar si voi aveti vina voastra ,sa ai atatea pct si sa le pierzi aiurea Fara suparare dar Dinamo sau Rapid daca aveau 11 pct avans cu 10 etape sau cate naiba mai erau(oricum nu foarte multe) nu pierdeau cu toate mizeriile facute de cioban si echipa lui blatista ...

  14. #35
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Lipsesc doi jucatori cheie pentru sanatatea defensiva a CFRului: Muresan si Cadu. Ori zburdam in atac, ori nu ne vad bine...

  15. #36
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    CFR castiga lejer.Oricum, campionatul e jucat de mult,steaua a furat din toate pozitiile dar si voi aveti vina voastra ,sa ai atatea pct si sa le pierzi aiurea Fara suparare dar Dinamo sau Rapid daca aveau 11 pct avans cu 10 etape sau cate naiba mai erau(oricum nu foarte multe) nu pierdeau cu toate mizeriile facute de cioban si echipa lui blatista ...
    Steaua a furat din toate pozitiile da si cfr a furat asa mai discret. Daca cfr juca pe teren toate meciurile in acest sezon, acum era undeva pe 5. Scadeti doar punctele castigate in blaturile cu Dinamo, Rapid, U Cluj, Vaslui...asa vreo 12

  16. #37
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Mie unu' mi-i foarte frica de meciu' asta...am impresia ca daca nu inscriem pana prin minutu' 70 o sa incepem sa facem ce-am facut la iasi, cartonase rosii si de-alea. Cel mai bine ar fi ca CFR sa joace ca si cum nu ar mai avea nimic de pierdut, pt. ca la urma urmei chiar nu mai are nimic de pierdut.
    Am zis!

  17. #38
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    Atentie CFR ...saboul pocait si blatist vrea sa scoate un punct ...mare nemernic mai e omul asta...cu toate ca pentru mine ar fi bine sa scoata un rezultat pozitiv saboul, nu pot acepta ajutorul unui pocait blatist. Victorie CFR si la anul sa acordati mai multa atentie acestui campionat "curat".

  18. #39
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Stii cum e cu Sabau...el i-o facut el ii omoara. Is curios in eventualitatea unui egal obtinut de Gloria, daca cfristii o sa mai tina cont de faptul ca sabau i-a promovat in divizia A.

  19. #40
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mArIuSeL View Post
    Daca esti din Bistrita tine cu Gloria.
    HOROBA ESTI O MIZERIE , PLEACA .
    corect
    sper sa nu ne facem de blat!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    forta gloria
    oricum campionatul se va juca in ultima etapa daca steaua pierde


    Meszaros: "Vreau neaparat sa batem CFR"

    Antrenorul lui U Cluj, Alpar Meszaros, isi doreste cu orice pret o victorie impotriva rivalilor din Gruia, CFR. Deja retrogradata in liga a doua, Goga si compania mai lupta doar pentru indeplinirea baremului de 25 de puncte.
    Last edited by Van Halen; 30th April 2008 at 18:49.
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  20. #41
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    CFR-ul trebuie sa joace pina la capat ... trebuie sa bata
    unde scrie ca e musai?
    poate asa iti arde tie bibilika!
    fortza gloria
    Stelist de mic copil, reespect si pentru ceilalti care nu se fac de ras in Europa

  21. #42
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    sper ca nu va faceti de ras cu..........bistrita,1 solist,avem incredere in voi
    https://t.me/pump_upp

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •