View Poll Results: pronostic

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    23 58.97%
  • x

    5 12.82%
  • 2

    11 28.21%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 78

Thread: Etapa a 33-a: Rapid - UTA

  1. #43
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Acum imi vin in minte "declaratiile" lui Copos. "Nici Steaua, nici CFR nu merita titlul, Rapid este adevarata campioana!"

    Ehhh...
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #44
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    se mai intampla,colega......si noi am pierdut acasa cu mioveni
    https://t.me/pump_upp

  3. #45
    carciumar lent za_horse's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Arad
    Posts
    541
    Reputatie
    1
    @ 0-6: eu inca de cand s-a cumparat locul de la macelarie speram sa-l aduca antrenor pe Panduru. L-am admirat foarte mult pentru modul cum va pregatea echipa si nu tinea cont de vedete sau jucatori "impusi". Din pacate am avut parte de Lacatus, care se vede la Steaua cat de antrenor e: nu a putut invinge pe CFR, Rapid, Craiova si chiar UTA fara ajutorul mai mult sau mai putin discret al arbitrilor. A plecat Lacatus, am sperat din nou la Panduru, dar am primit marmelada expirata. A avut libertate la transferulri in iarna, a avut la dispozitie o perioada de pregatire si rezultatul? Serie B cum ne-ati tot urat voi. A venit apoi Gabi Stan care nu a avut taria si caracterul de a retrograda cu o echipa si de a o lua de la capat din liga a 2-a. Acum il avem pe Ionut Chirila. O fi bine, o fi rau? - Vom vedea la anul!
    Meritam moral retrogradarea asta dupa modul neortodox prin care am promovat, dar nu meritam bataia de joc si umilinta indurata la partidele lamentabile de pe teren propriu cu: U Cluj, Pandurii, Bistrita, CFR Cluj, Otelul, Ceahlaul, Craiova, Vaslui...
    Last edited by za_horse; 2nd May 2008 at 23:30.
    [I]Mandru ca sunt nascut la Nord de Mures![/I]
    Tot ce conteaza in viata se petrece la +3,05m

  4. #46
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    UTA castiga 3-2 dupa un meci bizar in care am vazut multe goluri si rasturnari de situatii.
    Bravo pentru indeplinirea baremului macar...
    Zbor pana la stele.

  5. #47
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by za_horse View Post
    eu inca de casnd s-a cumparat locul de la macelarie speram sa-l aduca antrenor pe Panduru. L-am admirat foarte mult pentru modul cum va pregatea echipa si nu tinea cont de vedete sau jucatori "impusi". Din pacate am avut parte de Lacatus, care se vede la Steaua cat de antrenor e: nu a putut invinge pe CFR, Rapid, Craiova si chiar UTA fara ajutorul mai mult sau mai putin discret al arbitrilor. A plecat Lacatus, am sperat din nou la Panduru, dar am primit marmelada expirata. A avut libertate la transferulri in iarna, a avut la dispozitie o perioada de pregatire si rezultatul? Serie B cum ne-ati tot urat voi. A venit apoi Gabi Stan care nu a avut taria si caracterul de a retrograda cu o echipa si de a o lua de la capat din liga a 2-a. Acum il avem pe Ionut Chirila. O fi bine, o fi rau? - Vom vedea la anul!
    Meritam moral retrogradarea asta dupa modul neortodox prin care am promovat, dar nu meritam bataia de joc si umilinta indurata la partidele lamentabile de pe teren propriu cu: U Cluj, Pandurii, Bistrita, CFR Cluj, Otelul, Ceahlaul, Craiova, Vaslui...
    parerea mea sincera este ca nu ati avut banca tehnica acest Chirila daca este lasat asa cum stie el este un antrenor f bun ....mie imi pare rau ca sunt alte echipe care joaca mult mai slab ca UTA si sunt pe cale sa scape......
    https://t.me/pump_upp

  6. #48
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ionutdanci View Post
    Bravo baietii! Cu UTA pana la moarte!!!
    si marmota invelea ciocolata in staniol...


    RUSINOS ! singurul cuvant care poate descrie meciul asta... sper ca Taher sa faca o curatenie GENERALA in vara. un sfert din jucatori nu au ce cauta acolo...
    se pare ca m`am inselat si in privinta lui Rada... poate e mai bun ca secund.
    Nu stiu daca au jucat pe bune sau nu, dar oricum nu e bine. daca au jucat inseamna ca sunt slabi, daca nu ,asa ceva nu se face.

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Adevarul ca acesti jucatori ma face sa fiu un penibil. :
    nu numai acesti jucatori ...

    Tyler incearca sa te implici mai mult in meciurile echipei tale si mai ales printre suporteri ... e jale la rezultate si comentarii ... la rezultate

    UTA s-a "chinuit" sa castige la cei care s-au "chinuit" sa piarda la Cluj ... ... si cum articulam romaneasca asta ? ... "blate" ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    nu numai acesti jucatori ...

    Tyler incearca sa te implici mai mult in meciurile echipei tale si mai ales printre suporteri ... e jale la rezultate si comentarii ... la rezultate

    UTA s-a "chinuit" sa castige la cei care s-au "chinuit" sa piarda la Cluj ... ... si cum articulam romaneasca asta ? ... "blate" ?
    Mda imi cer scuze .. eram si eu suparat si nu am mai citit postul. Ma ierti sau imi dai ?

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Los-Angeles-Ca
    Posts
    1,306
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    si marmota invelea ciocolata in staniol...


    RUSINOS ! singurul cuvant care poate descrie meciul asta... sper ca Taher sa faca o curatenie GENERALA in vara. un sfert din jucatori nu au ce cauta acolo...
    se pare ca m`am inselat si in privinta lui Rada... poate e mai bun ca secund.
    Nu stiu daca au jucat pe bune sau nu, dar oricum nu e bine. daca au jucat inseamna ca sunt slabi, daca nu ,asa ceva nu se face.
    Rada nu are nici o vina k Buga nu poate sa o impinga din 2-3 metri in gol...
    Taher ma convinge cind o sa bage banul,de vrajeala sint satul"money talk and bullshit walk"
    Last edited by Telespan; 3rd May 2008 at 04:43.

  10. #52
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    si marmota invelea ciocolata in staniol...


    RUSINOS ! singurul cuvant care poate descrie meciul asta... sper ca Taher sa faca o curatenie GENERALA in vara. un sfert din jucatori nu au ce cauta acolo...
    se pare ca m`am inselat si in privinta lui Rada... poate e mai bun ca secund.
    Nu stiu daca au jucat pe bune sau nu, dar oricum nu e bine. daca au jucat inseamna ca sunt slabi, daca nu ,asa ceva nu se face.
    tocmai tu lovere sa fii inselat?

    un privitor neutru n-ar fi stiut aseara ce echipa retrogradeaza sau care trage la podiumvai de echipa voastra... si vroiati sa luati campionatul
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  11. #53
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    mdea....o facut si uta baremul de puncte .....slabi tari astia de la rapid
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  12. #54
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    multumim rapidule, te-ai facut inca o data [a cata oara?] de ras.
    taher...taher...taher.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  13. #55
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    sper sa joace la fel si miercuri la vaslui
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  14. #56
    junior Keluba07's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    v-ati furat-o in A direct din B...

  15. #57
    junior Keluba07's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian Rapid View Post
    Adevarul ca acesti jucatori ma face sa fiu un penibil.
    tu esti vanghelie... esti praf. pe stadion cum strigi? haideti rapid?

  16. #58
    sport legend andreidaniel's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Salajan, Bucuresti
    Posts
    532
    Reputatie
    1
    hai sa-mi spun si eu offul legat de meciul asta:
    cred ca fost in principal o problema de motivatie, apoi de nesansa si lipsa de concentrare la finalizare(din partea rapidului,bineinteles ).Mai exact,lipsa ei pentru Rapid si existenta ei ''peste masura'' pentru UTA ,ca trebuiau sa-si realizeze baremul.Ca asa suntem noi rapidistii,oameni generosi[am dat puncte Stelei(la masa verde ce-i drept),CFR,U,Dinamo.etc]

    Singuríi jucatori care au avut ''curaj'' sa salute suporterii,la finalul meciului au fost:Sapunaru,Lazar si Coman.Restul au fugit, la vestiare, aproape la fel de repede ca razboinicii lui Becali.Si de aici se pot trage niste concluzii ,legate de implicarea unora dintre jucatori in meci.

    Chiar nu l-au vazut pe ''Pele'' niste rusi,chinezi,arabi etc... ?Dupa cum a jucat in returul asta, nu m-as supara daca ar intari echipa lui Gigi

  17. #59
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Keluba07 View Post
    adevaru' e ca sunt un meltean care ma bag aiurea-n seama
    .
    Asta cam asa e.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #60
    junior Keluba07's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    .
    Am invatat de la mami sa o iau sus.
    bre tampitea. cand dai quote, macar nu schimba continutu. in rest... mami ta ce mai face? la lucru?

  19. #61
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Coman,Lazar,Sapunaru si Bozovici!
    restul sa faca pasi!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  20. #62
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Baga si pe Maghesan rezerva
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  21. #63
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Mai bihorene, iar ai cazut in butoiul cu palica si ai devenit ,,spiritual"?
    Nu e treaba ta ce face mami al meu, mai bine baga niste zeama de varza poate reusesti sa-ti revii din betie.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •