View Poll Results: Cine câștigă acest meci ?

Voters
136. You may not vote on this poll
  • Olanda

    30 22.06%
  • ROMÂNIA

    82 60.29%
  • meci egal

    24 17.65%
Page 5 of 50 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1048

Thread: Olanda - România (17.06.2008) CE

  1. #85
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Selecționerul Italiei, Roberto Donadoni, a declarat că l-a contactat pe antrenorul Olandei, Marco van Basten, pentru a se asigura că Olanda își va apăra corect șansele cu România. "Am vorbit aseară cu Van Basten. Îl cunosc mai bine decât toți și știu că e o persoană extrem de corectă și onestă.

    Donadoni nu stie insa faptul ca van Basten a vorbit si cu verii Becali .
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  2. #86

  3. #87
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    http://i16.photobucket.com/albums/b2...0/donadoni.jpg

    E cat se poate de sugestiva aceasta imagine. Este exact situatia din grupa la ora actuala. Piti si Van Basten tin strans de cupa, fiind primii in grupa, Donadoni doar o atinge, agatandu-se cu disperare de ultima sansa (vezi telefoanele date lui van Basten), iar Domenech nici nu apare, el fiind resemnat inca de atunci...dovada:

    Olanda este calificată și nu cred cred că are vreun interes să forțeze în ultima partidă. Cred că românii sunt favoriți la calificare. Numai optimiștii cred că olandezii vor învinge, dar trebuie să sperăm.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  4. #88
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Cine va executa 11m la noi(daca va fi cazul)?Tot acelasi jucator?
    tu il vei executa
    ca sa te injuram si pe tine cum faci tu cu mutu
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  5. #89
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    super pozele .....

  6. #90
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    @UltraSlayer: era o domnisoara draguta cu tricoul cu "I love football",pe ea nu ai tras-o in poza?
    As aveam un mic request : daca poti sa uploadezi pe youtube golul lui Mutu ar fi beton
    If you get in trouble, just go back in time!

  7. #91
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    pe youtube sau ...filebox de exemplu sa`l downloadam la claritate si calitate maxima

  8. #92
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Am auzit ca Jiji si Teia Sponte sunt acolo, in elvetia...tre' sa intre si ei in actiune, sa cumpere niste bomboane. Sunt bune bomboanele elvetiene.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  9. #93
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ciocolata cred ca vor cumpara......
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #94
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81 View Post
    Sunt bune bomboanele elvetiene.
    cele mai bune ... d-alea cu marmota care le inveleste in staniol !
    If you get in trouble, just go back in time!

  11. #95
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    pun acum golul lui mutu, daca doriti momente din meciurile Romaniei pot sa le pun pt le am pe ambele in HD

    Quote Originally Posted by drakoola View Post
    @UltraSlayer: era o domnisoara draguta cu tricoul cu "I love football",pe ea nu ai tras-o in poza?
    As aveam un mic request : daca poti sa uploadezi pe youtube golul lui Mutu ar fi beton
    in care meci era domnisoara, cu Italia sau cu Franta, in care repriza si cam prin ce minut ?
    Last edited by illazio; 14th June 2008 at 17:39.

  12. #96
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    tu il vei executa
    ca sa te injuram si pe tine cum faci tu cu mutu
    Eu nu m-am drogat precum mutu!

  13. #97
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Eu nu m-am drogat precum mutu!
    la cum gandesti ... cred ca esti dependent de aurolac
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  14. #98
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    2-0 Olanda(robben si van piersica)
    esti *******
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #99
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Bai, Dani3l, rar am vazut unul care sa calce in strachini ca tine si sa mai fie si vesel, pe deasupra, de isparva lui. Ratarea lui Mutu nu tine de ce a facut el sau nu in trecut, in afara terenului de joc. S-a vazut la televizor ca era tensionat caci a privit o clipa nelinistit spre banca de rezerve parca sa ia o informatie in ultima clipa cam cum... sa procedeze. Totusi, cred ca nimeni inaintea meciului nu si-ar fi pus intrebarea cine trebuie sa bata lovitura de pedeapsa daca vom avea asa ceva. Aproape in unanimitate lumea ar fi spus MUTU. Haideti sa lasam glumele proaste si invectivele si sa discutam pe tema.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #100
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Bai, Dani3l, rar am vazut unul care sa calce in strachini ca tine si sa mai fie si vesel, pe deasupra, de isparva lui. Ratarea lui Mutu nu tine de ce a facut el sau nu in trecut, in afara terenului de joc. S-a vazut la televizor ca era tensionat caci a privit o clipa nelinistit spre banca de rezerve parca sa ia o informatie in ultima clipa cam cum... sa procedeze. Totusi, cred ca nimeni inaintea meciului nu si-ar fi pus intrebarea cine trebuie sa bata lovitura de pedeapsa daca vom avea asa ceva. Aproape in unanimitate lumea ar fi spus MUTU. Haideti sa lasam glumele proaste si invectivele si sa discutam pe tema.
    e dovada de senilitate
    nici nu poti sa te superi pe unul cu mansarda goala
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Bai, Dani3l, rar am vazut unul care sa calce in strachini ca tine si sa mai fie si vesel, pe deasupra, de isparva lui. Ratarea lui Mutu nu tine de ce a facut el sau nu in trecut, in afara terenului de joc. S-a vazut la televizor ca era tensionat caci a privit o clipa nelinistit spre banca de rezerve parca sa ia o informatie in ultima clipa cam cum... sa procedeze. Totusi, cred ca nimeni inaintea meciului nu si-ar fi pus intrebarea cine trebuie sa bata lovitura de pedeapsa daca vom avea asa ceva. Aproape in unanimitate lumea ar fi spus MUTU. Haideti sa lasam glumele proaste si invectivele si sa discutam pe tema.
    Daca ma intreba cineva inaintea meciului as fi zis Chivu, in nici un caz Mutu, asa ca nu generaliza. Iar vazandu-l cum arata in teren in nici un caz nu l-as fi pus pe Mutu

  18. #102
    Registered User
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    0
    haideti s-o spunem pe-a dreapta: ala n-a fost fault in careu si s-a facut dreptate.
    o sa ma-njurati dar eu mi-am dorit pe jumatate golul ala din 11 m. si tot pe jumatate m-am bucurat ca o ratat.

    daca nu era arbitrul cu noi, scorul era 2-1.
    punctele castigate pana acum au fost castigate chinuit... asa ca nu mai spuneti ca noi suntem mai ca italienii sau francii din moment ce mergem la mica ciupeala si la mila.

  19. #103
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Eu nu m-am drogat precum mutu!
    taci ma din gura,ca pana si liniuta "trasa" pe nas de Mutu e mai scumpa ca tine!
    praful e mai scump ca tine!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  20. #104
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    pun acum golul lui mutu, daca doriti momente din meciurile Romaniei pot sa le pun pt le am pe ambele in HD
    pai de-asta l-am cerut,stiam ca ai inregistrat meciul...

    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    in care meci era domnisoara, cu Italia sau cu Franta, in care repriza si cam prin ce minut ?
    meciul cu Italia,o tot dadeam operatorii inainte sa inceapa meciul
    If you get in trouble, just go back in time!

  21. #105
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Smile View Post
    haideti s-o spunem pe-a dreapta: ala n-a fost fault in careu si s-a facut dreptate.
    o sa ma-njurati dar eu mi-am dorit pe jumatate golul ala din 11 m. si tot pe jumatate m-am bucurat ca o ratat.

    daca nu era arbitrul cu noi, scorul era 2-1.
    punctele castigate pana acum au fost castigate chinuit... asa ca nu mai spuneti ca noi suntem mai ca italienii sau francii din moment ce mergem la mica ciupeala si la mila.
    Penaltyul a fost clar. Si eu am crezut initial ca a fost dat usor dar Panucci pur si simplu l-a strangulat pe Niculae. N-ai cum sa nu dai penalty la asa ceva (sau ai cum sa nu dai dar gresesti)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •