View Poll Results: pronostic

Voters
36. You may not vote on this poll
  • 1

    12 33.33%
  • x

    6 16.67%
  • 2

    18 50.00%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 34

Thread: Etapa 32: Universitatea Cluj - Farul Constanta

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1

    Etapa 32: Universitatea Cluj - Farul Constanta

    Sambata, 26 aprilie:
    Universitatea Cluj - Farul Constanta, ora 16:00, Telesport

    discutii inainte si dupa meci aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Ce urmeaza dupa 4? 5 normal. A cincea victorie. Hai Farul!!! Universitatea Cluj - Farul Constanta 0-2.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,362
    Reputatie
    1
    1x ! Faru` nu se va impune la Cluj, parerea mea.

  4. #4
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    u cluj sunt la pamant...
    ptr farul, bineinteles a 5-a victorie consecutiva si 40 de pcte
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #5
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Sincer imi pare rau de "U". Insa Farul trebuie sa castige. Bafta ambelor echipe, fiecare pe deumul ei. Pentru "U", si toti suporterii ei: noi va asteptam la anul!

  6. #6
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Noi tot mai trebuie sa luam 2 puncte
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  7. #7
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Apai 2 puncte...de unde? Poate X cu Farul sa fie si cam atat

  8. #8
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Ar fi pacat sa nu faca "U" nici macar baremul, in stilul asta e grea o revenire la anu!

  9. #9
    senior
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    asa cum am mai spus, clujul trebuia sa ia punct(e) de la ceahlaul pentru a face baremul...acum, pot spune ca le va fi aproape imposibil...bate farul constantza si prin acesta victorie farul scapa de retrogradare. Felicit echipa constanteana , iar celor de la u cluj le doresc sa revina in liga 1 . Nu am avut ocazia sa intalnesc galeria celor de la u cluj , insa din ce am vazut eu este una dintre cele mai frumoase galerii. Cinste lor pentru ca au un asemenea public.

  10. #10
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    1 solist
    https://t.me/pump_upp

  11. #11
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    1 solist

  12. #12
    anti'OI alexuuBZ's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Buzau
    Posts
    875
    Reputatie
    1
    1 ! "U" trebuie sa isi faca baremul
    [SIZE="3"][COLOR="Purple"]Respect Bunica[/COLOR][/SIZE]
    [B]convorbire intre 2 fete : - fata cum poti sa asculti si minimale si manele in acelasi timp ? - lasa ma fata, sunt si eu o mini-manelista ![/B]

  13. #13
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Pai si daca trebuie sa-si faca baremul inseamna ca trebuie sa se speteasca? Nu cred ca e o motivatie asta, pentru ca in cazul in care ar ataca din nou promovarea ar trebui sa poata cu tot cu punctele de penalizare. Acum sunt obositi, a fost un sezon lung pentru toti.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  14. #14
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kooler View Post
    Pai si daca trebuie sa-si faca baremul inseamna ca trebuie sa se speteasca? Nu cred ca e o motivatie asta, pentru ca in cazul in care ar ataca din nou promovarea ar trebui sa poata cu tot cu punctele de penalizare. Acum sunt obositi, a fost un sezon lung pentru toti.
    Anul trecut am promavat 7-8 puncte parca, asa ca -2 puncte nu mi se par multe
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  15. #15
    junior
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    oare?:)
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    eu sper sa fie 1,trebuie sa isi fac U baremul!mult succes
    [FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"][B]IUBESC RAPIDUL MAI MULT DECAT URASC ORICE ALTA ECHIPA:dance:[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #16
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    U Cluj 1919 acum sincer vorbind numai de nu vor jucatorii nu va faceti baremul ca ati avea cu cine.

  17. #17
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Meci de 1x2.
    Amandoua echipe sunt imprevizibile.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  18. 25th April 2008, 10:22

  19. #18
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    U Cluj 1919 acum sincer vorbind numai de nu vor jucatorii nu va faceti baremul ca ati avea cu cine.
    Ce mai putem sa facem noi suporterii daca acestor mercenari nu le pasa de "U" eu zic ca mai bine am juca cu jucatori care mai pun suflet. Plus ca clubul este aproape de faliment si domnul boc cu pd-l lui care is majoritari in Consiliul local vor doar sa scoata bani pt. primarie de pe urma acestui club adica 2.2 mil de euro noi avand datorii f.f.f.f mari. Eu nu inteleg cand eram in B primeam aceiasi bani ca si voi, in timp ce la noi au aceleasi actiuni la voi tot mai putine au deoarece nu participa la majorarea de capital ci va dau banii asa...... .
    **** PITICULUI DE BOC!!!!!!!!!!!!!!!!!

    P.S. "Is distrus nu mai am chef nici sa ies din casa in timp ce mercenarilor, primariei si altora care tin de acest club nu le pasa....."
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  20. #19
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Ce mai putem sa facem noi suporterii daca acestor mercenari nu le pasa de "U" eu zic ca mai bine am juca cu jucatori care mai pun suflet. Plus ca clubul este aproape de faliment si domnul boc cu pd-l lui care is majoritari in Consiliul local vor doar sa scoata bani pt. primarie de pe urma acestui club adica 2.2 mil de euro noi avand datorii f.f.f.f mari. Eu nu inteleg cand eram in B primeam aceiasi bani ca si voi, in timp ce la noi au aceleasi actiuni la voi tot mai putine au deoarece nu participa la majorarea de capital ci va dau banii asa...... .
    **** PITICULUI DE BOC!!!!!!!!!!!!!!!!!

    P.S. "Is distrus nu mai am chef nici sa ies din casa in timp ce mercenarilor, primariei si altora care tin de acest club nu le pasa....."
    Am citit si eu articolul din gsp despre situatia clubului si am ramas stupefiat de lacomia prosteasca a actionarilor si tampenia primariei. La ce dracu il ajuta pe Boc sa aiba 55% din actiuni daca clubul intra in faliment?

  21. #20
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ensic View Post
    Am citit si eu articolul din gsp despre situatia clubului si am ramas stupefiat de lacomia prosteasca a actionarilor si tampenia primariei. La ce dracu il ajuta pe Boc sa aiba 55% din actiuni daca clubul intra in faliment?
    Nu stiu, dar sper sa ne intalnim intre noi si sa organizam un miting altfel.....
    Atata pot sa iti spun ca la fel au facut si cu voi si inainte sa va cumpere Arpi clubul vostru nu avea autocar, echipamente proprii, baze de antrenament in schimb avea o gramada de datorii, sper sa se rezolve si la noi aceasta situatie.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  22. #21
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Nu stiu, dar sper sa ne intalnim intre noi si sa organizam un miting altfel.....
    Ar fi strigator la cer sa nu protestati fata de nenorocitii astia. Io sper sa fie si de la noi cativa care sa vi se alature ca nu sti niciodata cand se intoarce roata istoriei.
    Acum cand ii campanie electorala ii indicat sa aiba insomnii boc si consilierii ca acum ii doare de imagine.

    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Atata pot sa iti spun ca la fel au facut si cu voi si inainte sa va cumpere Arpi clubul vostru nu avea autocar, echipamente proprii, baze de antrenament in schimb avea o gramada de datorii, sper sa se rezolve si la noi aceasta situatie.
    Stiu ce dezastru era la club inainte sa vina Paszkany.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •