Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 79 of 79

Thread: Banel Nicolita la ....Blackburn ...???

  1. #64
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Nu am vazut meciul cu Manchester. O sa incerc sa vad reluarea daca o sa mai fie.
    Observ ca voi progresistii sunteti foarte sensibili, n-are omul nici o treaba cu progresul si brusc sariti ca arsi; considerati trompete de dinamo si rapid care s-au lepadat de ei.
    In rest...calitatea forumului se pare ca are influente nefaste asupra tuturor.
    Nu sunt sensibile ci nu gasesc buna comparatia si nici formularea nu e prea fericita, mai ales ca s-ar putea intelege din ce spui si in acesta postare ca daca Rapid si Dinamo nu e, (alta) parere nu e. Cei doi au jucat ultima oara in Romania la noi, iar S. Radu a jucat cel mai mult la noi si foarte bine. Parerea mea despre persoanele publice nu are de a face cu forumul si nu neaparat cu Steaua, ci asta-i parerea mea si dreptul meu de a-i caracteriza. Daca stelistilor le place ce se intampla la Steaua, de cand a venit Becali, este treaba lor, desi ar trebui sa fie ingrijorati mai degraba de ce se intampla acolo, decat ce fac colegii de forum pe OLS.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #65
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    banel nu face fata nici la steaua cum sa faca fata la o echipa in care numai Samba costa cat jumatate din echipa lovinilor???

  3. #66
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    E echipa potrivita pentru el, doar e black la culoare!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  4. #67
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    bine ca esti tu roman

  5. #68
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Poate se adapteaza mai bine, in Anglia se pune mai mult accentul pe travaliu decat pe tehnica. Poate-i face din plamani.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  6. #69
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    da, cunoastem
    incep transferurile bomba la steaua
    de cativa ani incoace se tot anunta transferuri bomba si doar ogararu a plecat si ala cu forta
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #70
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    banel nu face fata nici la steaua cum sa faca fata la o echipa in care numai Samba costa cat jumatate din echipa lovinilor???
    Poate ca ( Banel ) s-a saturat de Steaua si nu vrea sa mai dea totul din el !!! La nationala se vede mai bine jocul sau , si toti urmaresc evolutiile lor in meciuri importante , ca cele internationale , si nu cele din campionat , unde toata lumea stie cat de serios se joaca fotbal in Romania !!! Cu manevre , cu arbitrii , cu scandaluri de tot felul , cu stangu-n dreptul si ....etc., ... asa se fac campioane de fotbal la noi !!! Lumea la noi inca inghite tot ce l-i se pune pe tava !!! Ramane de vazut unde se termina ....

  8. #71
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Cine e Blackburn ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #72
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Intreaba-l pe Banel , el cred ca stie....


  10. #73
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Mare echipa blackburn aia.....cum sa ajunga acolo un jucator ce de bine de rau e in nationala Romaniei?
    Da chiar e echipa mare...locul 9 in Anglia spulbera pe steaua (cu sau fara Banel) la orice ora Nu te-ai intrebat vreodata de ce este Banel la nationala?
    Singurul motiv pentru care Banel ar ajunge acolo este ca echipa se numeste Black...burn

  11. #74
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Acum a ajuns la Aston Villa. Se ingroasa gluma. Sau zvonul. Tertipuri ieftine, dambovitene.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #75
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Acum a ajuns la Aston Villa. Se ingroasa gluma. Sau zvonul. Tertipuri ieftine, dambovitene.
    Nu-i mai necajii Miril. Lasa-i sa se simta si ei bine. Daca nu ii lauda nimeni trebuie sa se laude ei. Ce jucator de valoare are Steaua!!! Il cauta Blackburn!!!
    Daca ei vor sa creada intr-un site oarecare e treaba lor. Nimeni nu si-a pus intrebarea: "Stai asa, dar de ce nu-l citeaza pe Hughes". Raspunsul ar fii simplu - pentru ca in UK daca citezi pe cineva aiurea esti taxat rau de tot. Poti sa faci trafic poti sa vorbesti aiureli dar nu citezi din burta. Nu tine cu -"beeee, am facut o gluma pac pac".
    Pe cine ar vrea cu adevarat Mark Hughes? Pai sa vedem....
    "If players like Giggs and Scholes came on the market, then everybody would be interested, irrespective of age", Hughes stated. (surse: nedemne de luat in seama...siteul oficial al clubului Balckburn si siteul 4thegame)
    Ryan Giggs, Paul Scholes si ....Banel Nicolita....mama ce tripleta de aur. Valoare apropiata nu-i asa
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  13. #76
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Tot felul de zvonuri aiurea!
    Hai sa revenim la realitate: Romeo Stancu e in probe la Sturm Graz (Austria)
    ..pe Nicolita nici in Austria nu-l ia cineva..

  14. #77
    sport legend MagicTouch's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Londoin SW4
    Posts
    1,243
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    Tot felul de zvonuri aiurea!
    Hai sa revenim la realitate: Romeo Stancu e in probe la Sturm Graz (Austria)
    ..pe Nicolita nici in Austria nu-l ia cineva..
    Dupa cum a jucat in seara asta Sturma Buzau scrie pe el
    If you can dream - and not make dreams your master,
    If you can think - and not make thoughts your aim;
    If you can meet with Triumph and Disaster
    And treat those two impostors just the same

  15. #78
    sport legend dannyreddog's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    everywhere
    Posts
    1,771
    Reputatie
    1
    Eu am zis de mult ca nicolita n-are nici o treaba cu fotbalul,doar sa alergi 90 de minute incontinuu nu e suficient,mai trebuie sa stii si cu basica...jucator umflat de presa dar mai ales de patronul lui si acum suporta consecintele....
    [COLOR="Green"][SIZE="1"][/SIZE][/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"][/COLOR]"Important e sa te lasi de droguri fara bravada...
    Altfel te vom gasi in rigor mortis mulat pe cada." [FONT="Arial Black"][/FONT]

  16. #79
    n00b dani3lll's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Acasa
    Posts
    256
    Reputatie
    1
    acest banel pe mine unu nu ma impresioneaza cu nimika si nici pe departe nu merita sa ajunga la o asemenea echipa ) deja ma bufneste rasul cand aud de banel la blackburn )
    [COLOR="Silver"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]UNIVERSITATEA[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]CRAIOVA[/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Arial Black"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]SUNTEM ANTI BU[COLOR="Black"]CUR[/COLOR]ESTI[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •