View Poll Results: pronostic

Voters
51. You may not vote on this poll
  • 1

    17 33.33%
  • x

    13 25.49%
  • 2

    21 41.18%
Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 526 to 536 of 536

Thread: Etapa 31: Dinamo - Universitatea Craiova

  1. #526
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 1q2w3e View Post
    mah nu de pe ce se aude la tv ar trebui sa te bazezi cand spui ca "v-am facut la voi acasa", eu credeam ca vorbesti de coregrafie, sau de tortele care le-ati dat, sau de zecile de steaguri fluturate tot meciul, mesajele ironice sau de scandarile si cantecele, PE CARE SA LE AUD SI EU DIN CEALALTA PELUZA, cum nu a fost vorba de nimic de genul asta consider ca te-ai aberat.... lasand la o parte lauda asta tipic olteneasca noi ne reorganizam, eram pe un trend descendent inca de anul trecut dar titlul venit nesperat a schimbat totul, acum e si mai drastica caderea, oamenii mai batrani s-au saturat sau sunt suparati, a venit si legea lui dragomir care ne vizeaza direct pentru ca noi "prietenii" jandarmilor avem cei mai multi suporteri, cu dosare penale si bagati in baza jandarmeriei, si lumea nu e batuta in cap sau terminata sa nu stie ce inseamna sa ai cazier pentru viitorul tau, in plus mizeriile din conducere de care nu mai scapam care au fost in stare sa nu ne lase doua etape cu steagurile de gard la meci au un rol important pentru ce inseamna suporterul dinamovist anul acesta, practic toate acestea ca si jocul echipei sunt scuze pe care unii le pot accepta sau pot spune ca suntem de kkt ca unde sunt cainii pana la moarte, eu ma intreb cati ar face la fel din suporterii echipelor rivale, am puterea sa recunosc asta pentru ca stiu ca nu e nimic batut in cuie si mai ales vor veni si zile mai bune...ce inseamna o peluza si ce respect merita e ceva castigat de-a lungul timpului, prestatiile slabe de anul asta nu sterg meciurile cand am facut spectacol, sunt ani si ani acum e randul altora sa se bucure si laude, desi daca ma intrebi pe mine mai toate lumea exceptant echipele din cluj a cam regresat anul asta, roata o sa se mai intoarca....si anul trecut ca idee am avut a treia medie de spectatori din tara dupa timisoara si steaua in conditiile in care am jucat 2 meciuri fara spectatori...dar nu asta ma intereseaza pe mine pentru ca daca Dinamo are mai multi suporteri care prefera sa bea bere si sa manance seminte in fata televizorului cand e zi de meci eu nu am ce sa le fac...
    Hai ma lasi,incepusi cu scuze,nici noi nu v-am auzit pe voi iar daca voi nu ne auzeati de ce naiba fluierati cand se striga impotriva cainilor?cu steagurile ti-am explicat,de cantat am cantat iar probleme sunt aproape in toate galeriile (poate in afara de steua),in unele probabil mai mari decat la voi!Iti mai spun inca o data,in B nu stiu cati fani erau alaturi de echipa asa cum am fost noi sau la rezultatele din ultimii ani,cand echipa are rezultate e usor sa o incurajezi!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  2. #527
    junior 1q2w3e's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    Hai ma lasi,incepusi cu scuze,nici noi nu v-am auzit pe voi iar daca voi nu ne auzeati de ce naiba fluierati cand se striga impotriva cainilor?cu steagurile ti-am explicat,de cantat am cantat iar probleme sunt aproape in toate galeriile (poate in afara de steua),in unele probabil mai mari decat la voi!Iti mai spun inca o data,in B nu stiu cati fani erau alaturi de echipa asa cum am fost noi sau la rezultatele din ultimii ani,cand echipa are rezultate e usor sa o incurajezi!
    asta nu o sa o stim niciodata nu? dar macar bine ca nu ati cumparat locul...poate intr-o zi o sa se maturizeze si la noi publicul si o sa vedem stadioane pline in divizia b sau c...oricum cu media de 5000 de spectatori cat are liga I ar trebui sa fim fericiti la ce peluze avem...
    Last edited by 1q2w3e; 25th April 2008 at 16:09.

  3. #528
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    ce făcură oltenii mei ?
    se înecară la mal ?
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  4. #529
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    hai bah cainilor lasati vrajala .. ce tot o dati ca nu ati auzit si nush ce .. pai asa pot sa zic si eu ca nu v`am auzit pe voi absolut deloc .. apropo voi cate steaguri ati avut ?! cate torte ati aprins ?! ati avut o serie de mesaje (slabe dupa parerea mea) si atat .. ca aport vocal nu ati contat in meciul respectiv .. si pana la urma sa ai biletul 1 leu si sa nu umplii macar peluza e cam janant nu crezi ?!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  5. #530
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1

    24,32 de torțe

    păi voi doar la torțe sunteți buni ?
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  6. #531
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    mah vorbeam cu omu ala de mai sus nu cu tine .. cu tine eventual as putea sa vorbesc despre floarea soarelui, seminte bulgaresti si ultimele manele aparute .. dar din pacate nu ma pricep la niciunul dintre aceste subiecte deci o sa te las sa faci un monolog
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  7. #532
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    eu știam că noi oltenii suntem buni doar la praz
    văd că tu le știi și pe estea cu floarea soarelui, seminte bulgaresti si ultimele manele aparute
    înseamnă că ești un olten de soi
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  8. #533
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    ori nu ai facut decat 2 clase si nu ai invatat sa citesti, ori stai prost cu vederea, ori n`ai inteles bine la prima citire mesajul meu .. mai incearca odata

    p.s. nu te mai include in randurile noastre zicand "noi oltenii" ca imi provoci sila .. n`avem nevoie de "olteni" ca tine .. sunteti 3 la 10.000 .. sunteti degeaba
    Last edited by Jus7M3; 25th April 2008 at 16:42.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  9. #534
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    știi ce se întâmplă când se întâlnesc 2 olteni ?

    hai că cedez io primu pa
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  10. #535
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Stoica eliminat corect dupa ce l'a lovit pe Danciu cu pumnul in gura .
    In min 73 Dilevski a fost iertat de cartonasul rosu , dupa un fault criminal la acelasi Danciulescu .

    cu un Lobont penibil si cu nulitatile Goian , Pekaric , Blay si Munteanu in teren , nu puteam spera la mai mult ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  11. #536
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    pot sa zic si eu ca nu v`am auzit pe voi absolut deloc ..
    apropo voi cate steaguri ati avut ?!
    cate torte ati aprins ?! ati avut o serie de mesaje (slabe dupa parerea mea) si atat ..
    ce nu ati inteles ? ... Dinamo a ratat tot ce era posibil ... mai conteaza ca terminam pe 3 sau pe 5 ? conteaza doar sa-i impiedicam pe aia de langa cimitir sa castige campionatul ...atat

    http://img76.imageshack.us/img76/6159/22048908we2.jpg

    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    ce făcură oltenii mei ?
    chiar si asa cand Dinamo e iesita total din forma si cu moralul la pamant , nu a putut sa fie invinsa de echipa asta de pluton ...

    norocul lor a fost ca Lobont a aparat ca o cizma si le-a facut cadou 2 goluri ... chiar si asa daca nu l'ar fi eliminat miseleste din joc pe DANCIU , iar plecau oltenii cu tolba plina ...
    Last edited by Rossi; 26th April 2008 at 03:17.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •