View Poll Results: Pronostic

Voters
31. You may not vote on this poll
  • 1

    13 41.94%
  • X

    9 29.03%
  • 2

    9 29.03%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 91

Thread: Etapa 20: FC Brasov - U Craiova

  1. #1
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0

    Etapa 20: FC Brasov - U Craiova

    Sambata 10 aprilie, FC Brasov - U Craiova, ora 13.30 (National TV)
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  2. #2
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Craiova a aratat ca poate...si dupa cum spunea si bannerul suporterilor Craioveni ...Rednic ---inseamna performanta .. asa ca nu cred ca o sa ii incurce Brasovul chiar daca joaca pe teren propriu ...vorba lui marius...copilul lui Luce ...e... Muce
    Free Sevilla!!!!

  3. #3
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    0-0
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  4. #4
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    RAZVAN LUCESCU va castiga primul meci din postura de principal al brasovenilor.Nu cred ca oltenii vor rezista la brasov mai mult de 45 de minute.Meciul va fi decis in repriza a doua asta pentru ca odata cu trecerea timpului brasovenii se vor apropia de divizia B.Bafta ambelor echipe si cel mai bun sa invinga!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Craiova este destul de relaxata...nu are obiectiv , nu cred ca la o analiza lucida poate fi luata in calcul ideea luptei pentru retrogradare. Problema este cat de mult va dori sa-i incurce pe brasoveni , o infrangere i-ar aduce pe acestia parca la -14 si i-ar transforma in principalii candidati la retrogradare! Brasovul va juca acest meci ca pe unul decisiv... Pe de alta parte o victorie sub Tampa va aduce alt moral echipei in perspectiva meciului de acasa cu Rapid, iar Rednic stie mai bine ca oricine asta ... Vor reintra Plesan si Vigariu... un meci de 1x2 in care Brasovul ar trebui sa aiba prima sansa tinand cont ca are nevoie imperioasa de cele trei puncte pentru a mai putea spera...

  6. #6
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    2-1
    suntem din Alba ...deci suntem cei mai buni

  7. #7
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    1-1

  8. #8
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Brasovul e disperat. Rednic cauta puncte si cred ca va gasi unul in Brasov. Cred ca va fi x pentru ca nici Mircea nu vrea sa-l infunde pe bunul sau prieten Lucescu. Si ala mic si ala mare...

  9. #9
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Cine voteaza pt. x nu a vazut ce meciuri de lupta sunt meciurile de la brasov cu Stinta. Daca ii batem pe olteni eu unul i-am iertat pt toate dezamagirile din retur. 2-0.

  10. #10
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    0-1 yeah
    anti buCUResti

  11. #11
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Cred ca cel putin un rezultat de egalitate ne este la indemana, cu toate ca brasovenii isi joaca una din ultimele sanse. Sper sa fie un meci frumos.

  12. #12
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    un meci care trebuie neaparat castigat!! oricum impotriva craiovei vor juca si baietii mai motivati!!! Darkslowstar ai dreptate, daca ii batem pe astia ii iert pentru toate pacatele de anu asta ! o sa fie greu sa marcam, dar daca reusim un gol nu cred ca putem pierde!!!!
    FORZA STEAGU'!!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  13. #13
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    brasovul vor obtine probabil prima lor victorie din retur, pt. ca adversarul in ciuda schimbarii antrenorului, practica un joc apatic; cat despre performantele craiovei in deplasare in acest retur: 0, pt. ca nu a jucat absolut nimic.

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Tudoor : "daca ii batem pe astia ii iert pentru toate pacatele de anu asta "...

    In schimb , daca va bat "astia" , cu -14 la adevar sunteti principala candidata la retrogradare! ... cum nu avem ce pierde , decat eventual locul patru care nu inseamna nimic , si cum la antrenamente am vazut destula relaxare si buna dispozitie este posibil orice....chiar si o victorie clara a Universitatii.

  15. #15
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    In schimb , daca va bat "astia" , cu -14 la adevar sunteti principala candidata la retrogradare! ... cum nu avem ce pierde , decat eventual locul patru care nu inseamna nimic , si cum la antrenamente am vazut destula relaxare si buna dispozitie este posibil orice....chiar si o victorie clara a Universitatii.[/QUOTE]

    Chiar pe relaxarea asta ma bazez si eu, mai ales ca oltenii navigheaza in ape linistite si fotbalistul roman nu stie sa se mobilizeze decat la greu. Pt. stegari in schimb meciul acesta e un derby de ambitie, mai ales ca pana acum catva anisori ne bateati cam regulat. In ultimul timp s-a mai schimbat foia.La fel si tribunele vor reactiona mai deosebit prin prisma "simpatiei" deosebite ce o poarta oltenilor. O sa vedeti voi.

  16. #16
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    cred ca brasovul va castiga!!!!!!!!

  17. #17
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    cu rednic pe banca, cred ca bate craiova: 0-1
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  18. #18
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    cu atatea ambitii de o parte si de cealalta mi-e tare tema ca meciul sa nu se termine la egalitate, rezultat ce nu ar favoriza nici una din echipe;

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    maryuss , cum ar defavoriza pe Craiova un rezultat de egalitate ...ma uit la clasament si nu-mi dau seama! Ar fi un punct in deplasare...

  20. #20
    "Tata Mare" cuzmy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Arad
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Cred ca o sa bata Brasovul! Stinta e o ecipa mediocra in deolasare, din pacare!
    100% polist!!!
    jos cenzura!

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    O sa ne straduim sa castigam la Timisoara , vad ca anul asta stati bine in clasament!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •