Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 47 of 47

Thread: Mititelu il umileste pe Iancu si echipa acestuia

  1. #43
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    daca te referi la ce am zis noi(suporterii Stiintei de pe forum) verifica topicul respectiv si vezi ca voi ati inceput si am fost provocati!daca te referi la ce a zis Mititelu atunci nu lua in seama,vorbeste multe prostii!
    bine,bine......bafta in cupa uefa si CL
    https://t.me/pump_upp

  2. #44
    sport legend gorefest's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    447
    Reputatie
    1
    doaaamne , ce mizerie , cat kakau in atitudinea fiecaruia ...halal comportament "stimabilior" patroni , finantatori sau ce naiba mai sunteti ...fiecare paseaza pisica neagra ba la arbitri , ba la autoritatile locale =)) ma pufneste rasul cand vad similaritatea intre craiova si timisoara ( nici unul dintre patroni nu stiu sa-si insuseasca proasta gospodarie ) doar pt cate o etapa ii mai vezi ca spun "unii jucatori nu sunt demni de blazonul echipei" , si peste doua trei etape iar sar la gatul oficialilor ... halal oameni buni , vedeti-va de treaba voastra mai intai , nu de jocuri de culise auzite din gura nu stiu carui binevoitor , si apoi o sa mai vorbim ....nu veti realiza nimic constructiv din asemenea atitudini , numai culoare de iepure " cine a facut rugby stie ce inseamna " pt niste scuze meschine ..... atat craiova cat si timisoara au un trecut glorios in fotbal , faceti ceva efectiv pt el , nu-l murdariti cu scuze meschine in a va masca voi prorpriile esecuri ...

  3. #45
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    bine,bine......bafta in cupa uefa si CL
    esti un frustrat,nici macar Mititelu nu a mai zis in ultimul timp asta si nici noi...sau poate vrei sa distragi atentia de la meci!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  4. #46
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    esti un frustrat,nici macar Mititelu nu a mai zis in ultimul timp asta si nici noi...sau poate vrei sa distragi atentia de la meci!
    ok,privirea spre est deacuma incolo......
    https://t.me/pump_upp

  5. #47
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    bine,bine......bafta in cupa uefa si CL
    nu face pe smecheru` ca daca ar mai fii 10 etape, v`ar intrece Craiova. deocamdata e echipa mai buna... clar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •