Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 100 of 100

Thread: De ce mai este tolerat Rossi ????

  1. #85
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    SAMM te rog sa te potolesti ... inceteaza cu trolling-ul si victimizarea asta de 2 bani. Nu de alta dar incepi sa semeni cu AIA pe care i-a furat toata lumea din 1923 toamna pana azi. Sau cel putin asa cred ei.

  2. #86
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    samm , cel care se ia de mama lui rossi vorbeste pe aici de educatie ( pe aici=pe forum , nu mai stiu pe ce thread, se 'certa' cu nightwishh si se lauda cu educatia lui... de 2 bani )



    in mod normal tie nu ar trebui sa ti se dea ban... ar trebui sa fii expulzat din tara.
    eu n-am de ce sa fiu expulzat

    ministrul cioroianu s-a referit la cei ca tine cand a spus ca ar trebui sa fiti expulzati in Sahara, deja sunt tratative cu Egiptul sa ni se dea si noua o fasie de teren sa va trimitem acolo
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  3. #87
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    benny tu atat ai inteles din pm primit de rossi...fain gandesti.
    Poate n-am fost destul de explicit. I-am aratat regulamentul lui Rossi. Pt. ca un PM sa fie sanctionat trebuie trimis tot pe PM unui moderator sa u facut report post. Sa-i faci screenshot si sa-l pui intr-un thread nu e prevazut de catre regulament.

  4. #88
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    benny , ai de gand sa emigrezi?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  5. #89
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Poate n-am fost destul de explicit. I-am aratat regulamentul lui Rossi. Pt. ca un PM sa fie sanctionat trebuie trimis tot pe PM unui moderator sa u facut report post. Sa-i faci screenshot si sa-l pui intr-un thread nu e prevazut de catre regulament.
    felicitari!
    uite ca cineva mai si gandeste pe forumul asta

  6. #90
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    felicitari!
    uite ca cineva mai si gandeste pe forumul asta
    Voi sunteti ceva de genul tot "mortu-i vinovat"...nu vedeti padurea de copaci.In rest ai dreptate aratand regulamentul dar parca si el paleste pe langa enormitatile scrise de acel user.
    Yoyoy sa stii ca sunt multi care gandesc pe acest forum...nu vreau sa intru in clinciuri cu un ditamai supermoderator si ma opresc aici, nu vreau sa zic mai multe.

  7. #91
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Poate n-am fost destul de explicit. I-am aratat regulamentul lui Rossi. Pt. ca un PM sa fie sanctionat trebuie trimis tot pe PM unui moderator sa u facut report post. Sa-i faci screenshot si sa-l pui intr-un thread nu e prevazut de catre regulament.
    Benny, asta ar fi varianta ideala, asa este... Dar daca Rossi trimite la 4 moderatori pm-ul in care Samm are treaba cu maica-sa si nu se ia nicio masura, se iese din normalitate din toate punctele de vedere...
    Daca SAMM ar fi fost avertizat pentru PM-ul ala ciobanesc ( a se citi daca moderatorii respectivi si-ar fi facut datoria ), normal ca nu ar mai fi pus nimeni screenshot-uri pe forum...

  8. #92
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    omule ti-am zis sa nu mai faci referire la mine

    ce nu intelegi ?

    cand o sa inveti sa scrii si sa te comporti civilizat atunci poti sa faci referiri la mine pana atunci ramai in existenta ta mediocra si nu te mai baga in seama cu mine
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #93
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Ati facut bine ca ati inchis acel thread ("presiune pe yoyo si delaparis")
    Paradoxal acel thread a fost creat de un stelist favorizat .. SAMM a facut 4 infractiuni in 24 de ore ( 2 mesaje + 2 pm-uri), dar a fost penalizat doar pentru 3

    Above_all pe langa ca e clona lui ZAX (zice lumea ...) ... e in top 10 la infractiuni ... mare tupeu pe el sa deschida un asemenea thread ...
    Recunosc ca uneori poate am sarit calul , dar nu pot intra in aceasi categorie cu Samm , Above , Polar ...
    La mine cele mai dure au fost "steaua=blat=mizerie" si "oile spurcate" ... pe cand la ei injuraturile de mama si de morti , au fost la ordinea zilei ...

    Acelasi lucru ar trebui sa faceti si cu acest thread .... sa-l inchideti
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  10. #94
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    auzi ma tzaca, de cand dai tu ordine pe-aici cu ce threaduri sa se inchida

    tu esti clona lui bianco-rossi - DAR CHIAR NIMENI NU SESIZEAZA ASTA ? probabil nu se vrea sa se sesizeze

    eu la 4 infractiuni am primit 3 sanctiuni, dar pe tine la 10 infractiuni te sanctioneaza o data


    e la moda sa fii antistelist, tu faci trafic

    cred ca impreuna cu clona bianco rossi aveti 10.000 postari in ultimele cateva luni, asta e pe placul lui Vadim de aia te lasa in pace
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  11. #95
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    tu esti clona lui bianco-rossi - DAR CHIAR NIMENI NU SESIZEAZA ASTA ?
    probabil nu se vrea sa se sesizeze
    am avut nickul Bianco-Rossi si am solicitat schimbarea nick-ului in Rossi ...
    care e problema ?
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  12. #96
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    tin minte ca bianco-rossi a avut ban permanent

    cum ai scapat ?

    le-ai promis ca dai numai in Steaua si faci trafic la greu ?
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  13. #97
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post

    cand o sa inveti sa scrii si sa te comporti civilizat atunci poti sa faci referiri la mine pana atunci ramai in existenta ta mediocra si nu te mai baga in seama cu mine
    ia uitati ce scrie cel care se ia de mama lui rossi pe PM :ras-plans:

  14. #98
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    SAMM , nici gaborii nu mi-au pus atatea intrebari pe vremea lui ceasca ...
    termina cu tambalaul ... ieri ai fost scutit de un pm cu injuraturi de mama ... altfel erai banat ... asa ca nu mai vb de ban ...

    felicitari pt locul 2 in campionat
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  15. #99
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    nu face confuzie, nu tin cu cfr-ul, SUNT STELIST CAMPION

    ce treaba aveai tu cu vremea lui ceasca ma, poate te referi la vreun frate mai mare
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  16. #100
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    thread inchis!
    boring

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •