View Poll Results: Care e cel mai slab portar din Divizia A?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Martin Tudor

    7 17.07%
  • Emilian Dolha

    14 34.15%
  • Stefan Preda

    12 29.27%
  • Florin Cotora

    8 19.51%
  • Campeanu

    11 26.83%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Care suntcei mai slabi portari din Divizia A

  1. #22
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Mi se pare cam nepotrivita intrebarea: sunt alti portari mai slabi decat cei enumerati. Dintre cei "inscrisi" in competitie ... Campeanu

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Din pacate linga giulesti
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru
    Cel mai nasol e portarul de la blocul in care sta un coleg de-al meu de serviciu. A adormit in post si in noaptea aia i-au furat masina lu ala.
    Trebuia sa doarma in masina nu in post, nu-i asa?

  3. #24
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Din pacate linga giulesti
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Eu nu prea ii stiu pe cei 2-3 buni. In rest sunt toti la fel. Lobont s-ar parea ca face tusa la Ajax iar de Stelea sintem satui. Nici Lung al batrin n-a rupt gura tirgului. Criza de portari romani cam de atunci a inceput.
    S-ar parea ca vechea generatie nu e in stare sa descopere si sa indrume noi talente. La Steaua antrenori de portari au fost Boldici si acum Speriatu. Oare Iordache n-ar fi putut antrena portarii Stelei? Iordache a fost ultimul mare portar al Stelei -priza extraordinara ,detenta ,elasticitate ,reflexe si eleganta in plonjoane,intr-adevar o felina. Ducadam ,cu tot respectul, este celebru printr-un singur meci.Moraru bine ca s-a dus la Dinamo ( un meci de uitat Romania-Iugoslavia 4-6 l-a avut in prim plan,dupa ce in Iugoslavia fusese 2-0 pentru noi.).Boldici a fost rezerva lui Lung aproape toata cariera lui. Cum a ajuns la Steaua nu stiu. Suciu, alt mare portar al Stelei, se pare ca este la Sportul.Nici el nu e bun pentru fosta sa echipa?
    De altfel la Steaua parca intentionat se renunta la fostii jucatori dupa incheierea carierei de fotbalist preferindu-se straini de club . Mercenarii sint mercenari insa si se vede in rezultate.
    Last edited by mike-; 9th August 2004 at 19:38.

  4. #25
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Toti 5. Parerea mea
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •