Results 1 to 5 of 5

Thread: Forum!!!

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Forum!!!

    Pentru cei care sunteti din jud. Bihor, puteti intra pe www.cjbihor.ro la sectiunea Forum. Acolo va puteti spune parerile, nemultumirile, sugestiile vizavi de acest judet,etc.

  2. #2
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Ii invitam pe toti din Bihor sa-si spuna parerile aici pe www.onlinesport.ro/forum

  3. #3
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1

    Observ

    Ce observ, ca din ce in ce mai multa lume vine si isi face reclama la site-urile lor si apoi baga fraza, "va invitam pe forumul nostru".
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #4
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Oricum trebuie remarcat ca este o reclama la site-ul consiliului judetean. Organele statului, fie ele locale sau centrale, intra in fortza pe net . Curios daca se intampla ceva la semnalarea pe site a unei probleme cetatzeneshti sau exista doar site-ul si nu stie nimeni de la CJ nu stie sa acceseze net-ul Poate exista cineva patzit si rezolvat de CJ Bihor care sa ne spuna asta.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #5
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Ok, ai dreptate (nu era vorba explicit de acest forum)
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •