Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 107

Thread: Gheorghe Chiper OLS Trophy - Proba masculina

  1. #43
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Saraca!
    Nu, Caro are program stabilt..asa ca te rog spune-i sa nu ii mai tot trimita SMS-uri Se plange saraca fata ca nu poate dormi
    Frumos programul lui Steph L-am vazut ..e din 2005 si eu am pregatit un program din 2005 pentru Caro
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  2. #44
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Astept sa vad...pana nu vad nu cred

    P.S Puteti sa-mi spuneti Mihai
    www.fangymnastics.com

  3. #45
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Sigur..deci, ce vrei sa vezi Mihai? SMS-urile trimise de Steph

    Sau programul lui Brian?
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  4. #46
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    2005 cred ca e anul cand ei erau proumbei. d-aia le mergea asa bine
    ok, Mihai, sa nu te miri de bunul axel al lui steph , caci te-am avertizat dinainte
    Sa ii zici lui Caro sa lase papusa aia gen steph si sa termine cu vodooul ei .. sa poata baiatu sa faca axelul ala :ras-plans::ras-plans::ras-plans: (am luat-o razna)

  5. #47
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by whisper View Post
    Sigur..deci, ce vrei sa vezi Mihai? SMS-urile trimise de Steph

    Sau programul lui Brian?
    LP-ul lui Lambiel...ca spunea Rocs ca ma va surprinde
    www.fangymnastics.com

  6. #48
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    Da, dar referitor la Axel, nu s-a vazut daca a aterizat corect, din cauza mantinelei. Eu l-am suspectat de double-footed, dar nu ma pot pronunta, pentru ca nu s-a vazut.
    Si eu am suspectat de o aterizare mai nereusita dar am downladat vid-ul inclusiv cu reluari si am vazut ca aterizarea desi nu extraordinara e una buna
    ADe: Pai cum lui Daisuke nu ai inima sa-i faci asta da lui Brian poti? Cum vine asta
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  7. #49
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    A ajuns threadul asta off-topic....
    Vedeti ca se supara arbitra-sefa !
    Zbor pana la stele.

  8. #50
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    nu v-a placut lebaduta
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  9. #51
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    ce lebaduta ?

  10. #52
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    johnny mai. spul lui e despre o lebada si el e imbracat in lebada.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  11. #53
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    aha. pai mie mi-a placut. l-am notat corespunzator.

  12. #54
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    glumeam si eu pt ca am vz ca nu e printre primii.

    acum am vz ce program a ales ade pt brian. mexican hat dance ade, why, why?????
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  13. #55
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Dar cu Voronov ce-ati avut, maica? Ca Tarasova l-a laudat: Maladetz, maladetz... E drept ca cu greii e greu sa te pui. Si daca si Brian ar fi fost in forma......
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  14. #56
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    ce inseamna maladetz? bine?

  15. #57
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    bine inseamna. dar aia era tarasova la comentariu ? mi s-a parut mie ca sufla cam greu. dar daca ea comenta si la altii, imi lasa un gust amar pe alocuri. am auzit remarci de genul "4-2" la sarituri. atat.

  16. #58
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Pai Iulya, pe Brian il stiu de o viata(din 2002) si imi permit..pe Daisuke il stiu si eu de anul trecut si atunci nici nu l-am urmarit prea mult- imi aduc aminte foarte bine costumul de la gala si ca a luat argintul/inaintea lui Steph- oricum daca il alegeam pe el aveam de gand sa folosesc sp-ul de la WC de anul asta si Lp de la 4CC.

    Brian mi-a spus sa transmit celor care urmaresc competitia pe Youtube chanel si tuturor fanilor sai ca a avut motive pentru evolutia lui de aseara-putin mai mult decat dezamagitoare.
    Motivele:
    1. E un pic cam obosit dupa WC.
    2. A urmarit evolutia lui Steph si cand a vazut ca a reusit triplul axel, i-a fost mila de el si a zis sa il lase un pic sa se bucure
    3. Unde e Valentina? Caro e langa Steph(tot nu a terminat cu bipurile-sunt suparata pe el ca o deranjeaza, daca eleva mea va rata maine-sa vezi ce-i fac lu' Steph, numai el va fi de vina) dar Vale nu e langa el
    A promis ca in programul liber va efectua trei sarituri quadruple-si le va executa sigur, nu stiti ce putere de convingere am-si astfel va recupera punctele pierdute
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  17. #59
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    deci caro cred ca viseaza frumos . steph mi-a marturisit cu sinceritate ca a pus ochii pe altcineva si ca in bananieri nu se mai intoarce dupa caro.
    cat priveste competitia, si steph face axelul si cvadruple insa nu stric surpriza . Insa brian trebuie sa stie ca are de recuperat mult si ca 2 minuni nu se intampla des. In plus, mentin suspans sa ii tremure picioarele pe gheata gandindu-se la artisticul rivalului sau principal.
    si-apoi , elevul meu nu mi-a zis cine ii e noua laeasa, d-apoi daca zici tu Ade ca Valentina lipseste.... ... a vrut si ea sa gaseasca pe cineva mai bun

  18. #60
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by whisper View Post
    Motivele:
    1. E un pic cam obosit dupa WC.
    A stat mult acolo ?

  19. #61
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rocs_a View Post
    ce inseamna maladetz? bine?
    Cred ca e ceva de bine Rocs, ca spunea asta cand reuseau sariturile.

    Da, era Tarasova si nu mi s-a parut ca sufla greu. Are 61 de ani, oricum, dar e o experta, indiferent cat de putine lucruri spune.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  20. #62
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    asta cu WC-ul e mortala. de cate ori vad prescurtarea asta , ma amuz. dupa ea, urmatoarea e ASS COACH
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  21. #63
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Cam mult..a mancat ceva care nu i-a priit
    WC adica mondialele fratilor..ca o sa mor de ras..si ma veti avea pe constiinta
    Rocsana am zis ca vom reveni..nu am precizat ca pe primul loc sau pe al treilea Asta ramane sa decida arbitrii-apropo arbitrii nu mai vor un suc, o prijitura, o maslina , ceva
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •