Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 287

Thread: Polemici cu si despre panduri

  1. #64
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1

    Disputa inegala

    Am urmarit disputa asta cu complexatii de la siman cel mai bogat om din lume si nu cred ca isi are rostul din doua motive:
    diferenta de IQ si faptul ca ei nu reprezinta nimic nici in fotbal nici la galerie.
    Retardatii aia 2 sunt de altfel singurii lor suporteri, restul daca le dai un corn si o cana cu lapte striga toata ziua pentru caini, aurolaci sau rapizi.
    Canalizati-va energia catre cauze mai bune. Luati exemplu de la Edmond.
    Flit pentru fomistii aia.

    PS : istorie in fotbal se face cu performante nu cu prezenta frauduloasa in toate competitiile la care ati participat.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  2. #65
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Interesant... Pana una alta tot Sportul e favorita in seria asta.
    Poate intra Dacia Mioveni in A.

  3. #66
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1

    ESTE FAVORITA DAR...............

    Urmeaza pauza competitionala si la ce foame ii alearga pe ruina aia de stadion vor vinde ca tiganii care isi vand copii la colt de strada.
    Apropo cum de este omologat stadionul ala pentru pentru divizia 1?
    Dar de ce ma intreb.
    Mai este un retur totusi.
    Si eu as vrea sa spun ca Stiinta merge in UEFA la anul , dar nu ma hazardez.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  4. #67
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Frozen, frozen....

    Arunci cu noroi, se pare ca este singura activitate lucrativa la care participi pe lumea asta. Ar fi o solutie pentru mintea ta odihnita excesiv (sau extensiv cum se spune la Craiova) aruncatul noroiului la o fabrica de chirpici, materialul de baza cu care se construieste soclul fotbalului craiovean, cum vine ploaia cum se inmoaie madularul fotbalistic oltean..... 8)
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  5. #68
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    Quote Originally Posted by 97SiR
    Nu ma mai pot opri din ras!!! S-a vazut "DIFERENTA DINTRE bucuresteni si OLTENI". Nici ca putea-i s-o spui mai bine ady_azzuro.
    Vezi ca tot razand , faci greseli de 10 ori mai mari ca Ady Ce ghidusha e si gramatica asta si cum se intoarce ea impotriva celor care fac pe grozavii GHINION DE NESANSA Glumesc , nu te supara sau poate la voi se scrie asa

    Dece sa zic. M-ai prins! Blue e 1-0 pentru tine, recunosc.

  6. #69
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Intrebarea mea este: ce faceti voi cu Building ca aia vad ca stau bine doar cu egalurile?

  7. #70
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 97SiR
    Intrebarea mea este: ce faceti voi cu Building ca aia vad ca stau bine doar cu egalurile?
    Ce sa faca? Egaluri. Tot e bine, mai bine un punct decat nimic. Cand iti stii limitele, a spera la un egal e chiar o dovada de bun-simt, si in acelasi timp o sansa de a scapa de neplacerile retrogradarii. Tot respectul, macar isi apara sansele.

  8. #71
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1

    postari

    nero, tin sa te informez ca nu am un target la jigniri, daca aveam ma razboiam cu aurolacii si cainii nu cu trei licurici de la sportul(v-ati inmultit).
    Dar voi ati inceput sa jigniti in euforia victoriei.
    Pe undeva este normal, este ca o descarcare tinand cont de faptul ca Pandurii sunt singurii contracandidati ai vostri. Ce m-a deranjat a fost atitudinea de bucuresteni prin care ati vrut sa loviti toti Oltenii, dar ghinion noi de purici scapam cu un simplu scarpinat.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  9. #72
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1

    Re: postari

    Quote Originally Posted by frozen
    nero, tin sa te informez ca nu am un target la jigniri, daca aveam ma razboiam cu aurolacii si cainii nu cu trei licurici de la sportul(v-ati inmultit).
    Dar voi ati inceput sa jigniti in euforia victoriei.
    Pe undeva este normal, este ca o descarcare tinand cont de faptul ca Pandurii sunt singurii contracandidati ai vostri. Ce m-a deranjat a fost atitudinea de bucuresteni prin care ati vrut sa loviti toti Oltenii, dar ghinion noi de purici scapam cu un simplu scarpinat.
    de ce nu incerci cu Frontline, da-ti pe frunte, telijentule. /fu/
    va gasirati voi aia destepti sa vorbiti de corectitudine. cred ca v-ati lovit rau la cap cand ati cazut din car. /fu/

  10. #73
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    o verificare de ip la astia de la sportul ar fi interesanta.
    In privinta IP-urilor poti sta linistit. Oricum, daca vreau, cel putin eu, pot sa il schimb la fiecare minut. Dar, nu consider ca e atat de interesant sa ai mai multe ID-uri. Si vreau sa te linistesc: toti suporterii Sportului Studentesc de pe forum au unul singur. Ca sa te scutesc de o munca in plus!

  11. #74
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1

    Re: Frozen, ce demn de mila esti....

    Quote Originally Posted by ultras_sportul
    Vorbesti de atitudine de "bucuresteni" dar de comporti ca ultimul cocalar pripasit la marginea cartierelor Colentina si Pantelimon.....

    Ce sfaturi sa-ti dau eu tie, pune mana pe o carte, mai mergi la scoala, poate reusesti sa treci si clasa a XI-a..... pana cand intram in Europa..... mai e un pic.... 8)
    daphix asta ce inseamna? se vorbeste de fotbal? sunt indreptatiti?
    sau doar fac bine ca dau din coada pe forumul uta?
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu pot sa nu remarc ca ati devenit deja indecenti - ma refer aici la suporterii Sportului... pana acum contrazicerile dintre voi au fost sa zic asa "in limita normalului " adica a ceea ce s-a intamplat pe multe forumuri , mai ales la intern ( vorbesc de tot felul de intepaturi si aluzii diverse ..).. Consider ca in ultimele postari ati intrecut masura si ati devenit indecenti ... sunteti deja in situatia celor rudimentari intalniti la colt de strada care lovesc cu pumnul cand nu mai au argumente.. voi folositi deja cuvinte si expresii care nu au ce cauta pe acest forum...
    Inainte de a face niste sugestii moderatorilor am sa citesc inca odata postarile de pe cele doua forumuri ( Pandurii si Sportul ) .. dar va atrag inca odata atentia ca ati depasit masura...

  13. #76
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Raspuns

    Raspunsul meu:

    Dle Frozen, eu ma ocup de moderarea seriei B3 (UTA, Olimpia...), si de cateva echipe din Vest, din A...

    Intamplator intrasem si pe acest topic (Pandurii) unde am vazut mesajul dvs... , era normal sa reactionez asa cum am facut-o... am urmarit si cateva din mesajele care le preceda pe al dvs.. dar nu am gasit un limbaj asa de dur!!!

    De fapt, vad ca toti cei implicati a-ti primit ceva avertizare!

    Inca odata, chiar daca va simtiti indreptatit sa ripostati, va rog nu o mai faceti la modul acesta... Luati exemplu de la dl. Pasare, are un mesaj pe UTA, care nu a fost sters... se poate protesta si "in limita decentei".

    Bun! Mesaj off-topic, scuze.

    Haideti sa nu mai "degeneram" la asemenea discutii. Fair-play!

    PS:- Sportul este o echipa pe care o simpatizez, dar nu o favorizez... cred ca intelegi. Vezi forum UTA.

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Domnule Moderator , daca tot ati intrat intamplator poate cititi si cele doua mesaje postate mai sus de gigel_bucur..sunt decente sau nu ?
    Asta pentru ca au fost postate recent si daca tot ati intrat aici sa dati un raspuns nu pot sa cred ca nu ati tras cu ochiul la mesajele de pe pagina in curs...
    O zi buna!

  15. #78
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    M-am lamurit in sfarsit
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #79
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    N-am ce sa mai zic , sunt scarbit nu o sa mai vedeti nici macar un rand de la mine...
    Ma intreb daca am fi face to face , ati mai avea acelasi curaj sa spuneti aceste lucruri?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #80
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Mai oameni buni! Si ce sa fac eu??? Pot eu bann-a pe careva??? Sa-i dau in cap? Ce sa fac??? Eu ma ocup de B3 si A (partea de Vest: Bihor, Alba...), in plus mai arunc o privire si la restul periodic. Cand s-a impus, am propus spre avertizare sau am trimis un PM, celor in cauza!

    Am sters un mesaj care il gasiti pe Avertismente/Lista neagra, care merita sters (uitati-va!)! Mesaj de aici de pe topic!

    Apoi am sugerat ca, aici pe forum sa nu mai discutati altceva decat fotbal! Eu nu am timp sa urmaresc pe fiecare in parte ce scrie si sa cern mesajele... apoi daca unu scrie poezii sau ironii sa-l iau la suturi, ca celalalt sa-i sara in cap si sa-l provoace iar! Nu fiti copii mai!

    Incercati sa postati mesaje la obiect si cu argumente! Lasati prostiile!

    Fair-play!

    PS:- am facut ceva ordine pe aici, erau 2 mesaje fara rost... am vrut sa le mut la poezie/proza... dar nu exista topicul respectiv... . Daca apar probleme, scrieti un PM moderatorilor, si nu se va mai ajunge la dispute de genul acesta!

  18. #81
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0

    Consider gestul suporterului(rilor) sportului deplasat, o criza de nervi pe forum. L-am rugat deja pe Vadim sa dea acest forum in grija lui Inter sau Ady-Azzuro, sint convins ca macar unul dintre ei accepta . Din pacate Vadim mi-a ignorat mesajul pana acum,nu stiu de ce, dar asta e.

    EU CONSIDER CA ABSOLUT TOATE MESAJELE SUPORTERILOR SPORTULUI TREBUIAU STERSE DE PE FORUMUL PANDURILOR.
    Daca aveau ceva de spus, deschideau subiect pe intern sau vorbeau pe forumul lor. Faptul ca intra aici dovedeste ca EI URMARESC DOAR SA SE CERTE SI SA DISTRUGA ACEST FORUM . MAI MULT CA SIGUR CA TIPUL(TIPII)CARE APAR AICI, NU AU ALTCEVA DE FACUT SI CAUTA UN DEBUSEU A FRUSTRARILOR LOR.

  19. #82
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    D

  20. #83
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ultras
    Ce ai leutule, naparlesti? Acum ca nu mai stiti pe unde sa scoate-ti blana, schelalaiti? Oricum, cel putin pentru mine ati devenit extrem de neinteresanti, prin lasitatea de care dati dovada. Ati primit un bobarnac si acum incercati sa va ascundeti dupa fustele mamicilor voastre. Pe 40.000 ca voi nu dau nici un euro!
    ADIO!!!
    asa interpreteaza el evenimentele "Curajul" ultrasului sportului este... nemarginit .A injura, pentru el inseamna o dovada de ... curaj
    Asta este replica mesajului meu catre tine Dapix, uite ca tzi-ai gasit si aparatori. Apara-i
    Atat am avut de spus

  21. #84
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    Quote Originally Posted by Ultras
    Ce ai leutule, naparlesti? Acum ca nu mai stiti pe unde sa scoate-ti blana, schelalaiti? Oricum, cel putin pentru mine ati devenit extrem de neinteresanti, prin lasitatea de care dati dovada. Ati primit un bobarnac si acum incercati sa va ascundeti dupa fustele mamicilor voastre. Pe 40.000 ca voi nu dau nici un euro!
    ADIO!!!
    asa interpreteaza el evenimentele "Curajul" ultrasului sportului este... nemarginit .A injura, pentru el inseamna o dovada de ... curaj
    Asta este replica mesajului meu catre tine Dapix, uite ca tzi-ai gasit si aparatori. Apara-i
    Atat am avut de spus
    Unde vezi injuratura? La ce te uiti? Citesti cumva din Ziua? Daca vrei sa plangi, fa-o in alta parte!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •