Page 5 of 14 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 287

Thread: Polemici cu si despre panduri

  1. #85
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Cainele sa fie bun si sa nu mai scrie ca se interpreteaza ca daca avem ID-urile apropiate suntem una si aceeasi persoana. Cauta-ti alte orizonturi!

    PS. De unde postez sunt peste 2000 de calculatoare pe acelasi server!

  2. #86
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Va rog pe toti....

    Opriti cearta asta fara rost, orgoliile sunt prea mari, va rog sa terminati cu atacurile inutile si cu replicile mai mult sau mai putin indreptatite. Iar amenintarile nu au vreun rost pe un forum.....
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  3. #87
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Pentru ca in meciul de azi ati invins corect, pe teren, va felicit sincer! (pentru ca asa este frumos)

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    gigel-si mai cum te cheama pot mult mai mult , dar nu am de ce sa o fac !
    Tu esti un nimeni care sub adapostul anonimatului cred ca poate sa-si depaseasca anumite complexe , iar celorlalti suporteri ai Sportului vreau sa le spun ca nimeni nu a sarit calul in acest mod..puteti monitoriza oricat vreti voi...
    In ceea ce te priveste nu ma intereseaza adresa ta , nu am ce discuta cu tine , este o diferenta prea mare intre noi din toate punctele de vedere.. tu esti , cum am spus un om plin de complexe care se refuleaza aici...asta iti este nivelul , pentru mine oricum nu mai existi ... am inchis definitiv subiectul si crede-ma nici macar nu imi voi aminti vreodata ca ai existat...

  5. #89
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    AMIN!

  6. #90
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    nu cred ca acest personaj se va potoli.Sint convins ca va incerca prin toate mijloacele sa distruga forumul

  7. #91
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Nani, nani, noapte buna...

  8. #92
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Pandurii au batut azi cu greu....

    Pe final de meci, asta este...

    Iar faptul ca sustii ineptia ca suporterii Sportului sunt decat 4 (patru) nu te face mai bun decat cei care te-au caracterizat mai dur decat trebuia, uneori.....
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  9. #93
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Prin mesageria privata am cazut de acord (in sfarsit) cu ady_azzuro sa ingropam "securea razboiului" din acest moment!
    Sa speram ca acest armistitiu se va transforma intr-o pace durabila.

  10. #94
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0

    Nu cred in impacarea ta cu ady_azzuro , nici in cea cu mine.NU consider ca a fost razboi, doar un atac josnic al tau(vostru)n-am ce "secure" sa ingrop. Voi atzi venit peste noi pe acest forum. Scurt.

    Nu cred in schimbari de atitudine radicale mai ales in cazul tau(vostru) stiu ca ai indulcit tonul pentru ca simtzi pericolul de a ti se luat "jucaria" si sa pierzi "distractzia" balacarelilor. Timpul imi va da dreptate

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Rugamintea mea ar fi sa nu mai intrati deloc pe forumul lor! Din cele patru pagini aproape doua sunt postate de voi... Nu merita efortul si ati reusit sa-i faceti sa se simta importanti... Daca voi nu mai intrati acolo o sa fie cam pustiu ..se vor plictisi si , probabil , o sa -si dea in petec pe alte forumuri..sau vor mai aparea tot felul de nume inventate peste noapte...
    Sportul este o formatie pe care Siman o foloseste sa castige niste bani..sub nici o forma nu are forta de a o tine in A... o sa mai intre odata o sa mai vanda niste jucatori..o sa cada ..poate mai reuseste o promovare..si cu asta se va rupe firul... nu vom mai auzi nici de ea nici de Siman nici de suporterii respectivi... este un investitor de genul Mihailestilor... in scurta vreme vor disparea...
    Din pacate am postat si eu cateva mesaje pe forumul lor , mai ales la inceput ..am sa incerc sa-mi sterg toate postarile de acolo...
    In rest , deocamdata voi intra pe pagina Craiovei...

  12. #96
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Blue si Edmond, scuze ca n-am fost pe faza si va multumesc ca ati aparat Pandurii. La Targu Jiu galeria lor va avea parte de primirea pe care o merita. Desi nu cred sa aiba curajul sa vina. Ei stiu doar sa latre turbat dintr-o sala sordida de internet-cafe.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #97
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    La Targu Jiu galeria lor va avea parte de primirea pe care o merita.
    Pai ce, Sportul are galerie? Asta chiar ca e tare.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  14. #98
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Pacala, se accepta , se accepta

    P.S.: bianco_nero, te sfatuiesc sa lasi aerele de moderator sau administrator
    Nu de alta , da' ai lasat o impresie extrem de proasta
    Ca ajungi tu sa-i interzici pe altii, o iau ca gluma
    Astepata sa vedem ce-tzi poate tartacutza inainte de a avea orice fel de pretentzii
    Raman la parerea ca accesul tau si a clonelor tale trebuia interzis de prima data. Tu ai facut decat circ .Sa dea Dumnezeu sa ma insel dar am un presentiment ... Pretentzia asta a ta imediat dupa ce ai intrat, arunca o lumina foarte proasta asupra caracterului tau. Nu crezi?

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pacala , cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci este sa nu mai intri pe forumul lor .. se vor simti groaznic...vor fi singuri acolo! Cum am spus fara postarile voastre forumul respectiv era unul de doua pagini... daca nu mai intrati se va stinge incet oricat se vor stradui sa-i faca "respiratie artificiala"..se vor plictisi in cel mult doua luni....
    In ceea ce priveste cei 87 de ani de istorie si performanta ai Sportului eu ma abtin...in mod sigur avem pareri diferite despre performanata ..
    Personal nu voi mai intra pe forumul lor si m-as bucura sa o faceti si voi! In ceea ce-l priveste pe suporterul Sportului care spune ca va discuta cu mine pe PM il rog sa nu se oboseasca ..nu-i voi raspunde! As fi apreciat daca ar fi luat atitudine cand au aparut mesajele indecente si ar fi dat atunci avertismente ..nu a facut-o ...acum este prea tarziu sa-si asume rol de moderator... Eu nu am jignit pe nimeni pe nici un forum si nu accept sa fiu jignit de nimeni... Puteam sa cer fara probleme avertismente sau banarea respectivilor ...nu am cerut decat stergerea mesajelor in cauza ceea ce s-a si facut... Pentru mine forumul Sportului nu mai exista deocamdata ..Si nici nu voi mai raspunde nici unui suporter de pe acest forum , indiferent unde ar posta ... As aprecia daca si voi ati face la fel... Va fi mult mai eficient decat sa le raspundeti..pentru ca de altfel asta isi doresc... sa fie luati in seama..

  16. #100
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Cand am auzit si am vazut in parte ce-au facut aici, m-am enervat.Noroc cu voi. Sa nu-i mai vad pe aici ca ma duc peste ei. Daca nu vin incoace, eu nu ma duc acolo
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Fronzen , am reusit sa intru ..am si postat cateva mesaje... vorbim mai tarziu , subiectul care l-ai abordat acum nu ma intereseaza....

  18. #102
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    pt. suporterii Sportului

    va rog ca de acum inainte sa nu mai postati pe acest topic, avand la indemana sectiunea "Intern"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #103
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    Inter, cred ca totusi trebuie luate masuri cu aceste fiinte. Privesc la insistenta malefica cu care bianco_nero cerseste lui Vadim sa-l baneze pe Pacala.
    La insistenta provocatoare cu care au intrat pe forumul asta desi nimeni nu vorbise cu ei sau despre ei. Ar fi bine sa le stergi mesajele de pe acest forum.

  20. #104
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    du-te pe forumul sportului sau scrie pe subiectul deschis pe intern.N-ai ce cauta aici.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #105
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Eu am sters mesajele mele postate pe forumul Sportului... daca ei considera provocare postarea unui articol aparut in presa , asta este nivelul la care se poate discuta cu ei.... am spus ca nu vor suporta sa ramana singuri pe forumul lor... se vor plictisi rapid de o discutie in trei...
    s-a intamplat mai repede decat credeam ... vor mai intra aici si vor incerca sa va provoace ...aveti rabdare curand se va rezolva si problema lor...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •