Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 287

Thread: Polemici cu si despre panduri

  1. #22
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    jhane, e de belea cu fan-cluburile voastre de prin toata tzara lasa-ma cu grupuletze de 5-6 oameni in 10, 15 localitatzi ca asa strangetzi sub 100 de oameni. Mare smecherie ce avetzi voi in fun-cluburile alea Eu nu stiu cat se pot aia numi suporteri adevaratzi. Faptul ca in nu stiu ce fund de tzara unde nu e nici o echipa de fotba in A l in judetzul respectiv si nici in judetzul invecinat spune la repezeala dinamoi sau steaua ca daca ele au fost mai televizate doar pe alea le stiu, nu inseamna absolut nimic. Cum apare o echipa in zona lor care intra in A , cum incep sa dea cu pietre in voi. E chiar un fenomen ciudat ce vi se intampla voua. Foarte multa lumea s-a sesizat, DE PESTE TOT DIN TZARA , PLECATZI IN DUBA POLITZIEI, PROBABIL DE ATATA DRAGOSTE, SA NU VA VIOLEZE
    Uite ca alte echipe nu pleaca asa, nici Craiova , nici Rapidul, nici Steaua ,nici oricare alta echipa. Ce-i drept, voi fiind echip politziei sintetzi mai obisnuitzi cu masinile si dubele voastre.


    Nu te mai lua de Pandurii ca n-are rost.Deocamdata ei sint in B si cred ca daca privesc mai atent, doar Pacala,Pharaoh si Internationale sint suporterii lor cu adevarat(lasa-l tu pe Pacala, nu mai fi asa gelos pe el , ca nu e bine ) , restul de aici tzinem cu ei pentru ca sint olteni de-ai nostri,normal .Dar fii atent, am citit in ziare ca vin multzi suporteri la ei, parca scria ca au fost 10 000 la ultimul meci de acasa. Vezi ca voi nici in derbiul derbiurilor cum ii zicetzi voi meciului cu Steaua nu va ducetzi 10 000 lasa-i in pace , ca au o medie de spectatori superioara voua : D Da' nu-i nimic ca poate jucatzi cu Barcelona si venitzi si voi 10 000

  2. #23
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Jhan
    Pacala ,tu studentu' de Oxford ce parere ai?
    Ce rau esti tu la noi oricum e mai bine. Voi aveti grija la bolnavii aia in pijamale care tot sar gardul in groapa iar sarisi gardul nebune?
    Esti cam ofticos tu cu facultatea
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #24
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Jhan
    Plus ca mai vine unu(Pacala) care se da student la nu stiu ce universitate din Anglia,in conditiile in care din textele postate de el reiese clar un nivel precar de inteligentza.No offence,nu zic asta ca sa atac aiurea,pur si simplu asa vad eu aceste aspecte.
    vad esti suparat tare de tot pe mine nu mai dormi nici noaptea.
    Incearca si tu sa faci o aplicatie, http://www.mcgill.ca/applying/online/
    poate te primesc aici http://www.mcgill.ca/ si o sa fim colegi. Eu am trimis aplicatia din localitatea Targu Carbunesti si m-au acceptat, mi-au dat si bursa speciala. Cica le place cum suna numele orasului. Asa ca daca vrei sa te accepte si pe tine, du-te si trimit-o din Carbunesti
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #25
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    :oops: Scuze!In mare parte aveti dreptate,oricum eu sunt f bucuros drc l-am enervat asa de rau pe Pacala incat mi-a dat link-urile pe care le vroiam .Merci mult Pacala! Da' tot nu prea ma incalzeste ideea de a pleca din tara,mai ales intr-o tara precum Canada,pt ca am auzit destule cazuri de romani care nu s-au putut adapta,ca lumea de acolo e rece,s.a.m.d.
    Blue,sa nu uitam ca in finala Cupei din 2000 la Craiova-Dinamo,au fost vreo 30 000 de dinamovisti,asta daca este sa mai scadem vreo 10 000 de neutri din cei 40 000 de spectatori care stateau in sectoarele "non- Craiova". Zic si eu asa,poate ca ma insel.
    Attacking is the best defence!

  5. #26
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Desigur ca te inseli jhane, vad ca nici sa numeri nu sti
    Din cei 40000 de spectatori 20000 au venit din BANIE + 10 000 din capitala tot sustinatori ai STIITNEI , printre ei fiind chiar si rapidisti si stelisti

    Voi ati fost doar un numar minuscul , nici nu trebuie mentionata cifra , nu de alta dar s-ar putea sa va faceti de :oops: :oops: :oops:
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    De unde sa strangeti voi 40 000 de spectatori cand tot campionatul trecut ati avut o medie acasa de putin peste 7000 de spectatori lde meci !? Cum spuneam este un forum al Pandurilor si daca vrei sa postezi altceva exista o sectiune care se numeste intern si un forum numit dinamo....

  7. #28
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Meci foarte important cu Sportul.Daca invingem ,luam o optiune foarte foarte importanta. Nici un egal n-ar fi rau deloc
    Sper ca suporterii ii vor face pe baieti sa se simta ca acasa chiar daca joaca in Regie. Haideti ca se poate
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #29
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Din pacate Pandurii au pierdut cu un 0-4 sec
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #30
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Un singur sut pe poarta in 90 de minute....

    Mult prea putin fata de ce ne asteptam de la Pandurii. Ne-a fost putin teama de ei, au venit cu circa 200 de suporteri la Bucuresti dar jocul echipei a fost extrem de slab. Asta in conditiile in care Sportul a facut o partida aproape medie, spre 50% din potentialul maxim de care e capabila.
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  10. #31
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Pandurii pot pierde si ei puncte....

    Tinand cont ca au un joc aproape jalnic e greu de crezut ca vor bate peste tot...
    Adica pot bate daca intalnesc echipe mai desculte gen Rarora, Building, Aro sau Rulmentul. Insa vor avea meciuri grele cu Dacia Mioveni, Unirea Urziceni, InterGaz si International Pitesti. Tu chiar crezi ca Pandurii vor bate Sportul in retur? Poate doar daca vom vinde toti titularii si intram cu juniorii pe teren! 8)
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  11. #32
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cea ce nu este imposibil de loc... sa vindeti ceva jucatori si sa ramaneti desculti 8) 8) 8)
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #33
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    imi cer scuze ca nu m-am tinut de cuvant, le-am dat doar doua.
    promit sa ma revansez in retur.

  13. #34
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gigel_bucur
    imi cer scuze ca nu m-am tinut de cuvant, le-am dat doar doua.
    promit sa ma revansez in retur.
    Iti fac o oferta...
    Ce zici vi din iarna la CRAIOVA?
    Decat sa te revansezi prin div B , mai bine ai fi colegul lui NJOCK in atacul STIINTEI
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #35
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Iti fac o oferta...
    Ce zici vi din iarna la CRAIOVA?
    Decat sa te revansezi prin div B , mai bine ai fi colegul lui NJOCK in atacul STIINTEI [/quote]

    fa-mi o oferta te-a imputernicit Staicu?

  15. #36
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ia lagatura cu inter sa discutati detaliile transferului
    Mai mult de 60 000 $ pe an nu iti dam /nope/ /nope/ /nope/
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #37
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Oricum promovam....

    Echipa actuala are jucatori cu varste cuprinse intre 18 si 23 de ani. Daca ne fortam putin putem promova chiar jucand cu cei care au varste sub 21 de ani, asa ca sa dam o mica sansa si Pandurilor!!!
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  17. #38
    incepator
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    MERSI PACALA PENTRU CA SCRISESI MAI SUGESTIV.
    CAND RASARE SOARELE PE MARE NOI VENIM LA STADION SA VEDEM ECHIPA NOASTRA MARE E PANDURII FANION .
    HAI PANDURII JOACA BINE GALERIA E CU TINE SI LA BINE SI LA RAU NOI STRIGAM NUMELE TAUANDURII PANDURII.
    FORTZA STIINTZA
    FORTZA DUII.
    RETURANDURII-SPORTU5-0

  18. #39
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Interesant, 5-0....

    Daca transferati vreo 11 jucatori pana la anu'........ mai buniciei ca astia de venira acum in Regie....
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  19. #40
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ce face?
    Urla foamea in noi?

    Esti bolnav copile , dute in mizeria ta din regie si lasa forumul PANDURILOR in pace.
    VALEAAAA
    divizionarilor BBBBBBBB
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #41
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    ce-i gigele, de ce spumegi tu?
    in fond sportul pe cine reprezinta? pe studentii din complexul din Regie in nici un caz.Poate cocalarii din zona care vand semintze. Cine sintetzi voi mah? niste papagali care atzi fost tzinutzi in A datorita prieteniei dintre mircea sandu si nicu ceausescu (va mai amintiti cand s-a marit numarul de echipe ca sa nu retrogradadatzi voi? sau cum au ajuns la voi Ticleanu si Hagi? sau cum atzi scapat de retrogradare 5 ani la rand dupa revolutzie cu ajutorul cooperativei, a lui cazan si toti lautarii de la voi? sau ce s-a intamplat la Craiova cand atzi venit cu arbitrul vadana?
    sau cum atzi retrogradat ca n-avea cersetorul ala 100 000$
    :o :o :o Ptiu, voi meritatzi echipa in divizia A la banii astia? Tu stii cat de mica este suta de mii de $ in lumea reala? Taci din gura.
    Ce, te oftici de rezultatul de azi al pandurilor?
    Vrei sa-tzi spun ceva? Sportul studentzesc nici n-ar trebui sa existe, suporteri nu, bani nu, stadion nu, nimic. Pentru care motiv merita sa existe echipa sportul studentzesc si pentru care motive a stat in A atatzia ani de-a moaca? Ia uite-i mah, prinsera glas totzi oropsitzii .
    Vezi-tzi mah amaratule de echipa ta de lautari acolo , comenteaza singur meciul de ieri al Sportului pe sectziunea sportului.
    Hai, tai-o si canta la alta masa

  21. #42
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Ia spune, itzi amintesti cand v-a tzinut in A de mila, v-a luat copii de suflet la
    Tg Jiu un ciupercar amarat? Cipercarul ala a fost cel mai tare investitor din istoria voastra Si atzi vazut si voi cum arata un stadion adevarat cu public etc la meciurile acasa.
    Taci si vezi-tzi de treaba ta ca poate va da cate o alvitza nea siman Asta daca-i dau permisiunea ukrainienii , el fiind de fapt angajatul ca masca al unor mafiotzi rusofoni.Sau nu stiai asta?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •