Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 98 of 98

Thread: Gheorghe Chiper OLS Trophy - Proba de Perechi

  1. #85
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Saracul tip care arata ca un dulap e bietul Morozov si l-am avut aici la noi la OLS. De ce vorbesti asa de el ? Saracul... E casatorit cu Tatiana Volosozhar, partenera lui.

  2. #86
    sport legend lady_k's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    my crazy piece of world
    Posts
    5,653
    Reputatie
    1
    Felicitari medaliatilor!

    Iulia, pana cand trebuiesc trimise programele pentru Gala?
    Last edited by lady_k; 12th April 2008 at 12:22.
    Puiule de om, tu când visezi
    Lumea ne-o rearanjezi
    Stârnești, de vrei, păsări de foc și zmei
    Și zâmbetul tău, curat și el
    Are paradis în el.

  3. #87
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Am uitat sa precizez ca tin sa ii multumesc antrenoarei Rocs_a pentru faptul ca mi-a dat ocazia sa vad cea mai frumoasa saritura aruncata din viata mea : acel cvadruplu Salchow al elevilor sai.
    Succes mai departe tuturor !
    Zbor pana la stele.

  4. #88
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Asa este..extraordinara acea saritura aruncata..au facut istorie: prima cavdrupla aruncata din istoria campionatelor mondiale
    www.fangymnastics.com

  5. #89
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    va multumesc! si mie mi-a placut mult cvadrupla aia si era un alt motiv puternic pt care i-as fi vrut pe podium la mondiale.dar tb sa lucreze mult la sarituri, in special alexander. daca si pe alea le fac bine, atunci sunt pe deplin multumita de ei

  6. #90
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    Saracul tip care arata ca un dulap e bietul Morozov si l-am avut aici la noi la OLS. De ce vorbesti asa de el ? Saracul... E casatorit cu Tatiana Volosozhar, partenera lui.
    nu stiam ca e casatorit cu ea. dar el tot arata ca dulapul si ce e rau e ca se si misca a dupalul si smirnov arata ca dulapul dar se misca mai bine.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  7. #91
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    smirnov e masiv rau, are o musculatura cu care se mandreste tare de si-o arata prin decolteuri si pantaloni mulati. eu l-am certat si i-am dat cateva sfaturi pentru urmatoarele costume . sper sa le aplice. e aiurea sa il vad pe el cu decolteu si pe yuko cu helanca
    dar per total, mie imi place smirnov, eu il vad frumusel . merge

  8. #92
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Smirnov mai are de lucrat putin la concentrare.....presiunea concursului isi spune cuvantul...merge bine la scurt,dar la lung incepe sa nu mai fie sigur pe el. Daca mai lucreaza la partea asta vor fi pe podium si la mondiale!!!
    www.fangymnastics.com

  9. #93
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Kawaguchi e mult mai buna decat Smirnov. Daca ar avea un partner bun (Zhang sau Pong sau Tong, ca nu stiu care e care), ar rupe tot. Pacat de ea. Si mai lasati dulapurile, ca e regula celor 20. Cum vreti sa ridice fetele cu o mana ? Desi daca Davison a reusit sa ridice singur (fara avant din partea fetei) pe Jessica, care e durdulie rau, cred ca ar putea si ei. Oricum, nu va legati de febletile mele, Mukhortova si Trankov, ca fac moarte de om

  10. #94
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    la trankov as avea cateva de zis legat de breton
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  11. #95
    sport legend lady_k's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    my crazy piece of world
    Posts
    5,653
    Reputatie
    1
    Pacat ca Yuko Kawaguchi nu mai patineaza cu Alexander Markuntsov. Mie mi se parea ca le sta asa bine impreuna...
    Puiule de om, tu când visezi
    Lumea ne-o rearanjezi
    Stârnești, de vrei, păsări de foc și zmei
    Și zâmbetul tău, curat și el
    Are paradis în el.

  12. #96
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by irinaidu View Post
    la trankov as avea cateva de zis legat de breton
    ce breton ? oricum, de maria sa nu zici nimic, ca-i scad 10 puncte la johnny weir masha e o scumpa asa cum e

  13. #97
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    you`re funny!
    cum sa fie durdulie jessica??? nu-i os precum asiaticele, adevarat, dar e si mai mica de statura cred decat celelalte precum carolina (care pare supla datorita inaltimii , ca e paluga) . inaltimea cred ca o face durdulie, dar nu-i

  14. #98
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    e durdulie, mica si indopata. la inaltimea ei, uita-te la fumie suguri sau la kimmie meisner cum arata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •