Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 46

Thread: all time nr 1

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1

    all time nr 1

    am inceput acest thread ca sa vedem cine este nr 1 din 1960 pina acum

  2. 5th February 2005, 17:55
    Reason
    mesaj mutat

  3. #2
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0

    Wink cheer up fratilor

    css2, eu tot astept...sa ma certi, sa ma injuri (kiddin') da numai zi ceva!!!!
    ce s-a intamplat cu toti??? dj klauss e suparat, tu esti suparat...uff ce plictiseala
    iulia prefera sa posteze (mai ales) pe alte threaduri..numa' marquise si darkslowstar au mai ramas din "generatia de aur"...of of mai mai

  4. #3
    sport legend ilenuta's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    Ne pregatim revenirea spectaculoasa nu mai dureaza mult...
    Treburile, ce sa-i faci... in cazul meu cel putin. Am mai postat eu pe undeva ? oricum au fost lucruri scurte...

    Quote Originally Posted by dianette_d
    ce s-a intamplat cu toti??? dj klauss e suparat, tu esti suparat...
    Dar or fi suparati intre ei sau pe noi sau si si

  5. #4
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0

    Cool hmmm

    off in sfarsit si-a facut cineva mila de mine...thax god
    Quote Originally Posted by Iulia
    Ne pregatim revenirea spectaculoasa nu mai dureaza mult...
    defineste "mult"...
    Quote Originally Posted by Iulia
    Dar or fi suparati intre ei sau pe noi sau si si
    :scared: cum pe noi??..da ce n-am destule (destui) pe constiinta..haide mah acum m-ai pus pe ganduri...damn si de abia ma spovedisem

  6. #5
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    hmmm..care era subiectul threadului si despre ce vorbim noi..da mie imi place ..atata timp cat nu vine css2 sa se ia de noi...

  7. #6
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    don t worry dianette i am back.unde este klauss the mouse.se ascunde.iesi la interval neica sa mai vorbim despre tenis.dianette esti cam smechera matale.vrei sa ne intarati si ai reusit.nr 1 este sampras.he is the man.
    hey klauss i love you man.you are the best.you are the best coach here
    where is klauss?where is klauss?
    precis figura asta de klauss is busy hihihihiih.a venit madame klauss hihihihihi

  8. #7
    sport legend
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    mi-e frica sa mai scriu ca iulia o sa ma bata .este cam dura.ma cearta numai pe mine.cred ca este verisoara cu klauss.

  9. #8
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by css2
    dianette esti cam smechera matale.vrei sa ne intarati si ai reusit..
    multumesc..multumesc..autografe dupa ora 6

    Quote Originally Posted by css2
    hey klauss i love you man.you are the best.you are the best coach here
    where is klauss?where is klauss?
    precis figura asta de klauss is busy hihihihiih.a venit madame klauss hihihihihi
    iulia ce zici il certam un pic???
    pai bine mah iar incepi??...uff ce ti-e si cu barbatii astia..(orgoliosi frate amandoi )..hai gata pace k in stilu asta o sa ne suparam toti si eu unde o sa-mi mai pierd timpu..doar no sa ma apuc acum in cls 12 de invatat.. :scared:
    p.s. kiddin'..eu chiar invat...serios!!!..valeu mi-am facut-o cu mana mea!acum nu ma mai crede nimeni..

  10. #9
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    pai dece sa inveti depe acum...mai este pana la vara....stii cum se spune...nu lasa pe maine ce poti face poimaine
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  11. #10
    sport legend ilenuta's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    999
    Reputatie
    1
    Ohoho, cat off-topic pe aici...

    Marquise, ce binevoitor esti tu cu sfaturile... ia lasa fata sa invete, ca dup-aia da vina pe noi

    css2, ia las-o tu mai moale cu mistourile si mai bine explica-ne de ce crezi tu ca Sampras e cel mai bun all time. Bine macar ca ai pus ca punct de inceput 1960, dar oricum asemenea comparatii sunt greu de facut, jucatorii sunt diferiti, tenisul s-a schimbat: tenisul din anii 60 nu este acelasi cu cel din anii 90 sau de acum... si hai sa citez din deja un "clasic" al acestui forum
    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    dea lungul timpului au fost multi jucatori fenomenali , care au dominat anumite perioade de timp si anumiti adversari,e foarte de greu sa compari astfel de jucatori care nu sau intalnit intre ei.
    Daca e sa ne luam dupa cel mai usor criteriu: titlurile de Mare Slem, atunci Sampras is the winner, cu 13 titluri (record), dar cel care care a facut Marele Slem, chiar de 2 ori (1962, 1969) este Rod Laver. Deci a castigat si la Roland Garros, ceea ce Sampras nu a reusit
    Dar astea sunt doar statistici, despre care putem citi aici

    Tare sunt curioasa cum ar fi aratat un meci Laver-Sampras
    Ideea e ca nu putem compara mere cu pere. Dar daca e sa numaram pur si simplu titlurile castigate, atunci e simplu. Ele se pot numara si aici
    S-a mai deschis subiectul asta pe forum, cine are rabdare sa caute poate vedea "concluzia".
    Ce putem face este sa vorbim despre o personalitate a tenisului care ne-a impresionat, asa cum a facut dianette. M-am mirat ca la varsta ei nu numai ca a auzit, dar stie si multe lucruri despre Arthur Ashe si despre istoria tenisului
    Quote Originally Posted by dianette_d
    uff ce ti-e si cu barbatii astia..(orgoliosi frate amandoi).
    Noroc ca mai exista si femei pe lume Si ca sa nu uit... imi place semnatura ta

    ps: Va rog sa nu mai postati consecutiv !! Folositi cu incredere butonul Edit Si pe Klaus il cheama Klaus cu un singur s !!
    Asta pt. ca tot a zis css2 ca sunt o verisoara dura

  12. 11th February 2005, 21:30
    Reason
    ups...cam off topic

  13. #11
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Iulia
    Ce putem face este sa vorbim despre o personalitate a tenisului care ne-a impresionat, asa cum a facut dianette.
    da..ce sa zic...chiar imi place mult arthur ashe...cele mai multe lucruri le stiu din cartea lu nastase, care mi s-a parut geniala m-a impresionat mult prietenia dintre cei 2 si chiar am si plans la capitolu in care nasty povesteste
    despre moartea lui ashe...of of
    si nu-l admir doar pentru prietenia cu romanu nostru...a.ashe a castigat turnee importante ca wimbledon('75),turneul de la forest hills('68),australian open('70)+multe alte victorii la dublu

    Quote Originally Posted by Iulia
    M-am mirat ca la varsta ei nu numai ca a auzit, dar stie si multe lucruri despre Arthur Ashe si despre istoria tenisului
    serios?? si eu care chiar credeam k sunt cea mai putin experimentata de pe threadu asta..thax a lot...mi-ai facut ziua mai frumoasa

    Quote Originally Posted by Iulia
    Noroc ca mai exista si femei pe lume Si ca sa nu uit... imi place semnatura ta
    yeah girl! you're damn right...semnatura mea=un mare adevar

    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    pai dece sa inveti depe acum...mai este pana la vara....stii cum se spune...nu lasa pe maine ce poti face poimaine
    da' da am si eu visuri marete...sa intru la facultate(farmacie...pentru curiosi )..sa vin si eu la bucuresti..eheee

  14. #12
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    mie numi plac medicamentele si nu dau prea des pe la farmacie
    .....ce sa cauti la bucale...las ca e frumos si la noi in "provincie"
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  15. #13
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    mie numi plac medicamentele si nu dau prea des pe la farmacie
    .....ce sa cauti la bucale...las ca e frumos si la noi in "provincie"
    drept sa spun m-am km saturat de galati..imi aminteste de scoala(de tezele la fizik in special)..si un alt motiv ar fi ca NU EXISTA FACULTATE DE FARMACIE IN GALATI!!
    si ma duc la bucuresti ca sa scap de accentul asta de moldovean...
    Quote Originally Posted by Iulia
    Ohoho, cat off-topic pe aici...:
    da tu chiar vrei sa te ia iulia la bani marunti??

  16. #14
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    e bine dacas marunti ca nu ma costa prea scump

    auzi la ea ...accent....si eu care vroiam sati zic sa te duci la iasi la medicina
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  17. #15
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    e bine dacas marunti ca nu ma costa prea scump
    eee..mai vedem noi dupa ce te-o lua ea la rost.. nu mai dureaza mult..cam vreo ora asha..

    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    auzi la ea ...accent....si eu care vroiam sati zic sa te duci la iasi la medicina
    pai anticipasem intrebarea

    p.s. remember off-topic???

  18. #16
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    off topic...offfffffffffff topic

    mai am un pic sil iau pe bog_tom

    vreau sa vina iulia...sa ma biciuiasca.....auuuuuuuuuuuuu
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  19. #17
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    hihihihihi...bine eu nu ma mai bag k de abia ma laudase iulia si nu vreau sa ma ia si pe mine..
    SA VINA IULIA..
    Last edited by dianette_d; 12th February 2005 at 21:07.

  20. #18
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    in trei e mai spectaculos....da daca nu vrei....
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  21. #19
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    hai ma as fi vrut..da stiu si eu daca e bine sa te pui rau cu iulia???

  22. #20
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    las cai "verisoara rea" doar cu css2 , cu noi poate e "verisoara bunaaaaa"
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  23. #21
    Banned dianette_d's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,365
    Reputatie
    0
    nu ma mai starni..k eu gata ma spal pe maini

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •