View Poll Results: A fost blat?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • da

    39 60.94%
  • nu

    19 29.69%
  • nu stiu

    6 9.38%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 114 of 114

Thread: Porumboiu isi acuza jucatorii de blat

  1. #106
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    steaua = campioana blaturilor

    esti stelist , deci ce pretentii sa am ... nu degeaba esti fanul lui Jiji Fecali ...
    pe voi nu va intereseaza cum castigati , e important sa castigati ....
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  2. #107
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    894
    Reputatie
    1
    vezi ca ti s-a zgariat placa. observ ca in campionatul asta sunt 3 echipe: Steaua, Urziceni si FC PARANOIA.
    Oricum, la multe unghii in gat pentru voi
    NU lasati UTA sa moara!!!

  3. #108
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    steaua = blat = hotie = mizerie

    Dorinel demis ...
    Frunza , Balace si Sabou trimisi la echipa a 2-a ...


    Daca Porumboiu nu era sigur ca a fost BLAT , nu scapa de antrenor si de 2 titulari ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  4. #109
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    Dorinel demis ...
    Frunza , Balace si Sabou trimisi la echipa a 2-a ...


    Daca Porumboiu nu era sigur ca a fost BLAT , nu scapa de antrenor si de 2 titulari ...

    Un nou blat la meciul de ieri al vasluiului? porumboiu renunta la toti jucatorii?
    dinamo-pandurii alt blat? cand a mai dat pandurii in istorie 2 goluri in 1 minut?
    u cluj craiova alt blat? ca doar craiova era neinvinsa de n etape, iar u cluj .. ultima clasata nu putea bate pe bune echipa craiovei care e in ascensiune de forma... deci ..?
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  5. #110
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    cred ca trebuie inchis threadul

    nu putem discuta aberatiile oricarui papagal care apoi revine si spune ca el n-a zis nimic de blat, dar ca totusi a fost, dar nu zice el, un *******
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  6. #111
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Porumboiu este o stoarfa care isi arata ( ce are pe sub) poalele. Din doua una, ori bate campii acuzandu-si jucatorii aiurea, ori este pervers si dezinformeaza controlat ca sa indeparteze suspiciunile din biroul propriu. In ultimul caz, n-ar fi prima data si, probabil, nici ultima. Un infect important in angrenajul Ligii lui Mitica, unde castigul subteran, fara margini, este o axioma.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  7. #112
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post

    ori bate campii acuzandu-si jucatorii aiurea, ori este pervers si dezinformeaza controlat ca sa indeparteze suspiciunile din biroul propriu.
    dezinformarea aia il costa mult prea mult ... blatul s-a facut fara ca el sa stie ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  8. #113
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    18 april 2008 / gsp

    Adrian Porumboiu nu crede ca membrii comisiilor din FRF sunt curati ca lacrima.

    Adrian Porumboiu: „Comisia de Disciplina a luat o decizie aberanta: a respins contestatia formulata de Vaslui cānd cei doi jucatori ai Galatiului au fost iertati de pedeapsa de doua etape directe, care era o decizie inatacabila. Īmi este greu sa īnteleg cum vor explica acest lucru. Eu eram hotarāt sa merg la comisie si sa vorbesc acolo despre meciul cu Steaua, dar decizia asta a lor m-a convins ca as fi cazut īn derizoriu

    Adrian Porumboiu: "Ei nu pot judeca deciziile simple, prevazute de regulament, dar ce le-as fi zis eu!"
    Va face publice dovezile pe care le are , sau nu ?!
    Daca nu are dovezi , sa taca dreaq , ca asa cu ochiul liber , toti am vazut ca nu s-a jucat corect ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #114
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    COINCIDENTA?! ... DORINEL A ACHITAT 270.000 DE EURO FISCULUI GERMAN LA TREI ZILE DUPA SUSPECTUL VASLUI-STEAUA 0-1!

    tot articolul ... aici
    interesant ... nu ?!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •