Results 1 to 21 of 43

Thread: FC ARGES, te iubim!

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    junior
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    FC ARGES, te iubim!

    FC ARGES nu este o echipa oarecare! Un club care a lasat, atat in Romania cat si in Europa, o maniera de exprimare fotbalistica deosebita merita sa fie cunoscut de orice iubitor de fotbal. Un pas important catre acest deziderat ar fi ca lumea sa ne cunoasca pe noi, cei care iubim formatia din Trivale. Initiem astfel aceasta sectiune unde fiecare suporter va vorbi putzin despre el si despre pasiunea sa fatza de culorile alb-violete. Structura prezentarii va fi urmatoarea:

    NUME sau NICKNAME:
    DATA NASTERII:
    LOCUL NASTERII:
    DOMICILIUL ACTUAL:
    PROFESIA sau OCUPATIA ACTUALA:
    Cateva cuvinte despre pasiunea pentru FC ARGES:

    Sa incep eu.

    NUME sau NICKNAME: Bogdan/buburuzel
    DATA NASTERII: 13.01.1985
    LOCUL NASTERII: Curtea de Arges
    DOMICILIUL ACTUAL: Bucuresti/Curtea de Arges
    PROFESIA sau OCUPATIA ACTUALA: Student, Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea din Bucuresti.
    E-MAIL:bogdybubu@yahoo.com
    Cateva cuvinte despre pasiunea pentru FC ARGES:

    Pentru mine FC ARGES este mai mult decat un hobby. Este un stil de viatza, o forma de exprimare. Iubesc echipa cam de la 10 ani. De atunci traiesc la intesitate maxima orice meci in care evolueaza alb-violetzii. Am vazut echipa in mai multe perioade, practicand un fotbal excelent sau dimpotriva mai putzin bun. Am ramas mereu alaturi de Arges, am suferit si m-am bucurat alaturi de FC ARGES. De multe ori echipa a fost pentru mine un punct de reper in viatza, care m-a ajutat sa trec peste multe momente grele. Pentru asta si multe altele sarut culorile alb-violete. Multzumesc, FC ARGES PITESTI!
    Forza Viola.
    Last edited by buburuzel; 30th March 2004 at 11:45.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •